+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

Nasz Zespół

Te osoby sprawią, że poczujesz się pięknie

Poznaj nasz zespół

Maria Szymańska

Maria Szymańska

właściciel / kosmetolog

Założycielka i współtwórczyni Punktu Piękności, od lat związana z branżą kosmetologiczną.
Pasjonatka piękna, nieustannie pogłębiająca wiedzę z zakresu powstrzymywania procesów starzenia. W swojej pracy łączy wiedzę i doświadczenie z zakresu dermokosmetyki i kosmetologii estetycznej, osiągając doskonałe efekty pielęgnacyjne nawet u osób z cerą trudną i problematyczną. Przy użyciu pędzli i kolorów potrafi zmienić nawet niepewnego siebie Kopciuszka w pewną swojej urody Księżniczkę. Dzięki makijażom permanentnym rodzącym się z pasji, w połączeniu z indywidualną analizą kolorystyczną, kobiety przechodzą prawdziwą metamorfozę.

Mimo, że do pracy dojeżdża autem, każdego miesiąca w wolnych chwilach przebiega dziesiątki kilometrów trasami przełajowymi.

Michał Szymański

Michał Szymański

właściciel / specjalista ds odnowy biologicznej

Współzałożyciel i pomysłodawca Punktu Piękności. Absolwent AWF o specjalności Odnowa biologiczna, Instruktor wielu dyscyplin sportu, a wśród nich m.in. karate, pływanie, Nordic Walking i fitness. Od ponad 10 lat nierozerwalnie związany z branżą SPA&BEAUTY, pomaga kobietom w odzyskiwaniu pięknego wyglądu ich ciał i dobrego samopoczucia. Wielokrotnie wygłaszał prelekcje podczas których dzielił się wiedzą z tematyki prozdrowotnej.
Specjalizuje się w zabiegach odchudzających, masażach oraz doborze indywidualnych planów treningowych.

Za kulisami organizator, koordynator i motywator zespołu, a prywatnie, szczęśliwy mąż i dumny tata zakochany w swoich córeczkach: Martynce i Klaudii. W wolnych chwilach oddaje się bieganiu i trenowaniu karate.

Brygida Szymańska

Brygida Szymańska

kosmetolog / specjalista ds odnowy biologicznej

Kosmetolog z pasją. Absolwentka kosmetologii i dietetyki na PWSZ w Nysie oraz studiów magisterskich na kierunku kosmetologia na Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy i ciała. Zadowolenie klientów jest dla niej największą motywacją, dlatego na bieżąco śledzi innowacje z zakresu kosmetologii i obsługi klienta oraz uczestniczy w targach i szkoleniach branżowych. Wspiera również działania marketingowe i promocyjne firmy.

Po pracy zajmuje się córeczkami Martynką oraz Klaudią, trenuje bieganie, pływanie i jazdę na rowerze. Mocne wrażenia zapewniają jej starty w półmaratonach i maratonach. W wolnych chwilach pogłębia swoją wiedzę, gra na pianinie i organach. Uwielbia aktywny tryb życia i zawsze znajdzie sobie coś do roboty. Jej motto życiowe brzmi: „Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”

Agata Pasternak

Agata Pasternak

kosmetolog / specjalista ds odnowy biologicznej

Specjalista do spraw odnowy biologicznej i kosmetolog w jednej osobie. Absolwentka Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp. o specjalności odnowa biologiczna oraz szkoły kosmetologicznej. Uczestniczka licznych szkoleń z zakresu pielęgnacji ciał problematycznych, pielęgnacji twarzy oraz pracy na najnowocześniejszych urządzeniach. Pasjonatka kosmetologii i wszystkiego, co z nią związane. Nieustannie podnosi poprzeczkę w swoim rozwoju. Kocha pracę z ludźmi, a ludzie kochają efekty, które dzięki jej wiedzy osiągają.

Hart ducha i ciała zapewniają jej biegi średnio i długodystansowe.
Wielokrotna uczestniczka biegów ulicznych i półmaratonów, zawsze godnie
reprezentująca Punkt Piękności. Miłośniczka rajdów samochodowych i dużej adrenaliny, a wolne chwile aktywnie spędza z bliskimi i przyjaciółmi.

