O nas

Dlaczego Punkt Piękności...

Wierzymy, że piękno nie zna wieku. Wierzymy, że każda kobieta bez względu na wiek może być szczupła, doskonale wyglądać i być pewna siebie, swej urody i wdzięku. Uważamy, że kobiece ciało to świątynia dla duszy, która bije blaskiem, gdy o nią właściwie zadbamy. Wiemy, że  ponad 12 lat doświadczenia w branży beauty, stosowania najnowocześniejszych technologii oraz zdobywania unikalnej wiedzy, pozwala nam na osiąganie ponadprzeciętnych efektów pielęgnacyjnych i terapeutycznych. Gwarantujemy naszym klientkom nową jakość funkcjonowania…

Jesteśmy po to, aby pomagać kobietom w odzyskiwaniu wiary w siebie, swoich możliwości, poprzez uzyskiwanie nowego wizerunku, zyskanie nowego wyglądu i nowych, lepszych, smuklejszych kształtów. Jesteśmy po to, by dawać komfort funkcjonowania bez bólu pleców, barków czy kończyn po ciężkim dniu pracy, bądź aktywności fizycznej. Jesteśmy po to, by dawać utęskniony relaks i regenerację tym najbardziej zapracowanym, by znów stali się wydajni w pracy i uśmiechnięci na codzień. Jesteśmy po to, by edukować i dzielić się wiedzą. I w końcu jesteśmy po to, by zmieniać życie ludzi w naszym otoczeniu, w którym jesteśmy, w którym żyjemy które jest dla nas glebą na której wzrośliśmy, a którą nieustannie należy użyźniać, by dawała jeszcze piękniejsze owoce.

Spójrz co piszą o nas nasi klienci:

Joanna

„Tak profesjonalnej i miłej obsługi życzę każdej kobiecie. Ja byłam na korekcie makijażu permanentnego brwi, podejście i wiedza Pani Marii na najwyższym poziomie. Polecam 🙂 „

Małgosia

„Masaż aromatyczną czekoladą to mój comiesięczny rytuał, który daje mi siłę i energię do działania, relaksuje i sprawia, że z gabinetu wychodzę radosna i wypoczęta. Wspaniały relaks 🙂 Aromatyczna czekolada nie tylko nawilża moją skórę, ale również sprawia, że uśmiecham się jeszcze długo po masażu.”

Angelika

„Pani Agata jest profesjonalistką od której bije pasja wykonywanego zawodu. Po każdej wizycie czuję się piękniejsza oraz wzbogacona o informacje związane z wykonywanym zabiegiem. Polecam”

Aleksandra– zabieg na twarz

„Bardzo profesjonalne i empatyczne podejście do klienta. Dobór zabiegu jak i jego przeprowadzenie na najwyższym poziomie. Efekty spektakularne. Bardzo dziękuję i polecam!”

 

Więcej opinii na nasz temat: https://punktpieknosci.versum.com/opinions

Nasz zespół

Maria Szymańska

Założycielka i współtwórczyni Punktu Piękności, od lat związana z branżą kosmetologiczną.
Pasjonatka piękna, nieustannie pogłębiająca wiedzę z zakresu powstrzymywania procesów starzenia. W swojej pracy łączy wiedzę i doświadczenie z zakresu dermokosmetyki i kosmetologii estetycznej, osiągając doskonałe efekty pielęgnacyjne nawet u osób z cerą trudną i problematyczną. Przy użyciu pędzli i kolorów potrafi zmienić nawet niepewnego siebie Kopciuszka w pewną swojej urody Księżniczkę. Dzięki makijażom permanentnym rodzącym się z pasji, w połączeniu z indywidualną analizą kolorystyczną, kobiety przechodzą prawdziwą metamorfozę.

Mimo, że do pracy dojeżdża autem, każdego miesiąca w wolnych chwilach przebiega dziesiątki kilometrów trasami przełajowymi.

Michał Szymański

Współzałożyciel i pomysłodawca Punktu Piękności. Absolwent AWF o specjalności Odnowa biologiczna, Instruktor wielu dyscyplin sportu, a wśród nich m.in. karate, pływanie, Nordic Walking i fitness. Od ponad 10 lat nierozerwalnie związany z branżą SPA&BEAUTY, pomaga kobietom w odzyskiwaniu pięknego wyglądu ich ciał i dobrego samopoczucia. Wielokrotnie wygłaszał prelekcje podczas których dzielił się wiedzą z tematyki prozdrowotnej.
Specjalizuje się w zabiegach odchudzających, masażach oraz doborze indywidualnych planów treningowych.

