+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

Zabiegi > Pielęgnacja twarzy > Konsultacja kosmetologiczna

Konsultacja kosmetologiczna z diagnostyką cery

 

Konsultacja wykonywana jest przez kosmetologa w celu doboru odpowiedniego zabiegu i kosmetyków do pielęgnacji domowej.

Jak wygląda zabieg?

Pierwszym etapem zabiegu jest odpowiednie przygotowanie skóry i wykonanie demakijażu. Następnie Kosmetolog przeprowadza szczegółowy wywiad kosmetologiczny i ocenia wizualnie oraz manualnie stan skóry przy użyciu lupolampy. Po wykonaniu diagnostyki nakładany jest krem pielęgnacyjny, a Klient dostaje szczegółowe informacje na temat stanu swojej skóry, zabiegów, które są dla Niego najodpowiedniejsze oraz propozycję odpowiedniej pielęgnacji domowej.

Wskazania do zabiegu:

  • diagnostyka cery
  • dobór odpowiedniego zabiegu i kosmetyków do pielęgnacji domowej

Cennik zabiegu i rezerwacja on-line

Poniżej znajdziesz cennik poszczególnych zabiegów oraz możliwość umówienia się przez interaktywny system rezerwacji.

Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny z naszą recepcją lub chcesz porozmawiać na temat zabiegu – jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy naszej recepcji: poniedziałek – piątek : 11:00 – 20:00, tel. 695-945-093

NAZWA ZABIEGU
Konsultacja kosmetologiczna z diagnostyką cery
CZAS TRWANIA
15-30 min
CENA
41 zł
REZERWUJ
Gwarancja Satysfakcji

UWAGA!
Zabieg jest objęty gwarancją satysfakcji Punktu Piękności.

Szczegóły programu gwarancyjnego tutaj

galeria Konsultacja kosmetologiczna z diagnostyką cery
galeria Konsultacja kosmetologiczna z diagnostyką cery
galeria Konsultacja kosmetologiczna z diagnostyką cery

Pytania i odpowiedzi do zabiegu Konsultacji kosmetologicznej (FAQ)

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu Konsultacji kosmetologicznej

Jakie korzyści da mi taka konsultacja?

Po konsultacji będziesz wiedziała jaki rodzaj skóry posiadasz i jakie towarzyszą mu problemy skórne. Przy konsultacji kosmetolog także dobierze kosmetyki i zabiegi, które indywidualnie dobrane gwarantują najlepsze efekty pielęgnacyjne. Wszystkie zalecenia otrzymasz także w formie pisemnej.

Czy będę musiała po takiej konsultacji umówić się na zabieg?

Konsultacja kosmetologiczna jest całkowicie niezobowiązująca. Klient po konsultacji dostaje zalecenia i wiedzę, jakie działania należy podjąć, by uzyskać jak najlepsze efekty pielęgnacyjne. To, czy zdecyduje się na podjęcie działania i umówi się na zabieg, zależy od tylko od Klienta.

Czy mogę od razu przy konsultacji skorzystać z zabiegu, który zostanie mi polecony?

Czas, który jest zarezerwowany w grafiku na konsultację kosmetologiczną to 30 minut, więc niestety nie możemy zagwarantować, że tuż po konsultacji będzie miejsce i potrzebny czas na wykonanie zabiegu. Jeżeli wiesz, że chcesz skorzystać od razu z zabiegu, ale nie wiesz z jakiego, nie martw się. Wystarczy, że zarezerwujesz wizytę na sam zabieg pielęgnacyjny twarzy. Przed każdym zabiegiem obowiązkowo wykonujemy diagnostykę cery, by móc zagwarantować efekty, których pragniesz.

Czy podczas zabiegu będę bezpieczna w kontekście wirusa SarsCoV-2? (COVID-19)

Tak. W Punkcie Piękności wdrożone wszelkie niezbędne procedury dotyczące profilaktyki antywirusowej. Pomieszczenia są wietrzone, powierzchnie dezynfekowane. Personel zachowuje odpowiedni dystans, a w trakcie zabiegu przestrzega wszelkich procedur bezpieczeństwa. Klienci umawiani są na konkretne godziny, deklarują gotowość do zabiegu oraz brak symptomów chorobowych, a także potwierdzają, iż nie są objęci nadzorem bądź kwarantanną związaną z chorobą COVID-19. W pomieszczeniach jest dostępny płyn dezynfekujący. Klienci proszeni są o zasłanianie nosa i ust. Staramy się aby dodatkowe wymagania sanitarne nie wpływały negatywnie na Twój komfort oraz przebieg zabiegu.

Jak działa gwarancja satysfakcji ?
Jak mogę umówić się na zabieg ?

W sprawie rezerwacji terminu na zabieg Konsultacji kosmetologicznej z diagnostyką cery prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją Punktu Piękności (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 20:00), telefon: tel. 74 649 16 50
kom. 695 945 093 lub na adres e-mail: recepcja@punktpieknosci.pl

Można także umówić się przez elektroniczny portal rezerwacji Punktu Piękności klikając [tutaj]

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz innych informacji  – napisz do nas kontaktując się przez poniższy formularz e-mail. Odpowiadamy w dni pracy recepcji w ciągu kilku godzin.

1 + 9 =

Zarezerwuj Swoją wizytę

Jesteśmy po to abyś poczuła się pięknie!

 

Zdiagnozuj swoją cerę. Dobierz odpowiedni zabieg i kosmetyki do pielęgnacji domowej. Zadzwoń 695 945 093, lub umów się przez portal rezerwacji on-line teraz.