+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

Zabiegi > Pielęgnacja twarzy > Komputerowa analiza skóry

Komputerowa analiza skóry analizerem Nati

 

Jest to idealne narzędzie do doboru odpowiednich zabiegów i kosmetyków oraz do porównania i sprawdzenia efektów terapii. Analizerem zbadamy aż 8 parametrów: strukturę skóry, poziom natłuszczenia i złuszczania, wielkość ujść gruczołów łojowych, głębokość zmarszczek i przebarwień, poziom nawilżenia skóry oraz nasilenie zmian naczyniowych na skórze. Po analizie Klient otrzyma szczegółową diagnostykę która zostanie przekazana w formie elektronicznej (mailowej) lub drukowanej.

Wskazania:

  • diagnostyka cery
  • dobór odpowiedniego zabiegu i kosmetyków do pielęgnacji domowej

 

Jak wygląda zabieg:

Do odpowiednio oczyszczonej skóry przykłada się głowicę analizera, która bada poszczególne parametry. Przy badaniu poziomu sebum i rogowacenia, pomiaru dokonuje się przy pomocy specjalnych, jednorazowych listków, które zbierają sebum i martwe łuski naskórka

 

Przeciwwskazania:

  • brak

Cennik zabiegu i rezerwacja on-line

Poniżej znajdziesz cennik poszczególnych zabiegów oraz możliwość umówienia się przez interaktywny system rezerwacji.

Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny z naszą recepcją lub chcesz porozmawiać na temat zabiegu – jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy naszej recepcji: poniedziałek – piątek : 11:00 – 20:00, 695-945-093

NAZWA ZABIEGU
Komputerowa analiza skóry analizerem NATI
CZAS TRWANIA
15-30 min
CENA
80 zł
REZERWUJ
galeria Komputerowa analiza skóry analizerem Nati
galeria Komputerowa analiza skóry analizerem Nati
galeria Komputerowa analiza skóry analizerem Nati

Pytania i odpowiedzi do zabiegu Komputerowej analizy skóry analizerem Nati (FAQ)

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu Komputerowej analizy skóry analizerem Nati

Jakie korzyści da mi taka komputerowa analiza cery?

Po analizie będziesz wiedziała jaki rodzaj skóry posiadasz i jakie towarzyszą mu problemy skórne. Przy diagnostyce tej kosmetolog dobierze kosmetyki i zabiegi, które zagwarantują najlepsze efekty pielęgnacyjne. Raport z analizy otrzymasz oczywiście także w formie pisemnej.

Czy będę musiała po takiej analizie umówić się na zabieg?

Komputerowa analiza cery jest całkowicie niezobowiązująca. Klient w trakcie diagnostyki otrzymuje zalecenia i wiedzę, jakie działania należy podjąć, by uzyskać jak najlepsze efekty pielęgnacyjne. To, czy zdecyduje się na podjęcie działania i umówi się na zabieg, zależy od tylko od Klienta.

Czy mogę od razu przy komputerowej analizie skóry skorzystać z zabiegu, który zostanie mi polecony?

Czas, który jest zarezerwowany w grafiku na komputerową analizę skóry to 30 minut, więc niestety nie możemy zagwarantować, że tuż po konsultacji będzie miejsce i potrzebny czas na wykonanie zabiegu. Jeżeli wiesz, że chcesz skorzystać od razu z zabiegu, ale nie wiesz z jakiego, nie martw się. Wystarczy, że zarezerwujesz wizytę na komputerową analizę skóry a tuż po niej na zabieg pielęgnacyjny twarzy. Po analizie cery, nasz kosmetolog wykona indywidualnie dobrany zabieg uwzględniający problemy cery tak aby zagwarantować efekty, których pragniesz.

Czy podczas zabiegu będę bezpieczna w kontekście wirusa SarsCoV-2? (COVID-19)

Tak. W Punkcie Piękności wdrożone wszelkie niezbędne procedury dotyczące profilaktyki antywirusowej. Pomieszczenia są wietrzone, powierzchnie dezynfekowane. Personel zachowuje odpowiedni dystans, a w trakcie zabiegu przestrzega wszelkich procedur bezpieczeństwa. Klienci umawiani są na konkretne godziny, deklarują gotowość do zabiegu oraz brak symptomów chorobowych, a także potwierdzają, iż nie są objęci nadzorem bądź kwarantanną związaną z chorobą COVID-19. W pomieszczeniach jest dostępny płyn dezynfekujący. Klienci proszeni są o zasłanianie nosa i ust. Staramy się aby dodatkowe wymagania sanitarne nie wpływały negatywnie na Twój komfort oraz przebieg zabiegu.

Jak działa gwarancja satysfakcji ?
Jak mogę umówić się na zabieg ?

W sprawie rezerwacji terminu na zabieg Komputerowa analiza skóry analizerem Nati prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją Punktu Piękności (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 20:00), telefon: tel. 74 649 16 50
kom. 695 945 093 lub na adres e-mail: recepcja@punktpieknosci.pl

Można także umówić się przez elektroniczny portal rezerwacji Punktu Piękności klikając [tutaj]

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz innych informacji  – napisz do nas kontaktując się przez poniższy formularz e-mail. Odpowiadamy w dni pracy recepcji w ciągu kilku godzin.

5 + 1 =

Zarezerwuj Swoją wizytę

Jesteśmy po to abyś poczuła się pięknie!

 

Chcesz dokonać diagnostyki cery? Dobrać odpowiedni zabieg i kosmetyki do pielęgnacji domowej? Zadzwoń 695 945 093, lub umów się przez portal rezerwacji on-line teraz.