+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

Zabiegi > Zabiegi dla mężczyzn > Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny całościowy spersonalizowany

 

Masaż ten zalecany jest wszystkim osobom, które marzą o chwili odprężenia i wyciszenia w szybkim i stresującym trybie życia. Masażem objęte będzie całe ciało lub wybrane partie. Dzięki wykorzystaniu technik głęboko relaksujących, efekty w postaci błogostanu i rozluźnionych mięśni utrzymają się jeszcze przez długi czas. Masażem tym wpłyniemy m.in. na wyrównanie ciśnienia krwi, udrożnienie przepływu limfy, uspokojenie pracy autonomicznego systemu nerwowego oraz wyrównanie pracy układu hormonalnego. Ten spokojny i rytmicznie wykonywany masaż, zniweluje stres oraz związane z nim dolegliwości, takie jak: ból głowy, ból pleców, zaburzenia koncentracji, depresję, czy też ogólne wycieńczenie organizmu. Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, a następnie całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego i uzyskanie tym samym pełnego rozluźnienia i odprężenia ciała.

Jak wygląda zabieg?

Masaż relaksacyjny rozpoczyna się od poznania Twoich oczekiwań związanych z masażem. Gdy już tylko poznamy Twoje potrzeby, w ciepłym i przytulnym gabinecie rozpocznie się ceremonia masażu. Specjalnie dobrana muzyka, świece oraz zapachy, oddziałując na zmysły dodatkowo zwiększą poczucie komfortu i wprowadzą w niesamowity klimat. Rytmiczne, spokojne lecz głębokie ruchy masażu przywrócą równowagę i harmonię Twej duszy i ciała.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • wysoka temperatura ciała (gorączka)
 • krwotoki i tendencje do ich występowania
 • ostre i podostre stany zapalne
 • przerwanie ciągłości skóry
 • wczesne okresy po złamaniach, skręceniach, zwichnięciach
 • zmiany dermatologiczne
 • niewyrównane wady serca
 • zaawansowana choroba nadciśnieniowa
 • zapalenie żył
 • nowotwory złośliwe i niezłośliwe
 • choroby narządów wewnętrznych

 

Jak przygotować się do zabiegu?

Do masażu relaksacyjnego w zasadzie nie musisz mieć nic poza swoją osobą. Wszystko co jest potrzebne do wykonania zabiegu zapewniamy bez dodatkowych opłat. Do masażu możesz przybyć w swojej bieliźnie albo skorzystać z naszej- jednorazowej.

Do każdego masażu relaksacyjnego w ramach zabiegu zapewniamy:

 • szlafrok
 • świeże i zdezynfekowane klapki
 • bieliznę jednorazową (stringi męskie)- do skorzystania wedle uznania
 • zamykaną na kluczyk szafkę na ubrania
 • napoje ciepłe i zimne (kawa, herbata, woda mineralna)

Cennik zabiegu i rezerwacja

W przypadku tego zabiegu nie ma możliwości umówienia się przez internetowy system rezerwacji, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny z naszą recepcją – jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy naszej recepcji: poniedziałek – piątek : 11:00 – 20:00, tel. 695-945-093

NAZWA ZABIEGU
Masaż relaksacyjny całościowy spersonalizowany
CZAS TRWANIA
60 min
CENA
208 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Masaż relaksacyjny całościowy spersonalizowany
CZAS TRWANIA
75 min
CENA
240 zł
REZERWUJ
Gwarancja Satysfakcji

UWAGA!
Zabieg jest objęty gwarancją satysfakcji Punktu Piękności.

Szczegóły programu gwarancyjnego tutaj

Pytania i odpowiedzi do zabiegu Masażu relaksacyjnego dla mężczyzn (FAQ)

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu Masażu relaksacyjnego dla mężczyzn

Czy podczas zabiegu będę bezpieczna w kontekście wirusa SarsCoV-2? (COVID-19)

Tak. W Punkcie Piękności wdrożone wszelkie niezbędne procedury dotyczące profilaktyki antywirusowej. Pomieszczenia są wietrzone, powierzchnie dezynfekowane. Personel zachowuje odpowiedni dystans, a w trakcie zabiegu przestrzega wszelkich procedur bezpieczeństwa. Klienci umawiani są na konkretne godziny, deklarują gotowość do zabiegu oraz brak symptomów chorobowych, a także potwierdzają, iż nie są objęci nadzorem bądź kwarantanną związaną z chorobą COVID-19. W pomieszczeniach jest dostępny płyn dezynfekujący. Klienci proszeni są o zasłanianie nosa i ust. Staramy się aby dodatkowe wymagania sanitarne nie wpływały negatywnie na Twój komfort oraz przebieg zabiegu.

Jak działa gwarancja satysfakcji ?
Jak mogę umówić się na zabieg ?

W sprawie rezerwacji terminu na Masaż relaksacyjny całościowy spersonalizowany prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją Punktu Piękności (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 20:00), telefon: tel. 74 649 16 50
kom. 695 945 093 lub na adres e-mail: recepcja@punktpieknosci.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz innych informacji  – napisz do nas kontaktując się przez poniższy formularz e-mail. Odpowiadamy w dni pracy recepcji w ciągu kilku godzin.

10 + 11 =

Zarezerwuj Swoją wizytę

Jesteśmy po to abyś poczuł się dobrze w swojej skórze!

 

Jeżeli czujesz się zmęczony, przytłoczony nawałem zadań i obowiązków… Jeżeli czujesz, że Twój organizm w natłoku stresu woła o relaks…
– ten zabieg jest rozwiązaniem Twoich problemów.

Zadzwoń 695 945 093