+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

Zabiegi > Pielęgnacja twarzy > Zabieg oczyszczania twarzy z peelingiem kawitacyjnym

Podstawowy zabieg oczyszczania twarzy z peelingiem kawitacyjnym i nawilżającą lub normalizującą maską

 

Oczyszczanie to podstawa! Wiemy, że na efekty pielęgnacyjne niesamowity wpływ ma Twoja, jako klienta systematyczność. Wiemy również, że każdy nasz klient zasługuje na to, by jego skóra mogła być piękna, jędrna i zaznać choćby odrobiny luksusu. Po zabiegu skóra jest oczyszczona, odświeżona, nawilżona i pełna blasku.

Chciałabyś coś zrobić z cerą, ale sama do końca nie wiesz jaki zabieg byłby dla Ciebie wskazany? Obserwujesz, że w jednych częściach twarzy skóra jest nadmiernie przesuszona a w innych nadmiernie przetłuszczająca się? Zaobserwowałaś wypryski i wykwity skórne? Dostrzegasz tendencję do pękających naczynek? Widzisz, że Twoja skóra zrobiła się szorstka i zanieczyszczona, że traci blask i witalność?
Jeśli któryś z powyższych problemów dostrzegłaś u siebie to koniecznie musisz skorzystać z tego zabiegu.

Zabieg ten pozwala oczyścić, wygładzić i odświeżyć skórę skupiając się na głównych problemach skórnych. Oczyszczenie odbywa się przy użyciu peelingu kawitacyjnego. Ta mechaniczna forma oczyszczania cery połączona z wiedzą naszej terapeutki pozwala na dokładne oczyszczenie skóry z zaskórników otwartych (tzw. wągrów). Po zabiegu skóra odzyska świeżość i blask, a dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych preparatów odzyska równowagę w nawilżeniu i natłuszczeniu. Zabieg ten odblokowuje skórę, dzięki czemu substancje odżywcze zawarte w kosmetykach do pielęgnacji domowej dają jeszcze lepsze efekty.

Jak wygląda zabieg?

Pierwszym etapem jest demakijaż skóry. Drugim etapem jest diagnostyka cery wykonana przez naszego kosmetologa. Trzeci etap to wykonanie zabiegu oczyszczenia skóry za pomocą peelingu kawitacyjnego (ultradźwięków). Ten sposób oczyszczania skóry dedykowany jest do każdego typu skóry i do każdego wieku. Jest skuteczny, całkowicie bezpieczny, a przy tym bezbolesny. W czwartym etapie na odpowiednio oczyszczoną i odświeżoną skórę nakładana jest indywidualnie dobrana do potrzeb skóry maska nawilżająca lub normalizująca.  Piąty, końcowy etap zabiegu, to wmasowywanie odpowiednio dopasowanego do problemu kremu.

 

Wskazania:

  • skóra dojrzała zanieczyszczona, szorstka
  • skóra mieszana, tłusta, zanieczyszczona
  • skóra sucha, przesuszona, naczynkowa
  • skóra szorstka, zanieczyszczona
  • skóra pozbawiona blasku

 

Przeciwwskazania:

  • choroby wirusowe, grzybicze i zapalne w miejscu zabiegowym
  • ciąża i karmienie piersią
  • choroby nowotworowe
  • choroby neurologiczne (np. epilepsja)

Cennik zabiegu i rezerwacja on-line

Poniżej znajdziesz cennik poszczególnych zabiegów oraz możliwość umówienia się przez interaktywny system rezerwacji.

Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny z naszą recepcją lub chcesz porozmawiać na temat zabiegu – jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy naszej recepcji: poniedziałek – piątek : 11:00 – 20:00, tel. 695-945-093

NAZWA ZABIEGU
Podstawowy zabieg oczyszczania twarzy z peelingiem kawitacyjnym i nawilżająca lub normalizującą maską
CZAS TRWANIA
60 min
CENA
179 zł
REZERWUJ
galeria Podstawowy zabieg oczyszczania twarzy z peelingiem kawitacyjnym
galeria Podstawowy zabieg oczyszczania twarzy z peelingiem kawitacyjnym
galeria Podstawowy zabieg oczyszczania twarzy z peelingiem kawitacyjnym

Pytania i odpowiedzi do zabiegu oczyszczania twarzy z peelingiem kawitacyjnym i nawilżającą lub normalizującą maską (FAQ)

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu czyszczania twarzy z peelingiem kawitacyjnym

Czy zabieg ten muszę powtarzać?

Proces regeneracji skóry po oczyszczaniu trwa 26-28 dni i mniej więcej tyle czasu utrzymuje się efekt zabiegu. Wskazane jest, żeby tego typu zabiegi wykonywać systematycznie 1x w miesiącu dla uzyskania jak najlepszych efektów pielęgnacyjnych.

Czy po zabiegu moja skóra będzie zaczerwieniona?

Peeling kawitacyjny jest delikatną formą oczyszczania, ale w przypadku skór mocniej zanieczyszczonych, skóra może być po zabiegu delikatnie zaczerwieniona. Delikatne zaczerwienienie może też pojawić się przy skórach naczyniowych i reaktywnych. Maska, która jest nakładana po oczyszczaniu ma za zadanie maksymalnie skórę wyciszyć.

Czy po zabiegu mogę wykonać makijaż?

Po zabiegu nie ma przeciwwskazań do wykonania makijażu, jednak ze względu na bardzo aktywne i odżywcze kosmetyki, które są używane do zabiegu, zalecamy, by pozostawić je na skórze przez kilka godzin.

Czy podczas zabiegu będę bezpieczna w kontekście wirusa SarsCoV-2? (COVID-19)

Tak. W Punkcie Piękności wdrożone wszelkie niezbędne procedury dotyczące profilaktyki antywirusowej. Pomieszczenia są wietrzone, powierzchnie dezynfekowane. Personel zachowuje odpowiedni dystans, a w trakcie zabiegu przestrzega wszelkich procedur bezpieczeństwa. Klienci umawiani są na konkretne godziny, deklarują gotowość do zabiegu oraz brak symptomów chorobowych, a także potwierdzają, iż nie są objęci nadzorem bądź kwarantanną związaną z chorobą COVID-19. W pomieszczeniach jest dostępny płyn dezynfekujący. Klienci proszeni są o zasłanianie nosa i ust. Staramy się aby dodatkowe wymagania sanitarne nie wpływały negatywnie na Twój komfort oraz przebieg zabiegu.

Jak mogę umówić się na zabieg ?

W sprawie rezerwacji terminu na Podstawowy zabieg oczyszczania twarzy z peelingiem kawitacyjnym i nawilżającą lub normalizującą maską prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją Punktu Piękności (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 20:00), telefon: tel. 74 649 16 50
kom. 695 945 093 lub na adres e-mail: recepcja@punktpieknosci.pl

Można także umówić się przez elektroniczny portal rezerwacji Punktu Piękności klikając [tutaj]

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz innych informacji  – napisz do nas kontaktując się przez poniższy formularz e-mail. Odpowiadamy w dni pracy recepcji w ciągu kilku godzin.

14 + 13 =

Zarezerwuj Swoją wizytę

Jesteśmy po to abyś poczuła się pięknie!

 

Chcesz oczyścić skórę twarzy? Chcesz by  była piękna i jędrna? Zadzwoń 695 945 093, lub umów się przez portal rezerwacji on-line teraz.