Makijaż

Sezon wiosna-lato w makijażu to przede wszystkim NATURALNOŚĆ oraz BŁYSK I BROKAT. Natura jest w modzie – w najnowszych trendach wizażyści mocno stawiają na naturalny wygląd. Rolę makijażu przejmuje zadbana i mocno rozświetlona skóra. Modne w tym sezonie będą też białe kreski i białe eyelinery, a zamiast bronzera – róż do policzków i rozświetlacze. Powieki pomalowane na biało lub na „energetyczne” kolory – głównie pomarańczowy. Na czasie będzie też brokat, który będzie pojawiał się nawet w makijażu codziennym.

Jednak należy pamiętać, żeby w doborze makijażu nie kierować się tylko modą i trendami, ale przede wszystkim własnym typem urody. Głównym zadaniem makijażu jest bowiem PODKREŚLENIE naturalnego piękna 🙂

Paznokcie

Najmodniejsze w tym sezonie będą paznokcie naturalne, w kolorze ciała – w odcieniach beżu i delikatnego różu, które wyglądają elegancko i gustownie.

Natomiast jeżeli chodzi o zabiegi…

Wiosna i nadchodzące lato to czas na… ODCHUDZANIE! Więc prawdziwe oblężenie będą miały w tym sezonie wszystkie zabiegi wyszczuplające i ujędrniające 🙂

Szybko zbliżający się sezon letni jest dobrą motywacją do trzymania diety, a cieplejsze dni sprzyjają większej aktywności fizycznej. Warto te działania wesprzeć masażami, które przyspieszą spalanie tkanki tłuszczowej z problematycznych partii. Świetnie sprawdzają się tutaj zabiegi masażu ssącego body shaping na pojedyncze partie lub seanse masażu rolkowego przeznaczone na całe ciało. A jeżeli nie ma się czasu na aktywność fizyczną… To 15-sto minutowy trening na naszej platformie wibracyjnej Dream Healther zapewni dzienną dawkę aktywności, ujędrni ciało i spali zbędne kalorie.

Nie zapominajmy jednak o twarzy. Skóra po zimie często jest przesuszona, podrażniona, szorstka i „bez życia”. Przyda jej się wiosenny zastrzyk energii w postaci peelingu kawitacyjnego połączonego z zabiegiem nawilżającym. Po zabiegu skóra będzie oczyszczona, odświeżona, nawilżona i gotowa na przyjęcie pierwszych wiosennych promieni słońca! 🙂 A więcej o zabiegu tutaj.

Punkt Piękności – od dekady kreujemy nowoczesne trendy.