+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

Zabiegi > Kształtowanie sylwetki > Kriolipoliza Freeze Sculptor™

Kriolipoliza Freeze Sculptor™ 

 

Jeżeli wkurzają Cię uporczywe fałdki na brzuchu, na boczkach albo udach…

Jeżeli przeszkadzają Ci bryczesy sprawiające wrażenie jakby Twoje biodra były szersze niż być powinny…

Jeżeli chcesz się pozbyć nadmiaru tkanki tłuszczowej raz na zawsze, sposobem o potwierdzonym klinicznie działaniu…

… to jeśli tylko nie masz przeciwwskazań zdrowotnych, ten zabieg będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

 

Zabieg kriolipolizy to innowacyjna metoda redukcji niechcianego tłuszczu polegająca na kontrolowanym zamrażaniu komórek tkanki tłuszczowej ale bez naruszenia struktury skóry, nerwów oraz mięśni. Już jedna wykonana sesja pozwala na pozbycie się nawet do 40% tkanki tłuszczowej w problematycznej partii. Sam zabieg jest niemalże bezbolesny i nie powoduje dotkliwych skutków ubocznych w przeciwieństwie do liposukcji.

 Właśnie inwazyjna liposukcja przez wiele lat była najskuteczniejszym i najbardziej uznanym zabiegiem na nadmiar tkanki tłuszczowej. Dzięki nieustannemu rozwojowi medycyny i kosmetologii, wiele współczesnych zabiegów nie wymaga już przerywania ciągłości skóry, co znacznie eliminuje skutki uboczne i okres rekonwalescencji. Nieinwazyjną alternatywą dla liposukcji jest właśnie kriolipoliza.

W jaki sposób działa kriolipoliza Freeze Sculptor™?

 

Zabieg kriolipolizy polega na stopniowym chłodzeniu komórek tłuszczowych aż do ich całkowitego zamrożenia i obumarcia. Proces ten trwa ok 60-70min. W tym czasie temperatura komórek tłuszczowych spada nawet do minus 8 stopniu Celsjusza.

Opracowywane miejsce zostaje „zassane” do specjalnej głowicy, która jest odpowiedzialna za zmrożenie tkanki tłuszczowej. Komórki tłuszczu mają bardzo małą tolerancję na niskie temperatury, przez co wywoływany jest tymczasowy, miejscowy stan zapalny. W konsekwencji dochodzi do uszkodzenia komórek tłuszczowych. W przeciągu 6-8 tygodni po zabiegu obumarłe komórki tłuszczowe, zostają trwale usunięte z organizmu w wyniku naturalnych procesów metabolicznych.

Aby zmaksymalizować proces usuwania tłuszczu z organizmu a tym samym efekty, zalecane jest włączenie zabiegów intensyfikujących ten proces takich jak Icoone czy endermologia, opcjonalnie masaż rolkowy lub manualny oparty na drenażu limfatycznym.

Dla kogo jest zabieg kriolipolizy?

Kriolipoliza to zabieg idealny niemalże dla każdej kobiety, której zależy na skutecznym zredukowaniu tkanki tłuszczowej a tym samym obwodów w problematycznych partiach. 

Czy zabieg kriolipoliza jest bolesny?

Zabieg kriolipolizy jest zabiegiem bezpiecznym, niemalże bezbolesnym i nieinwazyjnym. W czasie jego trwania osoba poddająca się zabiegowi może odczuwać zasysanie skóry oraz zimno. Oprócz tego w czasie zabiegu kriolipolizy może dojść do wystąpienia zaczerwienień oraz siniaków. Niektóre osoby mogą mieć także przez pewien czas osłabione czucie przy dotyku skóry w obszarze zabiegowym. Jest to stan tymczasowy który dosyć szybko przemija. W przypadku ciał bardziej wrażliwych na odkształcanie w momencie pojawienia się krwiaków schodzą one samoczynnie w przeciągu kilku dni.