Za kulisami organizator, koordynator i motywator zespołu, a prywatnie, szczęśliwy mąż i dumny tata zakochany w swoich córeczkach: 5-letniej Martynce i 1,5-rocznej Klaudii. W wolnych chwilach oddaje się bieganiu i trenowaniu karate.

Brygida Szymańska

Kosmetolog z pasją. Absolwentka kosmetologii i dietetyki na PWSZ w Nysie oraz studiów magisterskich na kierunku kosmetologia na Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy i ciała. Zadowolenie klientów jest dla niej największą motywacją, dlatego na bieżąco śledzi innowacje z zakresu kosmetologii i obsługi klienta oraz uczestniczy w targach i szkoleniach branżowych. Wspiera również działania marketingowe i promocyjne firmy.

Po pracy zajmuje się 5-letnią córeczką Martynką oraz 1,5-roczną Klaudią, trenuje bieganie, pływanie i jazdę na rowerze. Mocne wrażenia zapewniają jej starty w półmaratonach i maratonach. W wolnych chwilach pogłębia swoją wiedzę, gra na pianinie i organach. Uwielbia aktywny tryb życia i zawsze znajdzie sobie coś do roboty. Jej motto
życiowe brzmi: „Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”.

Agata Pasternak

Specjalista do spraw odnowy biologicznej i kosmetolog w jednej osobie. Absolwentka Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp. o specjalności odnowa biologiczna oraz szkoły kosmetologicznej. Uczestniczka licznych szkoleń z zakresu pielęgnacji ciał problematycznych, pielęgnacji twarzy oraz pracy na najnowocześniejszych urządzeniach. Pasjonatka kosmetologii i wszystkiego, co z nią związane. Nieustannie podnosi poprzeczkę w swoim rozwoju. Kocha pracę z ludźmi, a ludzie kochają efekty, które dzięki jej wiedzy osiągają.

Hart ducha i ciała zapewniają jej biegi średnio i długodystansowe.
Wielokrotna uczestniczka biegów ulicznych i półmaratonów, zawsze godnie
reprezentująca Punkt Piękności. Miłośniczka rajdów samochodowych i dużej adrenaliny, a wolne chwile aktywnie spędza z bliskimi i przyjaciółmi.

Klaudia Paćkowska

Recepcjonistka w Punkcie Piękności.  Dzięki umiejętnościom nabytym podczas nauki w Technikum Hotelarskim, praca recepcjonistki nie ma dla niej tajemnic. Lubi pracę z ludźmi, a najlepszym wynagrodzeniem jest dla niej uśmiech i zadowolenie Klienta. Chętnie udzieli wszelkich informacji oraz odnajdzie odpowiedni termin na zabieg.
W ramach relaksu lubi przeczytać dobrą książkę oraz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Rozpieszczanie czworonożnych podopiecznych również stanowi ważną część jej dnia

Sabina Hanas

Kosmetolog z wykształcenia i kosmetolog w Punkcie Piękności. Absolwentka PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu. Kiedyś stała Klientka Salonu, a od kilku lat jako członek załogi. Skromna, a jednocześnie wrażliwa na piękno służy radą pomagając w doborze właściwych zabiegów dbając o zadowolenie i efekty zabiegowe swoich klientów. U niej każdy może liczyć na szczególną opiekę i traktowanie, gdyż praca z ludźmi daje jej wiele radości. Prywatnie szczęśliwa żona i mama 1,5 rocznego Natana- ceniąca życie rodzinne. Lubiąca wycieczki i aktywny wypoczynek, pokazując synkowi piękno otaczającego nas świata. Od czasu do czasu także lubiąca powiew wiatru i adrenaliny podczas motocyklowych przejażdżek z mężem.

Sylwia Rzepka

Absolwentka Krakowskiej Szkoły Fizjoterapii o specjalności Masaż i Odnowa biologiczna. Ukończyła z wyróżnieniem Szkołę Medyczną w Jaworze o specjalności Terapia Zajęciowa z Elementami Rehabilitacji.

