O nas

Dlaczego Punkt Piękności...

Punkt Piękności to miejsce stworzone z myślą o każdej kobiecie. Miejsce ucieczki od pośpiechu i stresu, do świata w którym przeplatają się kolory, dźwięki i dotyk. Wszystko po to, by podarować Ci coś czego pragniesz i potrzebujesz w codziennym życiu- dobre samopoczucie. Nasze zabiegi sprawią, że Twoje ciało stanie się lekkie i odprężone, a skóra piękna i gładka. U nas tak naprawdę każdy może skorzystać z zabiegów, gdyż przygotowaliśmy zabiegi na każdą kieszeń.

Punkt Piękności jest miejscem przeznaczonym zarówno dla pań które korzystały z podobnych zabiegów, jaki tych które nigdy w podobnym miejscu nie były. Jest miejscem niezwykle przyjaznym i co najważniejsze dla każdego.

Maria Szymańska właścicielka Punktu Piękności

Nasz zespół

Maria Szymańska

Założycielka i współtwórczyni Punktu Piękności, od lat związana z branżą kosmetologiczną.
Pasjonatka piękna, nieustannie pogłębiająca wiedzę z zakresu powstrzymywania procesów starzenia. W swojej pracy łączy wiedzę i doświadczenie z zakresu dermokosmetyki i kosmetologii estetycznej, osiągając doskonałe efekty pielęgnacyjne nawet u osób z cerą trudną i problematyczną. Przy użyciu pędzli i kolorów potrafi zmienić nawet niepewnego siebie Kopciuszka w pewną swojej urody Księżniczkę. Dzięki makijażom permanentnym rodzącym się z pasji, w połączeniu z indywidualną analizą kolorystyczną, kobiety przechodzą prawdziwą metamorfozę.

Mimo, że do pracy dojeżdża autem, każdego miesiąca w wolnych chwilach przebiega dziesiątki kilometrów trasami przełajowymi.

Michał Szymański

Współzałożyciel i pomysłodawca Punktu Piękności. Absolwent AWF o specjalności Odnowa biologiczna, Instruktor wielu dyscyplin sportu, a wśród nich m.in. karate, pływanie, Nordic Walking i fitness. Od ponad 10 lat nierozerwalnie związany z branżą SPA&BEAUTY, pomaga kobietom w odzyskiwaniu pięknego wyglądu ich ciał i dobrego samopoczucia. Wielokrotnie wygłaszał prelekcje podczas których dzielił się wiedzą z tematyki prozdrowotnej.
Specjalizuje się w zabiegach odchudzających, masażach oraz doborze indywidualnych planów treningowych.

Za kulisami organizator, koordynator i motywator zespołu, a prywatnie, szczęśliwy mąż i dumny tata zakochany w swojej 5-letniej Martynce. W wolnych chwilach oddaje się bieganiu i trenowaniu karate.

Brygida Szymańska

Kosmetolog z pasją. Absolwentka kosmetologii i dietetyki na PWSZ w Nysie oraz studiów magisterskich na kierunku kosmetologia na Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy i ciała. Zadowolenie klientów jest dla niej największą motywacją, dlatego na bieżąco śledzi innowacje z zakresu kosmetologii i obsługi klienta oraz uczestniczy w targach i szkoleniach branżowych. Wspiera również działania marketingowe i promocyjne firmy.

Po pracy zajmuje się 5-letnią córeczką Martynką oraz roczną Klaudią, trenuje bieganie, pływanie i jazdę na rowerze. Mocne wrażenia zapewniają jej starty w półmaratonach i maratonach. W wolnych chwilach pogłębia swoją wiedzę i gra na pianinie. Uwielbia aktywny tryb życia i zawsze znajdzie sobie coś do roboty. Jej motto
życiowe brzmi: „Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”.

