+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

Zabiegi > Wybielanie zębów

Zabieg wybielania zębów

 

Wybielanie zębów – technologia PureLite jest oparta na amerykańskich rozwiązaniach, zapewniając komfort podczas zabiegu oraz wspaniałe rezultaty w przystępnej cenie. Technologia ta jest bardzo zbliżona do tej, którą wykorzystują dentyści. Jedyna różnica pomiędzy zabiegiem wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym a przy użyciu PureLite to skład żelu użytego podczas zabiegu. W naszej technologii proponujemy bezpieczny wieloskładnikowy żel który nie zawiera nadtlenku wodoru oraz nie wymaga dodatkowej ochrony dziąseł a gwarantuje te same rezultaty. Podczas jednej sesji Twoje zęby zostaną poddane trzykrotnemu wybieleniu aktywowanym dodatkowo lampą LED.

Cennik zabiegu i rezerwacja on-line

W przypadku tego zabiegu nie ma możliwości umówienia się przez internetowy system rezerwacji, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny z naszą recepcją – jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy naszej recepcji: poniedziałek – piątek : 11:00 – 20:00, tel. 695-945-093

NAZWA ZABIEGU
Wybielanie zębów
CZAS TRWANIA
90 min-120 min
CENA
299 zł
REZERWUJ

Pytania i odpowiedzi do zabiegu wybielania zębów (FAQ)

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu wybielania zębów

Czy podczas zabiegu będę bezpieczna w kontekście wirusa SarsCoV-2? (COVID-19)

Tak. W Punkcie Piękności wdrożone wszelkie niezbędne procedury dotyczące profilaktyki antywirusowej. Pomieszczenia są wietrzone, powierzchnie dezynfekowane. Personel zachowuje odpowiedni dystans, a w trakcie zabiegu przestrzega wszelkich procedur bezpieczeństwa. Klienci umawiani są na konkretne godziny, deklarują gotowość do zabiegu oraz brak symptomów chorobowych, a także potwierdzają, iż nie są objęci nadzorem bądź kwarantanną związaną z chorobą COVID-19. W pomieszczeniach jest dostępny płyn dezynfekujący. Klienci proszeni są o zasłanianie nosa i ust. Staramy się aby dodatkowe wymagania sanitarne nie wpływały negatywnie na Twój komfort oraz przebieg zabiegu.

Jak mogę umówić się na zabieg ?

W sprawie rezerwacji terminu na zabieg Wybielania zębów prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją Punktu Piękności (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 20:00), telefon: tel. 74 649 16 50
kom. 695 945 093 lub na adres e-mail: recepcja@punktpieknosci.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz innych informacji  – napisz do nas kontaktując się przez poniższy formularz e-mail. Odpowiadamy w dni pracy recepcji w ciągu kilku godzin.

13 + 7 =

Zarezerwuj Swoją wizytę

Jeśli chcesz poczuć się pewnie, emanować pięknym uśmiechem, a Twoje zęby mają przebarwienia – zabieg wybielania zębów jest właśnie dla Ciebie!

Zadzwoń 695 945 093