Czy zabieg kriolipoliza jest bezpieczny?

Choć zamrażanie tkanek aż na ponad godzinę może wydawać się niebezpieczne, w rzeczywistości jest to zabieg który nie niesie za sobą żadnego większego ryzyka czy bólu. Miejsce zabiegowe pokrywane jest specjalną membraną, która zabezpiecza naskórek i skórę przed odmrożeniem. Membrana ta chroni również przed tworzeniem się wybroczyn, które mogłyby pojawić się na skutek zasysania tkanek. Dla pełnego bezpieczeństwa urządzenie wyposażone jest w system umożliwiający bieżące monitorowanie temperatury tkanek. To pozwala uszkadzać jedynie tkankę tłuszczową, bez negatywnych konsekwencji dla innych tkanek.

 

Wskazania do zabiegu:

 • nadmiar tkanki tłuszczowej w obrębie brzucha
 • nadmiar tkanki tłuszczowej w obrębie bioder
 • nadmiar tkanki tłuszczowej w obrębie ud

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • rany, otarcia naskórka w partii zabiegowej;
 • świeże blizny w partii zabiegowej;
 • znamiona i tatuaże w partii zabiegowej;
 • łuszczyca, bielactwo, liszaj, infekcje, alergie skórne i stany zapalne w partii zabiegowej;
 • miesiączka;
 • ciąża i karmiące piersią;
 • hemofilia oraz inne zaburzenia krzepliwości krwi;
 • epilepsja;
 • choroba Raynauda;
 • choroby nowotworowe;
 • cukrzyca;
 • problemy z tarczycą (nadczynność i niedoczynność);
 • krioglobulinemia;
 • hipoproteinemia;
 • schorzenia wątroby i nerek;
 • choroby serca;
 • wszczepione urządzenia medyczne (np. rozrusznik serca)
 • niewrażliwość na bodźce termiczne
 • ostre rozszerzenie naczyń krwionośnych
 • żylaki, zakrzepowe zapalenie żył w partii zabiegowej
 • przepuklina w miejscu zabiegowym

  

Cennik zabiegu i rezerwacja on-line

Poniżej znajdziesz cennik poszczególnych zabiegów oraz możliwość umówienia się przez interaktywny system rezerwacji.

Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny z naszą recepcją lub chcesz porozmawiać na temat zabiegu – jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy naszej recepcji: poniedziałek – piątek : 11:00 – 20:00, tel. 695-945-093

NAZWA ZABIEGU
Kriolipoliza 1 przyłożenie
CZAS TRWANIA
60-70 min
CENA
370 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Kriolipoliza 2 przyłożenia
CZAS TRWANIA
60-70 min
CENA
630 zł
REZERWUJ
Gwarancja Satysfakcji

UWAGA!
Zabieg jest objęty gwarancją satysfakcji Punktu Piękności.

Szczegóły programu gwarancyjnego tutaj

kriolipoliza Freeze Sculpture głowica
proces redukcji tłuszczu w kriolipolizie Freeze Sculpture
kriolipoliza Freeze Sculpture na brzuch (po 1 zabiegu)

Pytania i odpowiedzi do zabiegu Endermologia LPG Integral (FAQ)

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu Endermologia LPG Integral

Jakiego efektu mogę się spodziewać po jednym zabiegu?

Z racji tej, że skuteczność tego zabiegu zależy od ilości tkanki tłuszczowej zassanej do głowicy/głowic podczas zabiegu dlatego też, efekty są różne u różnych osób w zależności od ciała. Z naszego doświadczenia większość osób gubi po jednym zabiegu od 3 do 6-7 cm w danym obwodzie. Jeżeli po zabiegu włączony zostaje endermomasaż (icoone czy endermologia) to efekty wzrastają nawet do 13cm w jednym obwodzie. 

Ile zabiegów kriolipolizy mogę mieć wykonanych maksymalnie?