Agata Szymańska

Specjalista do spraw odnowy biologicznej i kosmetolog w jednej osobie. Absolwentka Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp. o specjalności odnowa biologiczna oraz szkoły kosmetologicznej. Uczestniczka licznych szkoleń z zakresu pielęgnacji ciał problematycznych, pielęgnacji twarzy oraz pracy na najnowocześniejszych urządzeniach. Pasjonatka kosmetologii i wszystkiego, co z nią związane. Nieustannie podnosi poprzeczkę w swoim rozwoju. Kocha pracę z ludźmi, a ludzie kochają efekty, które dzięki jej wiedzy osiągają.

Hart ducha i ciała zapewniają jej biegi średnio i długodystansowe.
Wielokrotna uczestniczka biegów ulicznych i półmaratonów, zawsze godnie
reprezentująca Punkt Piękności. Miłośniczka rajdów samochodowych i dużej adrenaliny, a wolne chwile aktywnie spędza z bliskimi i przyjaciółmi.

Klaudia Paćkowska

Recepcjonistka w Punkcie Piękności. Choć do zespołu dołączyła niedawno, świetnie odnalazła się na nowym stanowisku. Dzięki umiejętnościom nabytym podczas nauki w Technikum Hotelarskim, praca recepcjonistki nie ma dla niej tajemnic. Lubi pracę z ludźmi, a najlepszym wynagrodzeniem jest dla niej uśmiech i zadowolenie Klienta. Chętnie udzieli wszelkich informacji oraz odnajdzie odpowiedni termin na zabieg.
W ramach relaksu lubi przeczytać dobrą książkę oraz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Rozpieszczanie czworonożnych podopiecznych również stanowi ważną część jej dnia

Zuzanna Cybulska

Dietetyk kliniczny i doradca żywieniowy w Punkcie Piękności. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywności na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu oraz aktywny członek Dolnośląskiego Towarzystwa Dietetyki. Jako dietetyk kliniczny współpracuje lub współpracowała z wieloma placówkami medycznymi jak Centrum Pulmunologii i Alergologii w Karpaczu, Centrum Medycznym EuroMediCare, szpitalem specjalistycznym we Wrocławiu i wieloma innymi. Dietetyka jest dla niej tym czym woda dla ryby. Dzięki ogromnej i nieustannie aktualizowanej wiedzy z zakresu dietetyki, psychodietetyki oraz nutrigenomiki i nutrigenetyki sprawia, że ludzie przez nią prowadzeni uzyskują genialne, ponadprzeciętne rezultaty. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i wiedzy, jako jedna z nielicznych w Polsce, tworzy diety z wykorzystaniem testów genetycznych. Na każdym kroku udowadnia, że jej indywidualnie bilansowane diety nie tylko gwarantują utratę kilogramów ale również są smaczne, dają energię i doskonałe samopoczucie każdego dnia. Jej klientami są zarówno ludzie pragnący pozbyć się nadwagi lub otyłości jak również sportowcy pragnący osiągać jeszcze lepsze efekty sportowe, osoby chore, dzieci a także osoby zdrowe pragnące od życia czegoś więcej. Jej misją jest zmiana nawyków żywieniowych polskiego społeczeństwa by każdy z nas żył dłużej, zdrowiej, doskonale się przy tym czując, zachowując sprawność do późnej starości.

Sabina Hanas

Kosmetolog z wykształcenia i kosmetolog w Punkcie Piękności. Absolwentka PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu. Kiedyś stała Klientka Salonu, a od ponad  3 lat jako członek załogi. Skromna, a jednocześnie wrażliwa na piękno służy radą pomagając w doborze właściwych zabiegów dbając o zadowolenie i efekty zabiegowe swoich klientów. U niej każdy może liczyć na szczególną opiekę i traktowanie, gdyż praca z ludźmi daje jej wiele radości.

Pasjonatka wycieczek – długich spacerów i górskich wędrówek. W czasie wolnym lubi dobre kino, szczególnie dobre komedie i horrory. Nie pogardzi rownież dobrą książką. Prywatnie mama i żona oddana rodzinie.

