+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

Roll Shape™ – masaż rolkowy

 

Masaż rolkowy (potocznie nazywany przez panie roletic) jest masażem wyszczuplającym i antycellulitowym. Zaliczany jest do urządzeń w części fitness. Ponieważ masaż ten bazuje na drenażu limfatycznym, odprowadza zastoje wody i limfy z organizmu oraz niweluje wszelkie obrzęki. Masaż rolkowy przeznaczony jest głównie dla osób u których problemem tkanki tłuszczowej dotknięte jest całe ciało. W szczególności polecany kobietom, które posiadają problemy z nadwagą i otyłością a także osobom szczupłym, pragnącym pobudzić ciało by stało się gładsze i bardziej sprężyste. Podczas masażu wyzwalane są endorfiny czyli hormony szczęścia które dają uczucie odprężenia, zarówno fizycznego jak i psychicznego. Masaż ten dla uzyskania jak najlepszych efektów wyszczuplających powinien być łączony z dietą oraz odpowiednio dobranymi zabiegami spalającymi tłuszcz.

Jak wygląda zabieg?

Masujące rolki w mechaniczny sposób odkształcają tkankę tłuszczową i cellulit, dzięki czemu te, widocznie ulegają zredukowaniu. Sposób działania masażu rolkowego oparty został o zasady masażu limfatycznego, dlatego też masaż zaczynamy od dolnych partii ciała. Rozpoczynamy go od stóp i łydek poprzez, uda, pośladki, brzuch, biodra, plecy a kończymy na ramionach. Pełnowartościowy masaż ciała trwa 60 minut i obejmuje całe ciało. Dla osób, które szczególną uwagę pragną poświęcić dolnym partiom (łydkom, udom i pośladkom), zalecany jest program 36 minutowy.

Wskazania do masażu:

 • tkanka tłuszczowa rozmieszczona na całym ciele
 • cellulit (początkowe stadia)
 • obrzęki (zwłaszcza kończyn dolnych)
 • chęć wygładzenia ciała (ciało staje się aksamitne w wyglądzie i dotyku)
 • chęć zrelaksowania się

 

Przeciwwskazania do masażu:

 • choroba nowotworowa
 • gorączka i zły stan ogólny organizmu
 • ciąża (za wyjątkiem masażu rolkowego nóg i ramion)
 • stwardnienie rozsiane
 • niewyrównane i nieleczone nadciśnienie
 • choroby serca
 • epilepsja
 • zaawansowana osteoporoza
 • tuberkuloza kości
 • choroby skóry

Cennik zabiegu i rezerwacja on-line

W przypadku tego zabiegu nie ma możliwości umówienia się przez internetowy system rezerwacji, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny z naszą recepcją – jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy naszej recepcji: poniedziałek – piątek: 11:00 – 20:00, tel. 695-945-093

NAZWA ZABIEGU
Masaż rolkowy 36 min
CZAS TRWANIA
36 min
CENA
28 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Masaż rolkowy 45 min
CZAS TRWANIA
45 min
CENA
32 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Masaż rolkowy 60 min
CZAS TRWANIA
60 min
CENA
34 zł
REZERWUJ
Gwarancja Satysfakcji

UWAGA!
Zabieg jest objęty gwarancją satysfakcji Punktu Piękności.

Szczegóły programu gwarancyjnego tutaj

galeria zabieg masaż rolkowy Rolling Star
galeria zabieg masaż rolkowy Rolling Star
galeria zabieg masaż rolkowy Rolling Star

Pytania i odpowiedzi do masażu Roll Shape™ (FAQ)

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące masażu Roll Shape™

Masaże rolkowe są bolesne?

Masaże rolkowe z zasady nie są zabiegami bolesnymi a wręcz odwrotnie bardzo przyjemnymi, jednakże przy ciałach delikatniejszych, po zabiegu mogą wystąpić w niektórych masowanych miejscach siniaczki a ciało może być tkliwe.

Czy mogę masować ciało gdy mam na nogach pajączki?

Pajączki na nogach nie są przeciwwskazaniem bezwględnym do masażu rolkowego, jednakże to czy ciało się kwalifikuje do masażu, terapeuta ocenia podczas diagnostyki ciała. U zdecydowanej większości osób tzw. pajączki na nogach nie stanowią przeciwwskazania, a u wielu kobiet stanowią wręcz wskazanie do zabiegu. Masaż rolkowy uodparnia naczynka zmniejszając tendencję do pękania lub rozszerzania się nowych naczynek.

Jak mogę umówić się na zabieg ?

W sprawie rezerwacji terminu na zabieg Roll Shape – masaż rolkowy prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją Punktu Piękności (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 20:00), telefon: tel. 74 649 16 50
kom. 695 945 093 lub na adres e-mail: recepcja@punktpieknosci.pl

Jak działa gwarancja satysfakcji ?

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz innych informacji  – napisz do nas kontaktując się przez poniższy formularz e-mail. Odpowiadamy w dni pracy recepcji w ciągu kilku godzin.

15 + 13 =

Zarezerwuj Swoją wizytę

Jesteśmy po to abyś poczuła się pięknie!

 

Jeśli chcesz pozbyć się tkanki tłuszczowej na całym ciele, cellulitu, obrzęku (zwłaszcza kończyn dolnych). Chcesz wygładzić ciało i jednocześnie się zrelaksować – umów się na masaż rolkowy Rolling Star.

Zadzwoń 695 945 093