W przeciągu dwóch miesięcy można wykonać maksymalnie 5 przyłożeń czyli zabiegów składających się z maksymalnie 5-ciu głowic. Większej ilości tłuszczu organizm nie jest w stanie z metabolizować w związku z czym większa ilość przyłożeń z jednej strony będzie nadmiernie obciążać wątrobę i nerki, co może stanowić zagrożenie dla zdrowia, z drugiej zaś obciążona wątroba nie jest w stanie metabolizować tak dużej ilości tłuszczu na raz, co skutkuje znacznie mniejszymi efektami zabiegowymi spadającymi nawet poniżej 40% w każdej opracowywanej partii.

Czy żeby chudnąć przy kriolipolizie trzeba trzymać dietę?

Nie jest wymagane trzymanie diety redukcyjnej ale zastosowanie diety lekkostrawnej, zwłaszcza w pierwszych dwóch tygodniach po zabiegu. Dlaczego? Dlatego, że jeżeli obciążysz wątrobę ciężkostrawnymi, smażonymi potrawami, wówczas nie będzie w stanie skutecznie oczyszczać i metabolizować obumarłych komórek tłuszczowych. Nie chodzi więc o to aby prowokować proces chudnięcia dietą, a jedynie o to aby dać możliwości wątrobie by skutecznie pozbywała się wymrożonego podczas kriolipolizy tłuszczu.

Czy zabieg wykonuje się w serii zabiegowej?

Nie. Zabiegu kriolipolizy nie wykonuje się w serii zabiegowej. Nie oznacza to jednak, że nie można go powtórzyć. Z racji tej, że pełny efekt widoczny jest po dwóch miesiącach od zabiegu, dlatego jeżeli jest potrzeba, to zabieg można powtórzyć w tej samej partii dopiero po dwóch miesiącach. Wcześniej nie ma sensu ze względu na to, że obumarłe komórki tłuszczowe na skutek kriolipolizy są usuwane przez organizm  jeszcze do dwóch miesięcy.

Jak mogę umówić się na zabieg ?

W sprawie rezerwacji terminu na zabieg Kriolipoliza prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją Punktu Piękności (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 20:00), telefon: tel. 74 649 16 50
kom. 695 945 093 lub na adres e-mail: recepcja@punktpieknosci.pl

Można także umówić się przez elektroniczny portal rezerwacji Punktu Piękności klikając [tutaj]

Czy podczas zabiegu będę bezpieczna w kontekście wirusa SarsCoV-2? (COVID-19)

Tak. W Punkcie Piękności wdrożone wszelkie niezbędne procedury dotyczące profilaktyki antywirusowej. Pomieszczenia są wietrzone, powierzchnie dezynfekowane. Personel zachowuje odpowiedni dystans, a w trakcie zabiegu przestrzega wszelkich procedur bezpieczeństwa. Klienci umawiani są na konkretne godziny, deklarują gotowość do zabiegu oraz brak symptomów chorobowych, a także potwierdzają, iż nie są objęci nadzorem bądź kwarantanną związaną z chorobą COVID-19. W pomieszczeniach jest dostępny płyn dezynfekujący. Klienci proszeni są o zasłanianie nosa i ust. Staramy się aby dodatkowe wymagania sanitarne nie wpływały negatywnie na Twój komfort oraz przebieg zabiegu.

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz innych informacji  – napisz do nas kontaktując się przez poniższy formularz e-mail. Odpowiadamy w dni pracy recepcji w ciągu kilku godzin.

8 + 9 =

Zarezerwuj Swoją wizytę

Jesteśmy po to abyś poczuła się pięknie!

 

Jeśli chcesz przewrócić jędrność swojej skóry, chcesz przyspieszyć i utrwalić efekty ćwiczeń lub diety koniecznie wypróbuj zabiegi Endermologi LPG. Po prostu  zadzwoń 695 945 093, lub umów się na zabieg przez portal rezerwacji on-line teraz.