Nasz Zespół

Te osoby sprawią, że poczujesz się pięknie

Poznaj nasz zespół

Maria Szymańska

Maria Szymańska

właściciel / kosmetolog

Założycielka i współtwórczyni Punktu Piękności, od lat związana z branżą kosmetologiczną.
Pasjonatka piękna, nieustannie pogłębiająca wiedzę z zakresu powstrzymywania procesów starzenia. W swojej pracy łączy wiedzę i doświadczenie z zakresu dermokosmetyki i kosmetologii estetycznej, osiągając doskonałe efekty pielęgnacyjne nawet u osób z cerą trudną i problematyczną. Przy użyciu pędzli i kolorów potrafi zmienić nawet niepewnego siebie Kopciuszka w pewną swojej urody Księżniczkę. Dzięki makijażom permanentnym rodzącym się z pasji, w połączeniu z indywidualną analizą kolorystyczną, kobiety przechodzą prawdziwą metamorfozę.

Mimo, że do pracy dojeżdża autem, każdego miesiąca w wolnych chwilach przebiega dziesiątki kilometrów trasami przełajowymi.

Michał Szymański

Michał Szymański

właściciel / specjalista ds odnowy biologicznej

Współzałożyciel i pomysłodawca Punktu Piękności. Absolwent AWF o specjalności Odnowa biologiczna, Instruktor wielu dyscyplin sportu, a wśród nich m.in. karate, pływanie, Nordic Walking i fitness. Od ponad 10 lat nierozerwalnie związany z branżą SPA&BEAUTY, pomaga kobietom w odzyskiwaniu pięknego wyglądu ich ciał i dobrego samopoczucia. Wielokrotnie wygłaszał prelekcje podczas których dzielił się wiedzą z tematyki prozdrowotnej.
Specjalizuje się w zabiegach odchudzających, masażach oraz doborze indywidualnych planów treningowych.

Za kulisami organizator, koordynator i motywator zespołu, a prywatnie, szczęśliwy mąż i dumny tata zakochany w swoich córeczkach: Martynce i Klaudii. W wolnych chwilach oddaje się bieganiu i trenowaniu karate.

Brygida Szymańska

Brygida Szymańska

kosmetolog / specjalista ds odnowy biologicznej

Kosmetolog z pasją. Absolwentka kosmetologii i dietetyki na PWSZ w Nysie oraz studiów magisterskich na kierunku kosmetologia na Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy i ciała. Zadowolenie klientów jest dla niej największą motywacją, dlatego na bieżąco śledzi innowacje z zakresu kosmetologii i obsługi klienta oraz uczestniczy w targach i szkoleniach branżowych. Wspiera również działania marketingowe i promocyjne firmy.

Po pracy zajmuje się córeczkami Martynką oraz Klaudią, trenuje bieganie, pływanie i jazdę na rowerze. Mocne wrażenia zapewniają jej starty w półmaratonach i maratonach. W wolnych chwilach pogłębia swoją wiedzę, gra na pianinie i organach. Uwielbia aktywny tryb życia i zawsze znajdzie sobie coś do roboty. Jej motto życiowe brzmi: „Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”

Agata Pasternak

Agata Pasternak

kosmetolog / specjalista ds odnowy biologicznej

Specjalista do spraw odnowy biologicznej i kosmetolog w jednej osobie. Absolwentka Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp. o specjalności odnowa biologiczna oraz szkoły kosmetologicznej. Uczestniczka licznych szkoleń z zakresu pielęgnacji ciał problematycznych, pielęgnacji twarzy oraz pracy na najnowocześniejszych urządzeniach. Pasjonatka kosmetologii i wszystkiego, co z nią związane. Nieustannie podnosi poprzeczkę w swoim rozwoju. Kocha pracę z ludźmi, a ludzie kochają efekty, które dzięki jej wiedzy osiągają.

Hart ducha i ciała zapewniają jej biegi średnio i długodystansowe.
Wielokrotna uczestniczka biegów ulicznych i półmaratonów, zawsze godnie
reprezentująca Punkt Piękności. Miłośniczka rajdów samochodowych i dużej adrenaliny, a wolne chwile aktywnie spędza z bliskimi i przyjaciółmi.

Od niedawna szczęśliwa mama swojej córeczki Uli.

Klaudia Paćkowska

Klaudia Paćkowska

opiekun klienta / recepcja

Recepcjonistka w Punkcie Piękności.  Dzięki umiejętnościom nabytym podczas nauki w Technikum Hotelarskim, praca recepcjonistki nie ma dla niej tajemnic. Lubi pracę z ludźmi, a najlepszym wynagrodzeniem jest dla niej uśmiech i zadowolenie Klienta. Chętnie udzieli wszelkich informacji oraz odnajdzie odpowiedni termin na zabieg.
 