Od niedawna szczęśliwa mama swojej córeczki Uli.

Klaudia Paćkowska

Klaudia Paćkowska

opiekun klienta / recepcja

Recepcjonistka w Punkcie Piękności.  Dzięki umiejętnościom nabytym podczas nauki w Technikum Hotelarskim, praca recepcjonistki nie ma dla niej tajemnic. Lubi pracę z ludźmi, a najlepszym wynagrodzeniem jest dla niej uśmiech i zadowolenie Klienta. Chętnie udzieli wszelkich informacji oraz odnajdzie odpowiedni termin na zabieg.
 
W ramach relaksu lubi przeczytać dobrą książkę oraz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Rozpieszczanie czworonożnych podopiecznych również stanowi ważną część jej dnia
Sabina Hanas

Sabina Hanas

kosmetolog / specjalista ds odnowy biologicznej

Kosmetolog z wykształcenia i kosmetolog w Punkcie Piękności. Absolwentka PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu. Kiedyś stała Klientka Salonu, a od kilku lat jako członek załogi. Skromna, a jednocześnie wrażliwa na piękno służy radą pomagając w doborze właściwych zabiegów dbając o zadowolenie i efekty zabiegowe swoich klientów. U niej każdy może liczyć na szczególną opiekę i traktowanie, gdyż praca z ludźmi daje jej wiele radości. Prywatnie szczęśliwa żona i mama 1,5 rocznego Natana- ceniąca życie rodzinne. Lubiąca wycieczki i aktywny wypoczynek, pokazując synkowi piękno otaczającego nas świata. Od czasu do czasu także lubiąca powiew wiatru i adrenaliny podczas motocyklowych przejażdżek z mężem.

Oliwia Bajek

Oliwia Bajek

Specjalista ds odnowy biologicznej

Studentka kosmetologii na PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu. W Punkcie Piękności specjalizuje się w zabiegach na ciało. Największą radość daje jej pomaganie i prowadzenie klientek w dochodzeniu do upragnionej sylwetki. Pasjonatka zdrowego stylu życia, dobrego wyglądu i najnowszych trendów mody. Na co dzień kocha gotować i tworzyć nowe, zdrowe potrawy. Baterie ładuje podczas biegania, treningów na siłowni, czytania książek i wycieczek górskich. Czas najczęściej spędza z rodziną i przyjaciółmi, a w ludziach ceni wrażliwość i poczucie humoru. Zawsze wesprze, doradzi a jej rady doceni każda klientka.

Daria Wojdyło

Daria Wojdyło

kosmetolog / specjalista ds odnowy biologicznej

Kosmetolog w Punkcie Piękności. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę oraz dąży do doskonałości i perfekcji, by dawać jeszcze większą wartość oferowanych usług. W kosmetologii nie uznaje szablonów, a do każdego klienta zawsze podchodzi indywidualnie. W Punkcie Piękności specjalizuje się w zabiegach modelowania sylwetki oraz kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy. Zabiegi w jej wykonaniu, poza efektami gwarantują doskonały relaks zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Serce, ogromne zaangażowanie i pasja to połączenie, za które klienci Ją uwielbiają.

W czasie wolnym oddaje się podróżom, dlatego co chwilę spotkasz ją w nowym fascynującym miejscu. Prywatnie, poza kosmetologią pasjonuje ją taniec. Już od najmłodszych lat swoje „pierwsze kroki” stawiała na scenach, zdobywając krajowe i międzynarodowe nagrody. Interesuje się też wizażem, dzięki czemu chętnie bierze udział w szkoleniach oraz bacznie obserwuje nowe trendy.

Weronika Bodniewicz

Weronika Bodniewicz

masażystka / fizjoterapeuta

Specjalistka do spraw odnowy biologicznej i masażystka w Punkcie Piękności. Taktowna i skromna o wysokim poziomie kultury osobistej. Czyny przedkłada nad mowę, dlatego kochana jest przez klientów, ceniących jakość, spokój i harmonię. W weekendy, ambitna studentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, a na codzień ambasadorka zdrowego stylu życia. Świadoma higieny osobistej oraz znaczenia odnowy biologicznej w dzisiejszym świecie. Nieustannie się rozwija, doskonali i ulepsza, gdyż zdaniem Weroniki perfekcja nie istnieje, zawsze można zrobić coś lepiej.

