+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

Zabiegi > Zabiegi dla mężczyzn > Zabieg na twarz odżywczo-ujędrniający

Zabieg na twarz odżywczo-ujędrniający dla mężczyzn

 

Dzięki aktywnym składnikom zabieg zregeneruje, odżywi i odmłodzi skórę twarzy. Zabieg zapewni wyraźne efekty odmłodzenia. Skóra po zabiegu będzie oczyszczona, gładka, wyraźnie ujędrniona i wygładzona. Zabieg adresowany tylko do mężczyzn. Twarz do zabiegu powinna być ogolona.

Jak wygląda zabieg?

Pierwszym etapem zabiegu jest oczyszczenie skóry oraz diagnostyka cery wykonywana przez Kosmetologa. Kosmetolog dobiera schemat zabiegowy tak, aby były jak najlepsze efekty pielęgnacyjne. Cena uzgadniana jest wspólnie z Klientem podczas diagnostyki. W kolejnej części wykonywane jest oczyszczanie skóry za pomocą peelingu kawitacyjnego, mikrodermabrazji lub delikatnych peelingów chemicznych (dobór najlepszej metody oczyszczania dokonywany jest przez Kosmetologa). Na oczyszczoną i odblokowaną skórę nakładane jest serum o działaniu przeciwzmarszczkowym i łagodząco-nawilżającym oraz w zależności od wybranej przez Klienta opcji cenowej, nałożona zostaje maska kremowa, algowa, matri gel lub płat kolagenowy – wszystkie mające na celu odżywienie i ujędrnienie skóry. Na zakończenie zabiegu zostaje wmasowany krem do cery z oznakami starzenia / do cery suchej i naczyniowej.

Wskazania do zabiegu odżywczo-ujędrniającego na twarz:

  • zmarszczki, utrata jędrności skóry
  • skóra szorstka, matowa, słabo odżywiona
  • skóra szara, ziemista

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • brak

 

Cennik zabiegu i rezerwacja on-line

Poniżej znajdziesz cennik poszczególnych zabiegów oraz możliwość umówienia się przez interaktywny system rezerwacji.

Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny z naszą recepcją lub chcesz porozmawiać na temat zabiegu – jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy naszej recepcji: poniedziałek – piątek : 11:00 – 20:00, tel. 695-945-093

NAZWA ZABIEGU
Zabieg na twarz odżywczo- ujędrniający dla mężczyzn
CZAS TRWANIA
60-120 min
CENA
315-515 zł
REZERWUJ
Gwarancja Satysfakcji

UWAGA!
Zabieg jest objęty gwarancją satysfakcji Punktu Piękności.

Szczegóły programu gwarancyjnego tutaj

galeria zabieg odżywczo ujędrniający na twarz dla mężczyzn
galeria zabieg odżywczo ujędrniający na twarz dla mężczyzn

Pytania i odpowiedzi do zabiegu odżywczo-ujędrniającego na twarz dla mężczyzn (FAQ)

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu odżywczo-ujędrniającego na twarz dla mężczyzn

Czy podczas zabiegu będę bezpieczna w kontekście wirusa SarsCoV-2? (COVID-19)

Tak. W Punkcie Piękności wdrożone wszelkie niezbędne procedury dotyczące profilaktyki antywirusowej. Pomieszczenia są wietrzone, powierzchnie dezynfekowane. Personel zachowuje odpowiedni dystans, a w trakcie zabiegu przestrzega wszelkich procedur bezpieczeństwa. Klienci umawiani są na konkretne godziny, deklarują gotowość do zabiegu oraz brak symptomów chorobowych, a także potwierdzają, iż nie są objęci nadzorem bądź kwarantanną związaną z chorobą COVID-19. W pomieszczeniach jest dostępny płyn dezynfekujący. Klienci proszeni są o zasłanianie nosa i ust. Staramy się aby dodatkowe wymagania sanitarne nie wpływały negatywnie na Twój komfort oraz przebieg zabiegu.

Jak działa gwarancja satysfakcji ?
Jak mogę umówić się na zabieg ?

W sprawie rezerwacji terminu na Zabieg odżywczo-ujędrniający na twarz dla mężczyzn prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją Punktu Piękności (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 20:00), telefon: tel. 74 649 16 50
kom. 695 945 093 lub na adres e-mail: recepcja@punktpieknosci.pl

Można także umówić się przez elektroniczny portal rezerwacji Punktu Piękności klikając [tutaj]

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz innych informacji  – napisz do nas kontaktując się przez poniższy formularz e-mail. Odpowiadamy w dni pracy recepcji w ciągu kilku godzin.

2 + 2 =

Zarezerwuj Swoją wizytę

Jesteśmy po to abyś poczuł się dobrze w swojej skórze!

 

Jeśli chcesz pozbyć się zmarszczek, Twoja skóra utraciła jędrność, jest szorstka, matowa, słabo odżywiona, ziemista – ten zabieg jest rozwiązaniem Twoich problemów. Zadzwoń 695 945 093, lub umów się przez portal rezerwacji on-line teraz.