+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

Zabiegi > Masaże > Terapeutyczny masaż pleców

Terapeutyczny masaż pleców z diagnostyką ergonomiczną

 

Masaż terapeutyczny pleców zalecany jest w szczególności osobom z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa. Masaż ten jest zabiegiem leczniczym obejmującym cały kręgosłup: mięśnie pleców, karku, szyi i talerza biodrowego. Dzięki niemu zmniejszamy napięcie mięśni i powięzi, zwiększając jednocześnie elastyczność i wytrzymałość więzadeł oraz ruchomość stawów. Dzięki temu masażowi zdolność do normalnego funkcjonowania w życiu codziennym diametralnie rośnie. Odpowiednio dobrana formuła preparatów o działaniu rozluźniającym i przeciwbólowym, w połączeniu ze specjalistycznymi technikami masażu, zniosą napięcie mięśni i przyniosą ukojenie pozwalając w pełni cieszyć się życiem. Najlepsze efekty osiągamy korzystając z masażu w serii (5-10 masaży w odstępach 1-2 dni). Masaże mogą się od siebie różnić, gdyż stan Twoich mięśni również ulega zmianie a techniki dobierane są indywidualnie tak, aby uzyskać maksymalnie jak najlepszy efekt terapeutyczny.

Wykonujemy specjalną całkowicie bezpieczną edycję masażu pleców dedykowaną dla kobiet w ciąży.

Jak wygląda masaż?

Masaż wykonywany jest w leżeniu na brzuchu na odpowiednio przygotowanym łóżku z otworem na twarz. Pierwszy masaż poprzedzony jest diagnostyką i krótkim wywiadem, aby poznać Twoje problemy związane z plecami oraz oczekiwania dotyczące masażu. Nasz specjalista zbada manualnie stan Twoich pleców, a następnie przystąpi do masażu dobierając odpowiednie techniki dzięki którym nawet te najbardziej spięte mięśnie poczują długotrwałą ulgę od bólu i zmęczenia.

U kobiet będących w ciąży, masaż terapeutyczny pleców wykonywany jest w pozycji leżącej na boku, z zastosowaniem całkowicie bezpiecznych technik relaksujących i rozluźniających mięśnie. Do masażu wykorzystywane są tylko bezpieczne oliwki mające na celu nadanie poślizgu.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • podwyższona temperatura ciała
 • nadciśnienie tętnicze
 • przerwanie ciągłości naskórka
 • osteoporoza
 • niewyrównane wady serca
 • ciąża (za wyjątkiem wersji masażu pleców adresowanego do kobiet ciężarnych)
 • hemofilia
 • epilepsja
 • stwardnienie rozsiane
 • zapalenie węzłów chłonnych
 • kamica nerkowa i wątrobowa
 • wrzody żołądka i dwunastnicy
 • niska krzepliwość krwi
 • nowotwory
 • stany zapalne skóry (poza trądzikiem)
 • stany zapalne stawów i ścięgien

Cennik zabiegu i rezerwacja

W przypadku tego zabiegu nie ma możliwości umówienia się przez internetowy system rezerwacji, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny z naszą recepcją – jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy naszej recepcji: poniedziałek – piątek : 11:00 – 20:00, tel. 695-945-093

NAZWA ZABIEGU
Terapeutyczny masaż pleców z diagnostyką ergonomiczną
CZAS TRWANIA
30 min
CENA
114 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Terapeutyczny masaż pleców z diagnostyką ergonomiczną + ćwiczenia terapeutyczne na bolący kręgosłup
CZAS TRWANIA
60 min
CENA
179 zł
REZERWUJ
Gwarancja Satysfakcji

UWAGA!
Zabieg jest objęty gwarancją satysfakcji Punktu Piękności.

Szczegóły programu gwarancyjnego tutaj

galeria masaż pleców
galeria masaż pleców
galeria masaż pleców

Pytania i odpowiedzi do zabiegu Masażu pleców (FAQ)

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu Masażu pleców

Czy podczas zabiegu będę bezpieczna w kontekście wirusa SarsCoV-2? (COVID-19)

Tak. W Punkcie Piękności wdrożone wszelkie niezbędne procedury dotyczące profilaktyki antywirusowej. Pomieszczenia są wietrzone, powierzchnie dezynfekowane. Personel zachowuje odpowiedni dystans, a w trakcie zabiegu przestrzega wszelkich procedur bezpieczeństwa. Klienci umawiani są na konkretne godziny, deklarują gotowość do zabiegu oraz brak symptomów chorobowych, a także potwierdzają, iż nie są objęci nadzorem bądź kwarantanną związaną z chorobą COVID-19. W pomieszczeniach jest dostępny płyn dezynfekujący. Klienci proszeni są o zasłanianie nosa i ust. Staramy się aby dodatkowe wymagania sanitarne nie wpływały negatywnie na Twój komfort oraz przebieg zabiegu.

Jak działa gwarancja satysfakcji ?
Jak mogę umówić się na zabieg ?

W sprawie rezerwacji terminu na Terapeutyczny masaż pleców z diagnostyką ergonomiczną prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją Punktu Piękności (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 20:00), telefon: tel. 74 649 16 50
kom. 695 945 093 lub na adres e-mail: recepcja@punktpieknosci.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz innych informacji  – napisz do nas kontaktując się przez poniższy formularz e-mail. Odpowiadamy w dni pracy recepcji w ciągu kilku godzin.

12 + 15 =

Zarezerwuj Swoją wizytę

Jesteśmy po to abyś poczuła się pięknie!

 

Borykasz się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i pleców – ten zabieg jest rozwiązaniem Twoich problemów.

Zadzwoń 695 945 093