Masażystka z zawodu i z zamiłowania. To pasja i realna chęć pomocy sprawiły, że klienci Punktu Piękności ją pokochali. Nieustannie poszerza i zgłębia wiedzę z zakresu masażu i odnowy biologicznej. Dzięki ukończonym kursom Instruktora Fitness i Trenera personalnego potrafi doskonale dobierać plany zabiegowe i treningowe oraz motywować w drodze do sukcesu. Miłością do zdrowego stylu życia, pięknej sylwetki i dobrego wyglądu zaraża innych. Bieganie, ćwiczenia, zmęczenie, endorfiny to dla niej codzienność, która dodaje jej „kopa energetycznego” na cały dzień.

Najważniejsza jest dla niej Rodzina i czas spędzony wśród najbliższych. Szczęśliwa i spełniona mama dwójki CUDOWNYCH DZIECI – Filipa i Polci. To właśnie one są Jej mottem życiowym i siłą napędową.

W wolniejszych chwilach lubi się oddać ulubionej książce, muzyce, filmowi, wycieczkom, spacerom. Góry, las to miejsca stworzone dla niej. Tam czuje się najlepiej… Tam „ładuje baterie”.

Weronika Bodniewicz

Specjalistka do spraw odnowy biologicznej i masażystka w Punkcie Piękności. Taktowna i skromna o wysokim poziomie kultury osobistej. Czyny przedkłada nad mowę, dlatego kochana jest przez klientów, ceniących jakość, spokój i harmonię. W weekendy, ambitna studentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, a na codzień ambasadorka zdrowego stylu życia. Świadoma higieny osobistej oraz znaczenia odnowy biologicznej w dzisiejszym świecie.  Nieustannie się rozwija, doskonali i ulepsza, gdyż zdaniem Weroniki perfekcja nie istnieje, zawsze można zrobić coś lepiej.

Wolny czas spędza blisko przyrody. Miłośniczka  wszelkich wędrówek na łonie natury.

Jej motto życiowe brzmi: „kto nie idzie do przodu, ten się cofa”.

Daria Wojdyło

Kosmetolog w Punkcie Piękności. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę oraz dąży do doskonałości i perfekcji, by dawać jeszcze większą wartość oferowanych usług. W kosmetologii nie uznaje szablonów, a do każdego klienta zawsze podchodzi indywidualnie. W Punkcie Piękności specjalizuje się w zabiegach modelowania sylwetki oraz kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy. Zabiegi w jej wykonaniu, poza efektami gwarantują doskonały relaks zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Serce, ogromne zaangażowanie i pasja to połączenie, za które klienci Ją uwielbiają.

W czasie wolnym oddaje się podróżom, dlatego co chwilę spotkasz ją w nowym fascynującym miejscu. Prywatnie, poza kosmetologią pasjonuje ją taniec. Już od najmłodszych lat swoje „pierwsze kroki” stawiała na scenach, zdobywając krajowe i międzynarodowe nagrody. Interesuje się też wizażem, dzięki czemu chętnie bierze udział w szkoleniach oraz bacznie obserwuje nowe trendy.

Agnieszka Midek

Dietetyk Kliniczny w Punkcie Piękności. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na kierunku Żywienie Człowieka oraz absolwentka studiów magisterskich na kierunku Żywienie Człowieka i Dietetyka. W swojej pracy inżynierskiej opracowała model poradnictwa żywieniowego dla osób z nadwagą i otyłością. Przeanalizowała krok po kroku etapy redukcji oraz stabilizacji masy ciała po schudnięciu. W trakcie studiów odbyła praktyki w Akademii Diety Zuzanny Cybulskiej, gdzie aktualnie pracuje. Doradza, jak się odżywiać, aby zachować zdrowie i sprawność fizyczną. Po każdej wizycie wnikliwie analizuje spotkanie i ustala plan działania komponując program żywieniowy dla pacjenta. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie uwzględniając jego stan zdrowia i styl życia. Komponując plan żywieniowy uwzględnia również możliwości i umiejętności kulinarne.Uwielbia testować żywieniowe nowości, którymi chętnie się z wami podzieli. Stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konferencjach żywieniowych.

