+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

Zabiegi > Kształtowanie sylwetki > Masaż wyszczuplający

Masaż wyszczuplający / antycellulitowy Cell Body Fat z monitoringiem efektów

 

Masaż wyszczuplający (antycellulitowy) jest intensywnym masażem przeznaczonym zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Masaż ten jest bardzo skuteczną metodą likwidowania tkanki tłuszczowej nagromadzonej miejscowo, cellulitu oraz poprawienia sylwetki. Skutecznie wyszczupli Twój brzuch, uda, pośladki, biodra, ramiona a nawet plecy. Zalecany do korzystania w serii min. 5 zabiegów (najczęściej w odstępach tygodniowych).

Na czym to polega?

Masaż wyszczuplający powinien być uzupełnieniem każdej kuracji odchudzającej. Intensywne techniki mają za zadanie rozbicie komórek tłuszczowych znajdujących się w tkance podskórnej. Dzięki połączeniu technik wyciskania z ugniataniem i drenażem, masaż ten powoduje 3-5 krotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej z problematycznych partii podczas uprawiania tej samej aktywności i trzymania diety niż bez masażu. W konsekwencji systematycznych zabiegów uzyskujemy utratę wagi, widoczne zmniejszenie obwodów ciała oraz pozbywamy się mało estetycznego cellulitu.

Przebieg masażu wyszczuplającego:

Przed przystąpieniem do pierwszego zabiegu, nasz specjalista wykona pomiary ciała które zostaną odnotowane u klienta w karcie (pomiary objętościowe oraz wagowe) a także dokumentację fotograficzną problematycznej partii. Dzięki temu będziemy mogli wspólnie monitorować efekty zabiegów i działań ukierunkowanych na dany problem. Podczas zabiegu zostanie wmasowany koncentrat wyszczuplający, specjalna ampułka lub inny preparat indywidualnie dobrany do problemu ciała, który wzmocni efekty wyszczuplenia, poprzez zwiększenie metabolizmu wewnątrzkomórkowego. Dzięki indywidualnie dobranym i zastosowanym do problemu technikom masażu, tkanka tłuszczowa i cellulit zostają systematycznie „rozrywane” i upłynniane, co skutkuje szybkim ich spaleniem przez organizm. Intensywność zabiegu zostaje dobrana indywidualnie do Klienta w zależności od reakcji ciała, problemu, liczby odbytych zabiegów i efektów które chcemy osiągnąć.

 

Wskazania do zabiegu:

 • tkanka tłuszczowa nierównomiernie nagromadzona na ciele, np. na brzuchu (otyłość brzuszna) lub na udach (typologia budowy gruszki)
 •  cellulit (wyższe stadia)
 •  wyszczuplenie poprzez ujędrnienie czyli tzw. liftingowanie (dla osób z ciałem z tendencją do utraty jędrności)
 •  zastoje wody w problematycznej partii (masaż drenujący)
 •  modelowanie ciała np. z tkanki tłuszczowej ud powiększyć i podnieść pośladki albo tkankę tłuszczową z pleców „przetłoczyć” do biustu

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • podwyższona temperatura ciała (większa wrażliwość na bodźce)
 • nadciśnienie tętnicze
 • przerwanie ciągłości naskórka (masowanej partii ciała)
 • osteoporoza
 • żylaki i ostre zapalenie żył (dotyczy masażu nóg)
 • niewyrównane wady serca
 • ciąża
 • hemofilia
 • epilepsja
 • kamica nerkowa i wątrobowa
 • wrzody żołądka i dwunastnicy
 • niska krzepliwość krwi
 • nowotwory
 • stany zapalne skóry (poza trądzikiem)
 • stany zapalne stawów i ścięgien

Cennik zabiegu i rezerwacja

W przypadku tego zabiegu nie ma możliwości umówienia się przez internetowy system rezerwacji, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny z naszą recepcją – jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy naszej recepcji: poniedziałek – piątek: 11:00 – 20:00, tel. 695-945-093

NAZWA ZABIEGU
Masaż wyszczuplający/antycelllulitowy 20' Cell Body Fat z monitoringiem efektów
CZAS TRWANIA
20 min
CENA
108 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Masaż wyszczuplający/antycelllulitowy 30' Cell Body Fat z monitoringiem efektów
CZAS TRWANIA
30 min
CENA
120 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Masaż wyszczuplający/antycelllulitowy 40' Cell Body Fat z monitoringiem efektów
CZAS TRWANIA
40 min
CENA
131 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Masaż wyszczuplający/antycelllulitowy 50' Cell Body Fat z monitoringiem efektów
CZAS TRWANIA
50 min
CENA
143 zł
REZERWUJ
galeria Masaż wyszczuplający
galeria Masaż wyszczuplający
galeria Masaż wyszczuplający

Pytania i odpowiedzi do zabiegu Masażu wyszczuplającego (FAQ)

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu Masażu wyszczuplającego

Czy podczas zabiegu będę bezpieczna w kontekście wirusa SarsCoV-2? (COVID-19)

Tak. W Punkcie Piękności wdrożone wszelkie niezbędne procedury dotyczące profilaktyki antywirusowej. Pomieszczenia są wietrzone, powierzchnie dezynfekowane. Personel zachowuje odpowiedni dystans, a w trakcie zabiegu przestrzega wszelkich procedur bezpieczeństwa. Klienci umawiani są na konkretne godziny, deklarują gotowość do zabiegu oraz brak symptomów chorobowych, a także potwierdzają, iż nie są objęci nadzorem bądź kwarantanną związaną z chorobą COVID-19. W pomieszczeniach jest dostępny płyn dezynfekujący. Klienci proszeni są o zasłanianie nosa i ust. Staramy się aby dodatkowe wymagania sanitarne nie wpływały negatywnie na Twój komfort oraz przebieg zabiegu.

Jak działa gwarancja satysfakcji ?
Jak mogę umówić się na zabieg ?

W sprawie rezerwacji terminu na zabieg Masaż wyszczuplający / antycellulitowy Cell Body Fat z monitoringiem efektów prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją Punktu Piękności (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 20:00), telefon: tel. 74 649 16 50
kom. 695 945 093 lub na adres e-mail: recepcja@punktpieknosci.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz innych informacji  – napisz do nas kontaktując się przez poniższy formularz e-mail. Odpowiadamy w dni pracy recepcji w ciągu kilku godzin.

5 + 4 =

Zarezerwuj Swoją wizytę

Jesteśmy po to abyś poczuła się pięknie!

 

Chcesz pozbyć się nagromadzonej nierównomiernie tkanki tłuszczowej na ciele i cellulitu? Chcesz wyszczuplić i wymodelować swoje ciało?

Zadzwoń 695 945 093