Wolny czas spędza blisko przyrody. Miłośniczka wszelkich wędrówek na łonie natury.

Jej motto życiowe brzmi: „kto nie idzie do przodu, ten się cofa”.

Anna Giesa-Tulej

Anna Giesa-Tulej

Dietetyk kliniczny oraz specjalista psychodietetyki

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności. Absolwentka studiów podyplomowych z psychodietetyki na SWPS we Wrocławiu.

Założycielka i pomysłodawczyni Przestrzeni Dietetycznej w Opolu i we Wrocławiu.

Każdego dnia zgłębia tajemnice ludzkiego organizmu poszerzając wiedzę, by prowadzeni przez nią pacjenci osiągali genialne, ponadprzeciętne rezultaty. Prowadziła badania na pacjentach z chorobami sercowo-naczyniowymi oraz badała jak stres wpływa na wybory żywieniowe ludzi. Dzięki nim udowodniła jak potężny wpływ na organizm ma to co zjadamy.  

Jej motto  brzmi „odżywianie to szansa na dobre zdrowie, lepsze samopoczucie i odpowiednią masę ciała. To lepszy sen, to życie w harmonii ze sobą i swoim ciałem.”Poprzez indywidualne podejście, zmienia nie tylko odżywianie, ale i sposób myślenia swoich pacjentów. Uwzględnia stan zdrowia, wsłuchuje się w potrzeby i dopasowuje indywidualnie plany żywieniowe. Dzięki obszernej wiedzy z zakresu psychodietetyki uczy swoich pacjentów jak zarządzać głodem i sytością poprzez zmianę świadomości i przekonań. Pokazuje jak każda zmiana zaczyna się od zmiany myślenia.

Magdalena Lebiedziewicz

Magdalena Lebiedziewicz

Kosmetolog / Zabiegi laserowe

Miłośniczka piękna, specjalizująca się w usługach laserowych w Punkcie Piękności. Z wykształcenia kosmetolog, od lat spełnia marzenia o pięknej i gładkiej skórze dzięki zastosowaniu najskuteczniejszych na świecie technologii trwałego usuwania owłosienia. Bogata wiedza z zakresu zamykania naczynek łączona z unikalnym sprzętem sprawia, że nawet te z pozoru ciężkie do zamknięcia naczynka zamykają się bezpowrotnie. Kocha pomagać ludziom i to ich zadowolenie jest dla niej najlepszą nagrodą. Mama 8-letniej Neli i 2-letniej Oliwii. Wolne chwile aktywnie spędza z rodziną, lubi jazdę na rowerze i pasjonuje się urodą, pogłębiając nieustannie wiedzę z zakresu najnowszych zabiegów i technologii.

Lek. Med. Martyna Słowik

Lek. Med. Martyna Słowik

Zabiegi medycyny estetycznej

Lekarz medycyny estetycznej w Punkcie Piękności. Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu o kierunku lekarskim z wyróżnieniem. Na co dzień pracuje na Oddziale Okulistyki w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Z medycyny estetycznej szkoliła się pod okiem doświadczonych lekarzy z Aesth Medic Trainings w Warszawie. Nieustannie uczestniczy w kursach, szkoleniach i podnosi swoje kwalifikacje.

Chcesz dołączyć do zespołu Punktu Piękności?

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy:

Ogłoszenie o pracę: Masażystka / Masażysta – kliknij tutaj

Zarezerwuj Swoją wizytę

Usiądź wygodnie i zarezerwuj czas dla siebie. Zostaw troski i hałas. Odbuduj swoją harmonię i znajdź piękno w sobie.

Swój zabieg możesz zarezerwować dzwoniąc na numer recepcji Punktu Piękności od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-20:00 Zadzwoń +48 695 945 093
Możesz także napisać e-mail na adres: recepcja@punktpieknosci.pl

Jeśli jesteś osobą, która lubi rezerwacje elektroniczne - kliknij poniższy przycisk, wybierz zabieg oraz ustal dogodny dla siebie termin.

Czekamy na Ciebie - Punkt Piękności Strzegom