Magdalena Lebiedziewicz

Miłośniczka piękna, specjalizująca się w usługach laserowych w Punkcie Piękności. Z wykształcenia kosmetolog, od lat spełnia marzenia o pięknej i gładkiej skórze dzięki zastosowaniu najskuteczniejszych na świecie technologii trwałego usuwania owłosienia. Bogata wiedza z zakresu zamykania naczynek łączona z unikalnym sprzętem sprawia, że nawet te z pozoru ciężkie do zamknięcia naczynka zamykają się bezpowrotnie. Kocha pomagać ludziom i to ich zadowolenie jest dla niej najlepszą nagrodą. Mama 8-letniej Neli i 2-letniej Oliwii. Wolne chwile aktywnie spędza z rodziną, lubi jazdę na rowerze i pasjonuje się urodą, pogłębiając nieustannie wiedzę z zakresu najnowszych zabiegów i technologii.

lek. med. Martyna Słowik

Lekarz medycyny estetycznej w Punkcie Piękności. Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu o kierunku lekarskim z wyróżnieniem. Na co dzień pracuje na Oddziale Okulistyki w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Z medycyny estetycznej szkoliła się pod okiem doświadczonych lekarzy z Aesth Medic Trainings w Warszawie. Nieustannie uczestniczy w  kursach, szkoleniach i podnosi swoje kwalifikacje.

Zuzanna Cybulska

Dietetyk kliniczny i doradca żywieniowy w Punkcie Piękności. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywności na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu oraz aktywny członek Dolnośląskiego Towarzystwa Dietetyki. Jako dietetyk kliniczny współpracuje lub współpracowała z wieloma placówkami medycznymi jak Centrum Pulmunologii i Alergologii w Karpaczu, Centrum Medycznym EuroMediCare, szpitalem specjalistycznym we Wrocławiu i wieloma innymi. Dietetyka jest dla niej tym czym woda dla ryby. Dzięki ogromnej i nieustannie aktualizowanej wiedzy z zakresu dietetyki, psychodietetyki oraz nutrigenomiki i nutrigenetyki sprawia, że ludzie przez nią prowadzeni uzyskują genialne, ponadprzeciętne rezultaty. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i wiedzy, jako jedna z nielicznych w Polsce, tworzy diety z wykorzystaniem testów genetycznych. Na każdym kroku udowadnia, że jej indywidualnie bilansowane diety nie tylko gwarantują utratę kilogramów ale również są smaczne, dają energię i doskonałe samopoczucie każdego dnia. Jej klientami są zarówno ludzie pragnący pozbyć się nadwagi lub otyłości jak również sportowcy pragnący osiągać jeszcze lepsze efekty sportowe, osoby chore, dzieci a także osoby zdrowe pragnące od życia czegoś więcej. Jej misją jest zmiana nawyków żywieniowych polskiego społeczeństwa by każdy z nas żył dłużej, zdrowiej, doskonale się przy tym czując, zachowując sprawność do późnej starości.

Kariera

SPRAWDŹ DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO NASZEGE ZESPOŁU

PUNKT PIĘKNOŚCI POSZUKUJE NOWYCH OSÓB DO ZESPOŁU NA STANOWISKO:

 

1) MASAŻYSTKA/FIZJOTERAPEUTKA

 

Rozwój w naszej firmie:

Nieustannie się rozwijamy i posiadamy plan rozwoju który zakłada poszerzanie naszej oferty o dodatkowe zabiegi jak również otwieranie kolejnych salonów poza miastem Strzegom. Wiedząc, że największym zasobem każdej firmy są pracownicy i dzięki właściwym ludziom na właściwych stanowiskach rozwój firmy jest możliwy, nasza firma dba o pracowników oraz o harmonię i komfort pracy. Pragniemy, aby pracownicy wzrastali z nami wraz z rozwojem firmy, dlatego poszukujemy osób które będą razem z nami współtworzyły firmę, dbały o jakość i pomagały w wytyczaniu kierunku rozwoju w oparciu o standardy pracy i procedury zabiegowe. Zapewniamy nieustanny rozwój poprzez uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych, cyklicznych szkoleniach wewnętrznych oraz systematycznych szkoleniach indywidualnych. 

Opis stanowiska, wymagania, wynagrodzenie, etapy procesu rekrutacyjnego, ….

