Punkt Piękności to miejsce wielopokoleniowe, które dba o osoby w każdym wieku, począwszy od dzieci, poprzez nastolatki, a kończąc na osobach dojrzałych.

Skóra nastolatek i nastolatków wymaga szczególnej pielęgnacji. Jest to okres, w którym zwiększa się produkcja gruczołów łojowych, przez co skóry te mają tendencję do przetłuszczania się i zanieczyszczania. W wielu przypadkach prowadzi to nawet do poważniejszych problemów, takich jak trądzik.

Osoby młode, które nie mają doświadczenia w pielęgnacji swojej skóry, często nie potrafią sobie poradzić z tym problemem. Nie wiedzą, jak dbać o swoją cerę, jak ją pielęgnować, a samo wyjście do kosmetyczki i umówienie się na zabieg jest stresującym przeżyciem.

Dlatego właśnie Punkt Piękności stworzył pakiet „ŚLADAMI MAMY” dedykowany osobom nastoletnim. Podczas wizyty w naszym Salonie nie tylko zostanie przeprowadzony odpowiedni zabieg pielęgnacyjny, ale także wykonamy szczegółową diagnostykę cery, doradzimy, jak powinna wyglądać pielęgnacja domowa, powiemy, co robić, aby cera zawsze wyglądała dobrze. W razie poważniejszych problemów pokierujemy do odpowiedniego specjalisty – dermatologa, dietetyka. Wszystkie zalecenia będą w formie pisemnej, aby nic nie umknęło 🙂

Wizyta u kosmetyczki na zabiegu oczyszczającym nie musi kojarzyć się z cierpieniem i długim gojeniem się skóry. W naszym Salonie wykorzystujemy najnowsze technologie, aby ingerencja była jak najmniejsza, a efekty jak najlepsze!

Aby uzyskać jak najlepsze i długotrwałe efekty, w leczeniu skór nastoletnich wymagana jest seria 3-6 zabiegów w odstępach 3-4 tygodnie.

PAKIET ZABIEGOWY „ŚLADAMI MAMY”:

  • I zabieg oczyszczająco-normalizujący o wartości 220zł + 10% zniżka na zakup kosmetyków do pielęgnacji domowej

  • II zabieg oczyszczająco-normalizujący ze zniżką 15% na ten zabieg

  • III zabieg oczyszczająco – normalizujący ze zniżką 10% na ten zabieg

 

Pamiętaj, jesteśmy z Tobą na każdym etapie Twojego życia!