+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

Zabiegi wyszczuplające dają nie tylko utratę zbędnych kilogramów!  Zmiany w ciele to tylko efekt uboczny, najważniejsze są zmiany w Twoim … UMYŚLE!

Na początek warto zadać sobie pytanie – dlaczego się odchudzamy? Głównym powodem są najczęściej zmiany w ciele – utrata kilku kilogramów, wysmuklenie sylwetki, pozbycie się cellulitu, poprawa jędrności ciała. Często też odchudzamy się ze względów zdrowotnych. Mało kto zdaje sobie sprawę, że odchudzanie daje też inne, niewidoczne gołym okiem efekty. Jakie? Czytaj dalej…

Kiedy myślimy o odchudzaniu od razu pojawiają się negatywne emocje. Z zrzucaniem wagi kojarzy nam się z rygorystyczna dieta oraz litry potu wylewane podczas treningów. Jednak wcale nie musi tak być! Jako Punkt Piękności już od 10 lat wspieramy zarówno kobiety, jak i mężczyzn w walce o lepszą wersję siebie, poprzez odpowiednio dobrane zabiegi wyszczuplające oraz diety komponowane przez naszą Dietetyk Kliniczną z Akademii Diety.

Media bombardują nas „ideałami” – wszędzie widzimy idealne twarze, idealne ciała. Żyjemy w przekonaniu, że osoba szczupła to osoba sukcesu i jeżeli jesteśmy poza tymi ramami, czujemy się automatycznie gorszymi osobami. Każdy przecież chce być osobą sukcesu, a nie szarą myszką. Co się dzieje, gdy podejmujemy próbę zmiany swojego wyglądu i zaczynamy coś robić?

Już sam fakt robienia czegoś dla siebie jest pokrzepiający. Obserwowanie, jak nasze ciało zmienia się, a waga systematycznie spada, mobilizuje do jeszcze większej pracy. Podczas zabiegów wyszczuplających wydzielają się endorfiny – hormony szczęścia, dzięki którym czujemy się bardziej radośni oraz pełni życia. Widząc pozytywne zmiany w naszym ciele czujemy się bardziej pewni siebie i zmotywowani do działania. Przekłada się to również na życie codzienne. Łatwiej jest nam stawić czoło nowym wyzwaniom. Stajemy się bardziej otwarci, co wpływa na poprawę relacji  z innymi ludźmi. To, jak funkcjonuje nasze ciało i jak o nie dbamy, przekłada się na sposób myślenia i wszystkie płaszczyzny naszego życia. Zwiększa się poczucie własnej wartości, wzrasta również samoocena. Mamy wiele klientek, które same mówią, że dzięki zabiegom u nas czują się pewniejsze siebie, mają więcej energii i dzięki temu odnoszą sukcesy zawodowe i pną się do góry po szczeblach kariery.

Wiele klientek, które przybywa do nas na zabiegi wyszczuplające, mówi również o tym, że dzięki zabiegom czują się bardziej atrakcyjne i poprawiają się ich stosunki z mężem/partnerem. Mężowie/ partnerzy prawią im więcej komplementów i zauważają ich trud, a one dzięki temu czują się piękniejsze i bardziej kochane.

Zabiegi wyszczuplające są także formą relaksu. Jest to czas tylko dla nas, kiedy możemy odpocząć od problemów i oddać się w ręce specjalistów.

Podsumowując, ”znikające boczki” to tylko efekt uboczny zmian zachodzących w naszym ciele, bowiem najważniejsze zmiany zachodzą w naszej głowie.

Osobistą misją każdego członka naszego zespołu jest przede wszystkim POMAGANIE ludziom. Gdy widzimy efekty zabiegów, które wykonujemy i słyszymy od klientek, jak zmieniło się ich życie dzięki zabiegom, dodaje nam to „skrzydeł” i motywacji  do dalszej pracy.  Uśmiech na twarzy  naszych klientek sprawia, że każdego ranka chce nam się wstać do pracy 🙂

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację – zrób pierwszy mały krok do wielkiej zmiany. Tel. 695945093