Agnieszka Muzyka

Miłośniczka gładkiego ciała i białych zębów, specjalizująca się w usługach laserowych i wybielaniu uzębienia w Punkcie Piękności. Od lat związana z branżą kosmetyczną spełnia marzenia o pięknej i gładkiej skórze dzięki zastosowaniu najskuteczniejszych na świecie technologii trwałego usuwania owłosienia. Bogata wiedza z zakresu zamykania naczynek łączona z unikalnym sprzętem sprawia, że nawet te z pozoru ciężkie do zamknięcia naczynka zamykają się bezpowrotnie. Kocha pracę z ludźmi i to ich zadowolenie jest dla niej najlepszą nagrodą. Wolne chwile aktywnie spędza z rodziną ćwicząc nie tylko ciało, ale i hart ducha.

lek. med. Martyna Słowik

Lekarz medycyny estetycznej w Punkcie Piękności. Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu o kierunku lekarskim z wyróżnieniem. Na co dzień pracuje na Oddziale Okulistyki w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Z medycyny estetycznej szkoliła się pod okiem doświadczonych lekarzy z Aesth Medic Trainings w Warszawie. Nieustannie uczestniczy w  kursach, szkoleniach i podnosi swoje kwalifikacje.

Kariera

MASAŻYSTKA PILNIE POSZUKIWANA (OFERTA Z DNIA 21.02.2019 r):

1) STANOWISKO MASAŻYSTKA/FIZJOTERAPEUTKA

Punkt Piękności w Strzegomiu poszukuje osoby do zespołu na stanowisko masażystka/fizjoterapeutka.

Rozwój w naszej firmie:

Nieustannie się rozwijamy i posiadamy plan rozwoju który zakłada poszerzanie naszej oferty o dodatkowe zabiegi jak również otwieranie kolejnych salonów poza miastem Strzegom. Wiedząc, że największym zasobem każdej firmy są pracownicy i dzięki właściwym ludziom na właściwych stanowiskach rozwój firmy jest możliwy, nasza firma dba o pracowników oraz o harmonię i komfort pracy. Pragniemy, aby pracownicy wzrastali z nami wraz z rozwojem firmy, dlatego poszukujemy osób które będą razem z nami współtworzyły firmę, dbały o jakość i pomagały w wytyczaniu kierunku rozwoju w oparciu o standardy pracy i procedury zabiegowe. Zapewniamy nieustanny rozwój poprzez uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych, cyklicznych szkoleniach wewnętrznych oraz systematycznych szkoleniach indywidualnych. 

Opis stanowiska, wymagania, wynagrodzenie, etapy procesu rekrutacyjnego, ….

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ »

 

1) STANOWISKO KOSMETOLOG/KOSMETYCZKA

Poszukujemy do naszego zespołu…

kolejnej wspaniałej osoby, odpowiedzialnej za wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych w obrębie twarzy i ciała, masaży twarzy (ewentualnie ciała), zabiegów henny i stylizcji brwi, depilacji woskiem, zabiegów pedicure i stylizacji paznokci oraz innych rzeczy i czynności, które pojawią się w trakcie pracy.

Wymagania: 

 • wykształcenie kosmetyczne lub kosmetologiczne
 • prezencja i wysoka kultura osobista,
 • komunikatywność,
 • umiejętność wykonywania podstawowych zabiegów kosmetycznych
 • uczciwość, punktualność, sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
 • dyspozycyjność w godzinach pracy gabinetu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ » 

