+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

Zabiegi > Kształtowanie sylwetki > Dream Healther

Dream Healther™ – platforma wibracyjna z opatentowanym systemem wibracji

 

Dream Healther to skuteczny zabieg w części fitness, kształtujący sylwetkę podczas którego spalamy tkankę tłuszczową i cellulit w procesie wibracji. Zaliczany jest do urządzeń fitness, bo 15 min trening na Dream Healther daje efekty w spalaniu tłuszczu takie jak jogging na dystansie ponad 13 km!!! Zabieg ten wymodeluje Twoje ciało i zwiększy siłę mięśni bez przyrostu masy mięśniowej. W bezwysiłkowy ale skuteczny sposób obniża poziom cholesterolu, poprawia elastyczność i wytrzymałość stawów, ścięgien i kości oraz koordynację ruchową i wpływa na widoczną poprawę samopoczucia.

Dream Heather jest jedynym zabiegiem który można łączyć praktycznie z każdym zabiegim wyszczuplającym i kształtującym sylwetkę potęgując tym samym osiągane efekty. Dream Healther w połączeniu z innymi zabiegami GWARANTUJE nawet kilkukrotnie lepsze efekty w redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu czy luźnego ciała. Treningi na Dream Healther powinny odbywać się nie rzadziej niż 2-3 razy w tygodniu a maksymalnie codziennie ale nie częściej niż raz dziennie 15min. Seria zabiegowa powinna być skierowana na ok. 6 tygodni treningów. Dla uzyskania maksymalnych efektów wyszczuplających zabiegi powinny być wsparte indywidualną dietą od dietetyka.

 

Jak to działa?

Tkanka tłuszczowa za pomocą odpowiedniej wibracji wprowadzana zostaje w ruch, przez co jej komórki ocierają się o siebie dzięki czemu spalane są i redukowane w procesie tzw. lipolizy. Proces ten polega na przecieraniu się błon cytoplazmatycznych komórek tłuszczowych i usuwaniu ich zawartości wraz z wodą w nich zawartą do układu limfatycznego, a następnie do pęcherza moczowego. Po samych treningach na platformie Panie i Panowie potrafią zgubić bez większych problemów 5-6kg. Treningi na Dream Healther mogą zastępować inne formy aktywności fizycznej pod względem odchudzania i spalania tkanki tłuszczowej.

Wskazania do treningów na DREAM HEALTHER:

 • otyłość i/lub nadwaga
 • nadmiar tkanki tłuszczowej rozmieszczonej na całym ciele lub w konkretnych problematycznych partiach
 • wyszczuplenie ciała posiadającego tendencję do rozluźniania i utraty jędrności
 • nadmiar wody w organizmie (w tym obrzęki oraz zastoje wody w komórkach tłuszczowych)
 • problemy z równowagą (z błędnikiem)
 • przygotowanie do nart i snowboardu
 • chęć poprawy perystaltyki jelit
 • chęć wzmocnienia i zwiększenia stabilizacji więzadeł, ścięgien i mięśni (w szczególności u sportowców)

 

Przeciwwskazania:

 • ciąża, połóg, karmienie piersią
 • zakrzepowe zapalenie żył
 • choroba wieńcowa, by-passy
 • choroby zapalne – świeże rany pooperacyjne
 • endoprotezy stawów – dyskopatia, przepuklina
 • cukrzyca, epilepsja, migrena
 • wszczepiony rozrusznik serca, mózgu
 • nowotwory – implantowane spirale, metalowe zespolenia (śrubki, płytki)
 • wewnętrzne metalowe i syntetyczne zespolenia kości i implanty

Cennik zabiegu i rezerwacja on-line

W przypadku tego zabiegu nie ma możliwości umówienia się przez internetowy system rezerwacji, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny z naszą recepcją – jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy naszej recepcji: poniedziałek – piątek : 11:00 – 20:00, tel. 695-945-093

NAZWA ZABIEGU
Platforma wibracyjna DREAM HEALTHER z opatentowanym systemem wibracji
CZAS TRWANIA
15 min
CENA
35 zł lub karnet 209 zł/m-c
REZERWUJ
Gwarancja Satysfakcji

UWAGA!
Zabieg jest objęty gwarancją satysfakcji Punktu Piękności.

Szczegóły programu gwarancyjnego tutaj

galeria zabieg Platforma wibracyjna Deam Healther
galeria zabieg Platforma wibracyjna Deam Healther
galeria zabieg Platforma wibracyjna Deam Healther

Pytania i odpowiedzi do treningu z Dream Healther (FAQ)

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące treningu z Dream Healther

Czy jak mam dyskopatię kręgosłupa to mogę korzystać z Dream Healthera?

Niestety dyskopatia, przepukliny i wypukliny kręgosłupa są przeciwwskazaniami bezwzględnymi co oznacza, że w trosce o zdrowie klienta nie dopuszczamy do treningów na Dream Healther. Do korzystania z tych zabiegów wymagany jest dobry stan zdrowia kręgosłupa.

Czy Dream Healther ujędrnia ramiona i biust?

Zdecydowanie tak! Dzięki dużej częstotliwości wibracji (44Hz) dochodzi do stymulacji skóry pod kątem ujędrnienia. Klientki korzystające z serii zabiegowej na Dream Healther obserwują widoczną poprawę w zakresie ujędrnienia i konsystencji ramion oraz w ujędrnieniu i podniesieniu biustu.

Czy Dream Healther zastępuje aktywność fizyczną?

Dream Healther może zastąpić aktywność fizyczną ale tylko w zakresie spalania tkanki tłuszczowej. Dream Healther nie zastępuje aktywności fizycznej w aspektach prozdrowotnych ani zdrowotnych ponieważ porusza jedynie te procesy odpowiedzialne za redukcję tłuszczu.

Jak działa gwarancja satysfakcji ?
Jak mogę umówić się na zabieg ?

W sprawie rezerwacji terminu na zabieg Dream Healther – platforma wibracyjna z opatentowanym systemem wibracji prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją Punktu Piękności (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 20:00), telefon: tel. 74 649 16 50
kom. 695 945 093 lub na adres e-mail: recepcja@punktpieknosci.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz innych informacji  – napisz do nas kontaktując się przez poniższy formularz e-mail. Odpowiadamy w dni pracy recepcji w ciągu kilku godzin.

14 + 14 =

Zarezerwuj Swoją wizytę

Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Jesteś na diecie, jednak nie do końca widać rezultaty? Platforma wibracyjna to świetne uzupełnienie ćwiczeń, diety lub początek do redukcji zbędnych kilogramów! Zadzwoń i umów się na zabieg 695 945 093