W ramach relaksu lubi przeczytać dobrą książkę oraz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Rozpieszczanie czworonożnych podopiecznych również stanowi ważną część jej dnia
Sabina Hanas

Sabina Hanas

kosmetolog / specjalista ds odnowy biologicznej

Kosmetolog z wykształcenia i kosmetolog w Punkcie Piękności. Absolwentka PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu. Kiedyś stała Klientka Salonu, a od kilku lat jako członek załogi. Skromna, a jednocześnie wrażliwa na piękno służy radą pomagając w doborze właściwych zabiegów dbając o zadowolenie i efekty zabiegowe swoich klientów. U niej każdy może liczyć na szczególną opiekę i traktowanie, gdyż praca z ludźmi daje jej wiele radości. Prywatnie szczęśliwa żona i mama 1,5 rocznego Natana- ceniąca życie rodzinne. Lubiąca wycieczki i aktywny wypoczynek, pokazując synkowi piękno otaczającego nas świata. Od czasu do czasu także lubiąca powiew wiatru i adrenaliny podczas motocyklowych przejażdżek z mężem.

Oliwia Bajek

Oliwia Bajek

Specjalista ds odnowy biologicznej

Studentka kosmetologii na PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu. W Punkcie Piękności specjalizuje się w zabiegach na ciało. Największą radość daje jej pomaganie i prowadzenie klientek w dochodzeniu do upragnionej sylwetki. Pasjonatka zdrowego stylu życia, dobrego wyglądu i najnowszych trendów mody. Na co dzień kocha gotować i tworzyć nowe, zdrowe potrawy. Baterie ładuje podczas biegania, treningów na siłowni, czytania książek i wycieczek górskich. Czas najczęściej spędza z rodziną i przyjaciółmi, a w ludziach ceni wrażliwość i poczucie humoru. Zawsze wesprze, doradzi a jej rady doceni każda klientka.

Weronika Bodniewicz

Weronika Bodniewicz

masażystka / fizjoterapeuta

Specjalistka do spraw odnowy biologicznej i masażystka w Punkcie Piękności. Taktowna i skromna o wysokim poziomie kultury osobistej. Czyny przedkłada nad mowę, dlatego kochana jest przez klientów, ceniących jakość, spokój i harmonię. W weekendy, ambitna studentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, a na codzień ambasadorka zdrowego stylu życia. Świadoma higieny osobistej oraz znaczenia odnowy biologicznej w dzisiejszym świecie. Nieustannie się rozwija, doskonali i ulepsza, gdyż zdaniem Weroniki perfekcja nie istnieje, zawsze można zrobić coś lepiej.

Wolny czas spędza blisko przyrody. Miłośniczka wszelkich wędrówek na łonie natury.

Jej motto życiowe brzmi: „kto nie idzie do przodu, ten się cofa”.

Daria Wojdyło

Daria Wojdyło

kosmetolog / specjalista ds odnowy biologicznej

Kosmetolog w Punkcie Piękności. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę oraz dąży do doskonałości i perfekcji, by dawać jeszcze większą wartość oferowanych usług. W kosmetologii nie uznaje szablonów, a do każdego klienta zawsze podchodzi indywidualnie. W Punkcie Piękności specjalizuje się w zabiegach modelowania sylwetki oraz kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy. Zabiegi w jej wykonaniu, poza efektami gwarantują doskonały relaks zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Serce, ogromne zaangażowanie i pasja to połączenie, za które klienci Ją uwielbiają.

W czasie wolnym oddaje się podróżom, dlatego co chwilę spotkasz ją w nowym fascynującym miejscu. Prywatnie, poza kosmetologią pasjonuje ją taniec. Już od najmłodszych lat swoje „pierwsze kroki” stawiała na scenach, zdobywając krajowe i międzynarodowe nagrody. Interesuje się też wizażem, dzięki czemu chętnie bierze udział w szkoleniach oraz bacznie obserwuje nowe trendy.

