+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

Zabiegi > Kształtowanie sylwetki > Diagnostyka ciała

Diagnostyka ciała z doborem zabiegów

 

Czy zastanawiałaś się, dlaczego jedne kobiety mają genialne efekty w chudnięciu, niwelacji cellulitu, czy ujędrnieniu ciała, podczas, gdy inne podejmują kolejne próby, które kończą się brakiem efektów, zrezygnowaniem i spadkiem motywacji?

Czy przemknęło Ci czasem przez myśl, że być może to z Twoim ciałem coś jest nie tak? Że Twoje ciało jest inne niż u większości osób, bo one gubią na wadze i w obwodach, a Ty nie?

Czy chciałabyś raz a dobrze pozbyć się problemu, który sprawia, że czujesz się źle, a Twoja samoocena i samopoczucie pozostawiają wiele do życzenia?

Bo widzisz, to jest trochę jak z chorobą. Gdy zachorujesz, to co robisz? Idziesz do lekarza specjalisty, który fachowym okiem oceni, co Ci dolega, osłucha, wypyta, a następnie zdiagnozuje i przepisze właściwą kurację, byś jak najszybciej powróciła do pełni zdrowia. Oczywiście, możesz podejmować próby samodzielnego leczenia. Kiedy będą one skuteczne? Gdy choroba jest w małym stopniu rozwinięta, tak, że dostępne domowe metody mogą przynieść dobry efekt. Ale prawda jest taka, że jeżeli czujesz, że te nie pomagają, to wręcz konieczna jest wizyta u specjalisty i fachowa medyczna pomoc.

Podobnie jest i z ciałem. Jeżeli jesteś tu i czytasz o diagnostyce ciała, to zakładamy, że masz określone oczekiwania względem efektów i liczysz na naprawdę skuteczną terapię, która raz a dobrze rozprawi się z problemem, z którym się borykasz. A wiesz, kiedy lek dobrze działa? Wtedy, gdy jest trafiony w chorobę, z którą się zmagasz. Przecież nie idziesz do lekarza i nie mówisz: „Panie doktorze mam zapalenie płuc proszę przepisać mi Duomox”. Idziesz na wizytę po to, żeby lekarz zdiagnozował chorobę i przepisał skuteczny lek, bądź terapię.

…dlatego też, jeżeli chcesz rozpocząć naprawdę skuteczną walkę z niechcianymi centymetrami, kilogramami, cellulitem, rozstępami, czy utratą jędrności skóry, ale jeszcze nie wiesz, jakie zabiegi byłyby dla Ciebie najbardziej odpowiednie, my Ci pomożemy. Nasi Specjaliści przeprowadzą szczegółową diagnostykę Twojego ciała, i dobiorą zabiegi takie, które przyniosą najlepszy efekt oraz będą dostosowane do Twoich możliwości czasowych i finansowych.

Diagnostyka jest bezpłatna i całkowicie niezobowiązująca. Jako pasjonaci piękna, czując wewnętrzną misję pomagania, chętnie podzielimy się zdobywaną od ponad dekady wiedzą.

Cennik zabiegu i rezerwacja on-line

Poniżej znajdziesz cennik poszczególnych zabiegów oraz możliwość umówienia się przez interaktywny system rezerwacji.

Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny z naszą recepcją lub chcesz porozmawiać na temat zabiegu – jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy naszej recepcji: poniedziałek – piątek : 11:00 – 20:00, tel. 695-945-093

NAZWA ZABIEGU
Diagnostyka ciała z doborem zabiegów
CZAS TRWANIA
30 min
CENA
0 zł
REZERWUJ
galeria diagnostyka ciała talia
galeria diagnostyka ciała urządzenie
galeria diagnostyka ciała kobieta

Pytania i odpowiedzi dotyczące Diagnostyki ciała z doborem zabiegów (FAQ)

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Diagnostyki ciała z doborem zabiegów

Czy diagnostyka ciała jest wymagana aby umówić się na zabieg?

Tak, u nas w salonie diagnostykę ciała wykonujemy obowiązkowo przed umówieniem na którykolwiek zabieg modelujący sylwetkę. Zależy nam aby działania, które wspólnie podejmujemy przyniosły zadowalający dla nas i dla klienta efekt. Na diagnostyce zostają również wykluczone przeciwwskazania do zabiegu co jest kluczowe aby zabieg mógł się odbyć.

Czemu służy diagnostyka?

Diagnostyka służy:

  • ocenie ciała pod kątem problemów,
  • ocenie stopnia problemu,
  • ocenie jakie działania do tej pory były podejmowane oraz które z nich przełożyły się na efekty a które nie,
  • doborowi zabiegów i działań których podjęcie zagwarantuje efekt,
  • wyłączeniu przeciwwskazań
Czy podczas diagnostyki muszę rozebrać się do naga?

Nie. Podczas badania palpacyjnego czyli tzw. obejrzenia ciała przez terapeutę pod kątem problemów, klient zostaje poproszony aby rozebrać się do bielizny.

Jak mogę umówić się na zabieg ?

W sprawie rezerwacji terminu na Diagnostykę ciała z doborem zabiegów prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją Punktu Piękności (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 20:00), telefon: tel. 74 649 16 50
kom. 695 945 093 lub na adres e-mail: recepcja@punktpieknosci.pl

Można także umówić się przez elektroniczny portal rezerwacji Punktu Piękności klikając [tutaj]

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz innych informacji  – napisz do nas kontaktując się przez poniższy formularz e-mail. Odpowiadamy w dni pracy recepcji w ciągu kilku godzin.

4 + 4 =

Zarezerwuj Swoją wizytę

Jesteśmy po to abyś poczuła się pięknie!

 

Jeśli chcesz raz a dobrze pozbyć się problemu, który sprawia, że czujesz się źle, a Twoja samoocena i samopoczucie pozostawiają wiele do życzenia. Zadzwoń 695 945 093, lub umów się przez portal rezerwacji on-line teraz.