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ »

Regulamin

REGULAMIN SALONU KOSMETYCZNEGO PUNKT PIĘKNOŚCI
 1. Salon kosmetyczny Punkt Piękności ze stroną internetową www.punktpieknosci.pl z siedzibą w Strzegomiu przy ul. Kościuszki 17 jest własnością firmy VENUS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Świętojańskiej 3/1 w Gdyni 81-368, NIP: 586-230-83-13, REGON 364890523, KRS 0000627151.
 2. Godziny otwarcia Punktu Piękności: od poniedziałku do piątku: 11:00 – 20:00, sobota: 9:00 -15:00. W dni świąteczne ustawowo wolne od pracy Punkt Piękności będzie nieczynny.
 3. Salon oferuje kompleksowy pakiet usług kosmetycznych, fachowe porady i konsultacje kosmetyczne, możliwość zakupu kosmetyków detalicznych, zaproszeń upominkowych, pakietów zabiegowych i wiele innych usług.
 4. Zakup usługi w Punkcie Piękności jest równoznaczny ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez salon oraz, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje odpowiedzialność ponosi Klient.
 5. Udostępnienie danych osobowych przez Klientów na ankietach, kartach klienta jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych tylko i wyłącznie przez Punkt Piękności zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Dane osobowe klientów nie są udostępniane żadnym podmiotom trzecim.
 6. Ceny zawarte w naszym cenniku i na stronie internetowej nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie, ponieważ serie i pakiety zabiegowe są układane indywidualnie dla każdego Klienta.
 7. W przypadku zmiany cen, Klient będzie informowany o tym fakcie przed zabiegiem.
 8. Nasze promocje i rabaty nie łączą się.
 9. Za przedmioty pozostawione na terenie obiektu, Punkt Piękności nie ponosi żadnej odpowiedzialności.
 10. Za usługi świadczone w Punkcie Piękności płatności można dokonać gotówką, kartą płatniczą lub przelewem na konto: VENUS Sp. z o.o. Nr konta: 25 1090 2343 0000 0001 3301 0203. W przypadku płatności przelewem, środki na koncie muszą zostać zaksięgowane najpóźniej 1 dzień przed umówionym zabiegiem.
 11. Ewentualne skargi, wnioski i zażalenia należy kierować wyłącznie na piśmie na adres biuro@punktpieknosci.pl
 12. W przypadku, gdy Klient 3-krotnie nie stawi się na umówioną wizytę, przy umawianiu kolejnej poproszony zostanie o dokonanie przedpłaty, która przepada z chwilą niestawienia się w umówionym terminie. Przedpłaty można dokonać gotówką, kartą lub przelewem na konto. W obydwu przypadkach kwota musi zostać zaksięgowana na koncie Punktu Piękności najpóźniej na 1 dzień przed terminem zabiegu. W sytuacji w której klient 3 razy nie zjawi się na umówioną wizytę i o swej nieobecności nie poinformuje recepcji Punktu Piękności min. 24 godziny przed umówionym zabiegiem, Punkt Piękności zastrzega sobie prawo wyłączenia klienta z programów lojalnościowych w których klient brał udział, a także ograniczenia przywilejów stałego klienta takich jak korzystanie z programów rabatowych, ofert specjalnych, ofert urodzinowych o z rabatowanych cenach itp.
 13. Jeżeli osoba dysponująca Zaproszeniem upominkowym, Bonem podarunkowym, Voucherem zabiegowym, Kuponem Rabatowym lub Certyfikatem Podarunkowym nie przyjdzie na umówioną godzinę i nie powiadomi o swojej nieobecności, Punkt Piękności traktuje to jako usługę zrealizowaną.
 14. Zaproszenie upominkowe, Bon podarunkowy lub Voucher zabiegowy jest wypisywany dla konkretnej osoby (lub firmy) na określoną kwotę lub na konkretnie wybrane zabiegi. Standardowy okres wykorzystania bonów podarunkowych i voucherów (jeżeli nie zostało postanowione inaczej) to 6 m-cy.
 15. W przypadku zagubienia, utraty, zniszczenia Zaproszenia upominkowego, Bonu podarunkowego, Vouchera zabiegowego, Kuponu rabatowego lub Certyfikatu podarunkowego, Punkt Piękności nie ponosi odpowiedzialności, ani nie rekompensuje w żaden sposób zaistniałej sytuacji.
0

Your Cart