+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

Zabiegi > Zabiegi dla mężczyzn > Dream Healther

Dream Healther platforma wibracyjna z opatentowanym systemem wibracji

 

Dream Healther to skuteczny zabieg kształtujący sylwetkę u mężczyzn podczas którego spalamy tkankę tłuszczową i cellulit w procesie wibracji. 15 min trening na Dream Healther daje efekty w spalaniu tłuszczu takie jak jogging na dystansie ponad 13 km!!! Zabieg ten wymodeluje Twoje ciało i zwiększy siłę mięśni bez przyrostu masy mięśniowej. W bezwysiłkowy ale skuteczny sposób obniża poziom cholesterolu, poprawia elastyczność i wytrzymałość stawów, ścięgien i kości oraz koordynację ruchową i wpływa na widoczną poprawę samopoczucia.

Dream Heather jest jedynym zabiegiem który można łączyć praktycznie z każdym zabiegiem wyszczuplającym i kształtującym sylwetkę potęgując tym samym osiągane efekty. Dream Healther w połączeniu z Elektrostymulacją i Masażem wyszczuplającym GWARANTUJE u mężczyzn nawet kilkukrotnie lepsze efekty w redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu czy luźnego ciała. Treningi na Dream Healther powinny odbywać się nie rzadziej niż 2-3 razy w tygodniu a maksymalnie codziennie ale nie częściej niż raz dziennie 15min. Seria zabiegowa powinna być skierowana na ok. 6 tygodni treningów. Dla uzyskania maksymalnych efektów wyszczuplających zabiegi powinny być wsparte indywidualną dietą od dietetyka.

Jak to działa?

Tkanka tłuszczowa za pomocą odpowiedniej wibracji wprowadzana zostaje w ruch, przez co jej komórki ocierają się o siebie dzięki czemu spalane są i redukowane w procesie tzw. lipolizy. Proces ten polega na przecieraniu się błon cytoplazmatycznych komórek tłuszczowych i usuwaniu ich zawartości wraz z wodą w nich zawartą do układu limfatycznego, a następnie do pęcherza moczowego. Po samych treningach na platformie Panowie potrafią zgubić bez większych problemów 5-6kg. Treningi na Dream Healther mogą zastępować inne formy aktywności fizycznej pod względem odchudzania i spalania tkanki tłuszczowej.

 

Wskazania do treningu z Dream Healther:

 • otyłość i/lub nadwaga
 • nadmiar tkanki tłuszczowej rozmieszczonej na całym ciele lub w konkretnych problematycznych partiach
 • wyszczuplenie ciała posiadającego tendencję do rozluźniania i utraty jędrności
 • nadmiar wody w organizmie (w tym obrzęki oraz zastoje wody w komórkach tłuszczowych)
 • problemy z równowagą (z błędnikiem)
 • przygotowanie do nart i snowboardu
 • chęć poprawy perystaltyki jelit
 • chęć wzmocnienia i zwiększenia stabilizacji więzadeł, ścięgien i mięśni (w szczególności u sportowców lub przed sezonem narciarskim)

 

Przeciwwskazania do treningu z Dream Healther:

 •  zakrzepowe zapalenie żył
 • choroba wieńcowa, by-passy
 • choroby zapalne
 • świeże rany pooperacyjne
 • endoprotezy stawów
 • dyskopatia, przepuklina
 • cukrzyca, epilepsja, migrena
 • wszczepiony rozrusznik serca, mózgu
 • nowotwory
 • metalowe zespolenia (śrubki, płytki)
 • wewnętrzne metalowe i syntetyczne zespolenia kości i implanty

Cennik zabiegu i rezerwacja

W przypadku tego zabiegu nie ma możliwości umówienia się przez internetowy system rezerwacji, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny z naszą recepcją – jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy naszej recepcji: poniedziałek – piątek : 11:00 – 20:00, tel. 695-945-093

NAZWA ZABIEGU
Platforma wibracyjna Dream Healther® z opatentowanym systemem wibracji
CZAS TRWANIA
15 min
CENA
30 zł
REZERWUJ
Gwarancja Satysfakcji

UWAGA!
Zabieg jest objęty gwarancją satysfakcji Punktu Piękności.

Szczegóły programu gwarancyjnego tutaj

Pytania i odpowiedzi do treningu z Dream Healther – platforma wibracyjna (FAQ)

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące treningu z Dream Healther – platforma wibracyjna

Czy podczas zabiegu będę bezpieczna w kontekście wirusa SarsCoV-2? (COVID-19)

Tak. W Punkcie Piękności wdrożone wszelkie niezbędne procedury dotyczące profilaktyki antywirusowej. Pomieszczenia są wietrzone, powierzchnie dezynfekowane. Personel zachowuje odpowiedni dystans, a w trakcie zabiegu przestrzega wszelkich procedur bezpieczeństwa. Klienci umawiani są na konkretne godziny, deklarują gotowość do zabiegu oraz brak symptomów chorobowych, a także potwierdzają, iż nie są objęci nadzorem bądź kwarantanną związaną z chorobą COVID-19. W pomieszczeniach jest dostępny płyn dezynfekujący. Klienci proszeni są o zasłanianie nosa i ust. Staramy się aby dodatkowe wymagania sanitarne nie wpływały negatywnie na Twój komfort oraz przebieg zabiegu.

Jak działa gwarancja satysfakcji ?
Jak mogę umówić się na zabieg ?

W sprawie rezerwacji terminu na zabieg Dream Healther platforma wibracyjna z opatentowanym systemem wibracji prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją Punktu Piękności (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 20:00), telefon: tel. 74 649 16 50
kom. 695 945 093 lub na adres e-mail: recepcja@punktpieknosci.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz innych informacji  – napisz do nas kontaktując się przez poniższy formularz e-mail. Odpowiadamy w dni pracy recepcji w ciągu kilku godzin.

3 + 12 =

Zarezerwuj Swoją wizytę

Jesteśmy po to abyś poczuł się dobrze w swojej skórze!

 

 Zadzwoń 695 945 093