Agnieszka Midek

Agnieszka Midek

Dietetyk

Dietetyk Kliniczny w Punkcie Piękności. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na kierunku Żywienie Człowieka oraz absolwentka studiów magisterskich na kierunku Żywienie Człowieka i Dietetyka. W swojej pracy inżynierskiej opracowała model poradnictwa żywieniowego dla osób z nadwagą i otyłością. Przeanalizowała krok po kroku etapy redukcji oraz stabilizacji masy ciała po schudnięciu. W trakcie studiów odbyła praktyki w Akademii Diety Zuzanny Cybulskiej, gdzie aktualnie pracuje. Doradza, jak się odżywiać, aby zachować zdrowie i sprawność fizyczną. Po każdej wizycie wnikliwie analizuje spotkanie i ustala plan działania komponując program żywieniowy dla pacjenta. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie uwzględniając jego stan zdrowia i styl życia. Komponując plan żywieniowy uwzględnia również możliwości i umiejętności kulinarne.Uwielbia testować żywieniowe nowości, którymi chętnie się z wami podzieli. Stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konferencjach żywieniowych.

Magdalena Lebiedziewicz

Magdalena Lebiedziewicz

Kosmetolog / Zabiegi laserowe

Miłośniczka piękna, specjalizująca się w usługach laserowych w Punkcie Piękności. Z wykształcenia kosmetolog, od lat spełnia marzenia o pięknej i gładkiej skórze dzięki zastosowaniu najskuteczniejszych na świecie technologii trwałego usuwania owłosienia. Bogata wiedza z zakresu zamykania naczynek łączona z unikalnym sprzętem sprawia, że nawet te z pozoru ciężkie do zamknięcia naczynka zamykają się bezpowrotnie. Kocha pomagać ludziom i to ich zadowolenie jest dla niej najlepszą nagrodą. Mama 8-letniej Neli i 2-letniej Oliwii. Wolne chwile aktywnie spędza z rodziną, lubi jazdę na rowerze i pasjonuje się urodą, pogłębiając nieustannie wiedzę z zakresu najnowszych zabiegów i technologii.

Lek. Med. Martyna Słowik

Lek. Med. Martyna Słowik

Zabiegi medycyny estetycznej

Lekarz medycyny estetycznej w Punkcie Piękności. Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu o kierunku lekarskim z wyróżnieniem. Na co dzień pracuje na Oddziale Okulistyki w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Z medycyny estetycznej szkoliła się pod okiem doświadczonych lekarzy z Aesth Medic Trainings w Warszawie. Nieustannie uczestniczy w kursach, szkoleniach i podnosi swoje kwalifikacje.

Zuzanna Cybulska

Zuzanna Cybulska

Dietetyk kliniczny

Dietetyk kliniczny i doradca żywieniowy w Punkcie Piękności. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywności na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu oraz aktywny członek Dolnośląskiego Towarzystwa Dietetyki. Jako dietetyk kliniczny współpracuje lub współpracowała z wieloma placówkami medycznymi jak Centrum Pulmunologii i Alergologii w Karpaczu, Centrum Medycznym EuroMediCare, szpitalem specjalistycznym we Wrocławiu i wieloma innymi. Dietetyka jest dla niej tym czym woda dla ryby. Dzięki ogromnej i nieustannie aktualizowanej wiedzy z zakresu dietetyki, psychodietetyki oraz nutrigenomiki i nutrigenetyki sprawia, że ludzie przez nią prowadzeni uzyskują genialne, ponadprzeciętne rezultaty. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i wiedzy, jako jedna z nielicznych w Polsce, tworzy diety z wykorzystaniem testów genetycznych. Na każdym kroku udowadnia, że jej indywidualnie bilansowane diety nie tylko gwarantują utratę kilogramów ale również są smaczne, dają energię i doskonałe samopoczucie każdego dnia. Jej klientami są zarówno ludzie pragnący pozbyć się nadwagi lub otyłości jak również sportowcy pragnący osiągać jeszcze lepsze efekty sportowe, osoby chore, dzieci a także osoby zdrowe pragnące od życia czegoś więcej. Jej misją jest zmiana nawyków żywieniowych polskiego społeczeństwa by każdy z nas żył dłużej, zdrowiej, doskonale się przy tym czując, zachowując sprawność do późnej starości.

Chcesz dołączyć do zespołu Punktu Piękności?

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy:

Ogłoszenie o pracę: Masażysta / Masażystka – kliknij tutaj

Zarezerwuj Swoją wizytę

Usiądź wygodnie i zarezerwuj czas dla siebie. Zostaw troski i hałas. Odbuduj swoją harmonię i znajdź piękno w sobie.

Swój zabieg możesz zarezerwować dzwoniąc na numer recepcji Punktu Piękności od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-20:00 Zadzwoń +48 695 945 093
Możesz także napisać e-mail na adres: recepcja@punktpieknosci.pl

Jeśli jesteś osobą, która lubi rezerwacje elektroniczne - kliknij poniższy przycisk, wybierz zabieg oraz ustal dogodny dla siebie termin.

Czekamy na Ciebie - Punkt Piękności Strzegom