+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

Zabiegi > Zabiegi dla mężczyzn > Terapeutyczny masaż karku

Terapeutyczny masaż karku z diagnostyką ergonomiczną

 

Masaż karku adresowany jest w szczególności do mężczyzn prowadzących siedzący tryb życia, jak również każdego, kto odczuwa ból lub dyskomfort w odcinku szyjnym kręgosłupa. Intensywny ale rozważny masaż rozluźni spięte mięśnie, przynosząc im ulgę i ukojenie. Odpowiednio dobrane kosmetyki o działaniu przeciwbólowym i redukującym napięcie mięśniowe utrwalą efekty wykonanego masażu.

Przebieg masażu:

Masaż karku i obręczy barkowej poprzedzony jest diagnostyką ergonomiczną oraz krótkim wywiadem, aby mieć pewność, że masaż ten jest właściwym zabiegiem do uzyskania oczekiwanych efektów terapeutycznych. Masaż karku wykonywany jest w pozycji leżenia na brzuchu gdzie głowa umieszczona jest w otworze na twarz, a ręce podłożone pod czoło. W niektórych przypadkach masaż wykonywany jest w pozycji siedzącej z rękoma i czołem podpartymi przed sobą. Terapeuta, masażem obejmuje kark, barki, okolice łopatkowe oraz odcinek szyjno-piersiowy kręgosłupa tak, aby uzyskać jak najlepsze efekty terapeutyczne. Do masażu użyte są kosmetyki znoszące napięcie mięśniowe o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Techniki masażu w zależności od dolegliwości oraz celu masażu mogą ulegać zmianie podczas kolejnych masaży w serii.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • wysoka temperatura ciała
  • ostre i podostre stany zapalne mięśni, powięzi i ścięgien
  • przerwanie ciągłości skóry w miejscu zabiegowym
  • wczesne okresy po złamaniach, skręceniach, zwichnięciach w miejscu zabiegowym
  • zmiany dermatologiczne w miejscu zabiegowym
  • zaawansowana choroba nadciśnieniowa
  • zapalenie żył i tętnic (zwłaszcza szyjnej)
  • nowotwory złośliwe i niezłośliwe
  • choroby narządów wewnętrznych
  • krwotoki i tendencje do ich występowania (np. z nosa)

Cennik zabiegu i rezerwacja

W przypadku tego zabiegu nie ma możliwości umówienia się przez internetowy system rezerwacji, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny z naszą recepcją – jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy naszej recepcji: poniedziałek – piątek : 11:00 – 20:00, tel. 695-945-093

NAZWA ZABIEGU
Terapeutyczny masaż karku z diagnostyką ergonomiczną
CZAS TRWANIA
20 min
CENA
96 zł
REZERWUJ
Gwarancja Satysfakcji

UWAGA!
Zabieg jest objęty gwarancją satysfakcji Punktu Piękności.

Szczegóły programu gwarancyjnego tutaj

galeria Terapeutyczny masaż karku dla mężczyzn
galeria Terapeutyczny masaż karku dla mężczyzn
galeria Terapeutyczny masaż karku dla mężczyzn

Pytania i odpowiedzi do Terapeutycznego masażu karku z diagnostyką ergonomiczną dla mężczyzn (FAQ)

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Terapeutycznego masażu karku z diagnostyką ergonomiczną dla mężczyzn

Czy podczas zabiegu będę bezpieczna w kontekście wirusa SarsCoV-2? (COVID-19)

Tak. W Punkcie Piękności wdrożone wszelkie niezbędne procedury dotyczące profilaktyki antywirusowej. Pomieszczenia są wietrzone, powierzchnie dezynfekowane. Personel zachowuje odpowiedni dystans, a w trakcie zabiegu przestrzega wszelkich procedur bezpieczeństwa. Klienci umawiani są na konkretne godziny, deklarują gotowość do zabiegu oraz brak symptomów chorobowych, a także potwierdzają, iż nie są objęci nadzorem bądź kwarantanną związaną z chorobą COVID-19. W pomieszczeniach jest dostępny płyn dezynfekujący. Klienci proszeni są o zasłanianie nosa i ust. Staramy się aby dodatkowe wymagania sanitarne nie wpływały negatywnie na Twój komfort oraz przebieg zabiegu.

Jak działa gwarancja satysfakcji ?
Jak mogę umówić się na zabieg ?

W sprawie rezerwacji terminu na Terapeutyczny masaż karku prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją Punktu Piękności (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 20:00), telefon: tel. 74 649 16 50
kom. 695 945 093 lub na adres e-mail: recepcja@punktpieknosci.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz innych informacji  – napisz do nas kontaktując się przez poniższy formularz e-mail. Odpowiadamy w dni pracy recepcji w ciągu kilku godzin.

15 + 14 =

Zarezerwuj Swoją wizytę

Jesteśmy po to abyś poczuł się dobrze w swojej skórze!

 

Boli Cię Kark? Czujesz jakbyś nosił worek z ołowiem na swoich barkach? A może czujesz ból promieniujący do barku, ramion czy nawet dłoni… Tak czy inaczej ten masaż będzie dla Ciebie zbawienny.

Zadzwoń 695 945 093