+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

Zabiegi > Kształtowanie sylwetki > Diagnostyka ciała

Diagnostyka ciała z doborem zabiegów

 

Czy zastanawiałaś się, dlaczego jedne kobiety mają genialne efekty w chudnięciu, niwelacji cellulitu, czy ujędrnieniu ciała, podczas, gdy inne podejmują kolejne próby, które kończą się brakiem efektów, zrezygnowaniem i spadkiem motywacji?

Czy przemknęło Ci czasem przez myśl, że być może to z Twoim ciałem coś jest nie tak? Że Twoje ciało jest inne niż u większości osób, bo one gubią na wadze i w obwodach, a Ty nie?

Czy chciałabyś raz a dobrze pozbyć się problemu, który sprawia, że czujesz się źle, a Twoja samoocena i samopoczucie pozostawiają wiele do życzenia?

Bo widzisz, to jest trochę jak z chorobą. Gdy zachorujesz, to co robisz? Idziesz do lekarza specjalisty, który fachowym okiem oceni, co Ci dolega, osłucha, wypyta, a następnie zdiagnozuje i przepisze właściwą kurację, byś jak najszybciej powróciła do pełni zdrowia. Oczywiście, możesz podejmować próby samodzielnego leczenia. Kiedy będą one skuteczne? Gdy choroba jest w małym stopniu rozwinięta, tak, że dostępne domowe metody mogą przynieść dobry efekt. Ale prawda jest taka, że jeżeli czujesz, że te nie pomagają, to wręcz konieczna jest wizyta u specjalisty i fachowa medyczna pomoc.

Podobnie jest i z ciałem. Jeżeli jesteś tu i czytasz o diagnostyce ciała, to zakładamy, że masz określone oczekiwania względem efektów i liczysz na naprawdę skuteczną terapię, która raz a dobrze rozprawi się z problemem, z którym się borykasz. A wiesz, kiedy lek dobrze działa? Wtedy, gdy jest trafiony w chorobę, z którą się zmagasz. Przecież nie idziesz do lekarza i nie mówisz: „Panie doktorze mam zapalenie płuc proszę przepisać mi Duomox”. Idziesz na wizytę po to, żeby lekarz zdiagnozował chorobę i przepisał skuteczny lek, bądź terapię.

…dlatego też, jeżeli chcesz rozpocząć naprawdę skuteczną walkę z niechcianymi centymetrami, kilogramami, cellulitem, rozstępami, czy utratą jędrności skóry, ale jeszcze nie wiesz, jakie zabiegi byłyby dla Ciebie najbardziej odpowiednie, my Ci pomożemy. Nasi Specjaliści przeprowadzą szczegółową diagnostykę Twojego ciała, i dobiorą zabiegi takie, które przyniosą najlepszy efekt oraz będą dostosowane do Twoich możliwości czasowych i finansowych.

Diagnostyka jest bezpłatna i całkowicie niezobowiązująca. Jako pasjonaci piękna, czując wewnętrzną misję pomagania, chętnie podzielimy się zdobywaną od ponad dekady wiedzą.

Cennik zabiegu i rezerwacja on-line

Poniżej znajdziesz cennik poszczególnych zabiegów oraz możliwość umówienia się przez interaktywny system rezerwacji.

Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny z naszą recepcją lub chcesz porozmawiać na temat zabiegu – jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy naszej recepcji: poniedziałek – piątek : 11:00 – 20:00, tel. 695-945-093

NAZWA ZABIEGU
Diagnostyka ciała z doborem zabiegów
CZAS TRWANIA
30 min
CENA
0 zł
REZERWUJ
galeria diagnostyka ciała talia
galeria diagnostyka ciała urządzenie
galeria diagnostyka ciała kobieta

Pytania i odpowiedzi dotyczące Diagnostyki ciała z doborem zabiegów (FAQ)

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Diagnostyki ciała z doborem zbiegów

Czy podczas zabiegu będę bezpieczna w kontekście wirusa SarsCoV-2? (COVID-19)

Tak. W Punkcie Piękności wdrożone wszelkie niezbędne procedury dotyczące profilaktyki antywirusowej. Pomieszczenia są wietrzone, powierzchnie dezynfekowane. Personel zachowuje odpowiedni dystans, a w trakcie zabiegu przestrzega wszelkich procedur bezpieczeństwa. Klienci umawiani są na konkretne godziny, deklarują gotowość do zabiegu oraz brak symptomów chorobowych, a także potwierdzają, iż nie są objęci nadzorem bądź kwarantanną związaną z chorobą COVID-19. W pomieszczeniach jest dostępny płyn dezynfekujący. Klienci proszeni są o zasłanianie nosa i ust. Staramy się aby dodatkowe wymagania sanitarne nie wpływały negatywnie na Twój komfort oraz przebieg zabiegu.

Jak mogę umówić się na zabieg ?

W sprawie rezerwacji terminu na Diagnostykę ciała z doborem zabiegów prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją Punktu Piękności (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 20:00), telefon: tel. 74 649 16 50
kom. 695 945 093 lub na adres e-mail: recepcja@punktpieknosci.pl

Można także umówić się przez elektroniczny portal rezerwacji Punktu Piękności klikając [tutaj]

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz innych informacji  – napisz do nas kontaktując się przez poniższy formularz e-mail. Odpowiadamy w dni pracy recepcji w ciągu kilku godzin.

6 + 15 =

Zarezerwuj Swoją wizytę

Jesteśmy po to abyś poczuła się pięknie!

 

Jeśli chcesz raz a dobrze pozbyć się problemu, który sprawia, że czujesz się źle, a Twoja samoocena i samopoczucie pozostawiają wiele do życzenia. Zadzwoń 695 945 093, lub umów się przez portal rezerwacji on-line teraz.