+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

ZabiegiMasaże

Masaże

Nie ma nic bardzie relaksującego i odprężającego jak masaż. Wybierz jeden z poniższych dla siebie i umów się na wizytę z naszym masażystą.

terapeutyczny masaż karku ikona

Terapeutyczny masaż karku z diagnostyką ergonomiczną

Masaż karku adresowany jest w szczególności do osób prowadzących siedzący tryb życia, jak również każdego, kto odczuwa ból lub dyskomfort w odcinku szyjnym kręgosłupa. Intensywny ale rozważny masaż rozluźni spięte mięśnie, przynosząc im ulgę i ukojenie.

Szczegóły usługi

terapeutyczny masaż pleców ikona

Terapeutyczny masaż pleców z diagnostyką ergonomiczną

Masaż terapeutyczny pleców zalecany jest w szczególności osobom z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa. Masaż ten jest zabiegiem leczniczym obejmującym cały kręgosłup: mięśnie pleców, karku, szyi i talerza biodrowego.

Szczegóły usługi

masaż relaksacyjny całościowy ikona

Masaż relaksacyjny całościowy spersonalizowany

Masaż ten zalecany jest wszystkim osobom, które marzą o chwili odprężenia i wyciszenia w szybkim i stresującym trybie życia. Masażem objęte będzie całe ciało lub wybrane partie.

Szczegóły usługi

masaż sportowy ikona

Masaż sportowy z diagnostyką ergonomiczną

Masaż Sportowy to nieodłączny element treningu i odnowy biologicznej każdego sportowca. Element ten jest wykorzystywany w profesjonalnych programach treningowych, gdyż pomaga zapobiegać kontuzjom i likwidować skutki przetrenowania.

Szczegóły usługi

masaż wyszczuplający cellulit ikona

Masaż wyszczuplający (antycellulitowy) CELL BODY FAT z monitoringiem efektów

Masaż wyszczuplający (antycellulitowy) jest intensywnym masażem przeznaczonym zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Masaż ten jest bardzo skuteczną metodą likwidowania tkanki tłuszczowej nagromadzonej miejscowo, cellulitu oraz poprawienia sylwetki.

Szczegóły usługi

rozbudowany masaż twarzy szyi i dekoltu ikona

Rozbudowany masaż twarzy, szyi i dekoltu

Głównym celem masażu jest relaks i odprężenie. Masaż rozluźnia napięte mięśnie, uspokaja, wycisza, poprawia krążenie krwi i limfy, ujędrnia skórę.

Szczegóły usługi