Jesteśmy miejscem, które jest ze swoimi Klientami na każdym etapie ich życia, bez względu na wiek. Uwielbiamy wyzwania. Pracujemy z młodymi, trudnymi cerami, pomagając im wchodzić odważnie w dorosłość, ale także z dojrzałymi cerami wymagającymi odnowy biologicznej. Idziemy konsekwentnie drogą, którą rozpoczęliśmy metamorfozą pani Ludwiki, akcją społeczną „Dojrzała OdNowa” (więcej o akcji tutaj). Z tej okazji ogłaszamy PROMOCYJNE PORANKI DLA SENIORÓW, czyli -20% na zabiegi w godzinach 8:00-11:00 od pn-pt dla osób powyżej 65 roku życia. Dajemy alternatywę dla długich kolejek i przedmiotowego traktowania!

Regulamin promocji:

  1. Promocja dotyczy wszystkich Klientów Punktu Piękności, którzy wypełnią Kartę Klienta i są powyżej 65 roku życia
  2. Promocja nie łączy się z innymi promocjami, certyfikatami podarunkowymi, rabatami urodzinowymi, itp.
  3. Rabat dotyczy wszystkich zabiegów wykonywanych w Punkcie Piękności, z wyłączeniem kosmetyków oraz usług wykonywanych przez Dietetyka, Lekarza Medycyny Estetycznej oraz Depilację Laserową Lafsen.
  4. Zniżka obejmuje zabiegi wykonane w godzinach 8:00-11:00 i liczy się godzina ROZPOCZĘCIA zabiegu. Przykład: jeżeli Klient zapisze się na godzinę 10:30 i ma wykonany zabieg na twarz oraz stylizację brwi, które kończą się o godzinie 12:00, również ma prawo skorzystać ze zniżki.