Regulamin

REGULAMIN SALONU KOSMETYCZNEGO PUNKT PIĘKNOŚCI
 1. Salon kosmetyczny Punkt Piękności ze stroną internetową www.punktpieknosci.pl z siedzibą w Strzegomiu przy ul. Kościuszki 17 jest własnością firmy VENUS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Świętojańskiej 3/1 w Gdyni 81-368, NIP: 586-230-83-13, REGON 364890523, KRS 0000627151.
 2. Godziny otwarcia Punktu Piękności: od poniedziałku do piątku: 11:00 – 20:00, sobota: 9:00 -15:00. W dni świąteczne ustawowo wolne od pracy Punkt Piękności będzie nieczynny.
 3. Salon oferuje kompleksowy pakiet usług kosmetycznych, fachowe porady i konsultacje kosmetyczne, możliwość zakupu kosmetyków detalicznych, zaproszeń upominkowych, pakietów zabiegowych i wiele innych usług.
 4. Zakup usługi w Punkcie Piękności jest równoznaczny ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez salon oraz, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje odpowiedzialność ponosi Klient.
 5. Udostępnienie danych osobowych przez Klientów na ankietach, kartach klienta jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych przez Punkt Piękności zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)
 6. Ceny zawarte w naszym cenniku i na stronie internetowej nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie, ponieważ serie i pakiety zabiegowe są układane indywidualnie dla każdego Klienta.
 7. W przypadku zmiany cen, Klient będzie informowany o tym fakcie przed zabiegiem.
 8. Nasze promocje i rabaty nie łączą się.
 9. Za przedmioty pozostawione na terenie obiektu, Punkt Piękności nie ponosi żadnej odpowiedzialności.
 10. Za usługi świadczone w Punkcie Piękności płatności można dokonać gotówką, kartą płatniczą lub przelewem na konto: VENUS Sp. z o.o. Nr konta: 25 1090 2343 0000 0001 3301 0203. W przypadku płatności przelewem, środki na koncie muszą zostać zaksięgowane najpóźniej 1 dzień przed umówionym zabiegiem.
 11. Ewentualne skargi, wnioski i zażalenia należy kierować wyłącznie na piśmie na adres punktpieknosci@gmail.com
 12. W przypadku, gdy Klient 3-krotnie nie stawi się na umówioną wizytę, przy umawianiu kolejnej poproszony zostanie o dokonanie przedpłaty, która przepada z chwilą niestawienia się w umówionym terminie. Przedpłaty można dokonać gotówką, kartą lub przelewem na konto. W obydwu przypadkach kwota musi zostać zaksięgowana na koncie Punktu Piękności najpóźniej na 1 dzień przed terminem zabiegu. W sytuacji w której klient 3 razy nie zjawi się na umówioną wizytę i o swej nieobecności nie poinformuje recepcji Punktu Piękności min. 24 godziny przed umówionym zabiegiem, Punkt Piękności zastrzega sobie prawo wyłączenia klienta z programów lojalnościowych w których klient brał udział, a także ograniczenia przywilejów stałego klienta takich jak korzystanie z programów rabatowych, ofert specjalnych, ofert urodzinowych o z rabatowanych cenach itp.
 13. Jeżeli osoba dysponująca Zaproszeniem upominkowym, Bonem podarunkowym, Voucherem zabiegowym, Kuponem Rabatowym lub Certyfikatem Podarunkowym nie przyjdzie na umówioną godzinę i nie powiadomi o swojej nieobecności, Punkt Piękności traktuje to jako usługę zrealizowaną.
 14. Zaproszenie upominkowe, Bon podarunkowy lub Voucher zabiegowy jest wypisywany dla konkretnej osoby (lub firmy) na określoną kwotę lub na konkretnie wybrane zabiegi.
 15. W przypadku zagubienia, utraty, zniszczenia Zaproszenia upominkowego, Bonu podarunkowego, Vouchera zabiegowego, Kuponu rabatowego lub Certyfikatu podarunkowego, Punkt Piękności nie ponosi odpowiedzialności, ani nie rekompensuje w żaden sposób zaistniałej sytuacji.
0

Your Cart

FreshMail.pl