Masaż podciśnieniowy Body Shaping z monitoringiem efektów

 

Body shaping jest zabiegiem endermomasażu dedykowanym kobietom i mężczyznom chcącym w skuteczny sposób pozbyć się tkanki tłuszczowej z problematycznych partii takich jak uda, brzuch, pośladki, biodra, czy też plecy, łydki lub ramiona. Body shaping przeznaczony jest dla osób których ciało jest jędrne a tkanka tłuszczowa oporna, zbita i nierównomiernie rozłożona. Najbardziej polecany jest osobom których problem zlokalizowany jest w 1-2 partiach ciała np. brzuch i biodra albo uda i pośladki. Body shaping świetnie rozmasowuje tkankę tłuszczową, upłynnia ją i niweluje cellulit.

Na czym polega zabieg?

Zabieg wykonywany jest przez terapeutę, który przy użyciu specjalnej głowicy masującej opracowuje problematyczne partie odpowiednimi ruchami. Opracowuje je z wykorzystaniem podciśnienia tak, aby doprowadzić do rozbicia komórek tłuszczowych znajdujących się w tkance tłuszczowej podskórnej. Dzięki ruchom drenującym upłynniony tłuszcz odprowadzany jest do węzłów limfatycznych, dlatego też dla uzyskania oczekiwanych efektów konieczne jest spożywanie min. 1,5l wody na dobę w celu oczyszczania organizmu z powstałych metabolitów. Dla uzyskania maksymalnych efektów masaż ten powinien zostać wsparty odpowiednią dietą oraz aktywnością fizyczną albo zabiegami aktywnymi typu elektrostymulacja czy Dream Healther.

 

Przebieg masażu podciśnieniowego Body Shaping:

Przed pierwszym zabiegiem, nasz specjalista wykona pomiary ciała oraz dokumentację fotograficzną, które to zostają zamieszczone w karcie klienta. Dzięki temu razem z Tobą będziemy mogli monitorować postępujące efekty na każdym etapie serii zabiegowej. W pierwszym etapie zabiegu zostaje zabezpieczona Twoja bielizna by uchronić ją przed potłuszczeniem. Następnie rozprowadzona zostaje na partię zabiegową oliwka wyszczuplająca lub antycellulitowa w zależności od przeważającego problemu. Oliwka pozwala na lepszy poślizg głowicy a tym samym na płynność ruchów podczas masażu. Tak przygotowane ciało opracowywane jest w podciśnieniu początkowo głowicą szklaną – przygotowującą ciało do właściwej części zabiegu. Ta zaś wykonywana jest przy użyciu okrągłej głowicy zawierającej kuleczki, które dzięki podciśnieniu skutecznie rozprawiają sią z niechcianym cellulitem oraz depozytami tkanki tłuszczowej.

 

Wskazania do masażu podciśnieniowego Body Shaping:

 • zbita, nierównomiernie nagromadzona tkanka tłuszczowa zlokalizowana w 1-2 partiach ciała
 • cellulit tłuszczowy
 • chęć wymodelowania ciała (zwiększenie taliowania ud, wcięcia w talii, pozbycie się fałdki w górnej wewnętrznej części ud)
 • wygładzenie nierówności i ujednolicenie konsystencji ciała w masowanej partii

 

Przeciwwskazania do masażu podciśnieniowego Body Shaping:

 • wysokie ciśnienie i nadciśnienie (nadmierna skłonność do tworzenia się siniaków, krwiaków i wybroczyn)
 • przerwana ciągłość naskórka w partii zabiegowej
 • żylaki i ostre zapalenie żył
 • popękane naczynka i tendencja do pękania naczynek
 • skłonność do tworzenia się skrzepów
 • choroby powodujące rozrzedzenie krwi takie jak hemofilia
 • niska krzepliwość krwi
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew
 • podwyższona wrażliwość na bodźce
 • nowotwory
 • ciąża
 • stany zapalne skóry w tym trądzik w partii zabiegowej

Cennik zabiegu i rezerwacja on-line

Poniżej znajdziesz cennik poszczególnych zabiegów oraz możliwość umówienia się przez interaktywny system rezerwacji.

Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny z naszą recepcją lub chcesz porozmawiać na temat zabiegu – jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy naszej recepcji: poniedziałek – piątek : 11:00 – 20:00, tel. 695-945-093

NAZWA ZABIEGU
Masaż podciśnieniowy Body Shaping z monitoringiem efektów 20'
Masaż podciśnieniowy Body Shaping z monitoringiem efektów 30'
asaż podciśnieniowy Body Shaping z monitoringiem efektów 40'
Masaż podciśnieniowy Body Shaping z monitoringiem efektów 50'
CZAS TRWANIA
20 min
30 min
40 min
50 min
CENA
79 zł
89 zł
99 zł
109 zł
Gwarancja Satysfakcji

UWAGA!
Zabieg jest objęty gwarancją satysfakcji Punktu Piękności.

Szczegóły programu gwarancyjnego tutaj

Pytania i odpowiedzi do zabiegu terapii mikroigłowej (FAQ)

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu terapii mikroigłowej

Czy podczas zabiegu będę bezpieczna w kontekście wirusa SarsCoV-2? (COVID-19)

Tak. W Punkcie Piękności wdrożone wszelkie niezbędne procedury dotyczące profilaktyki antywirusowej. Pomieszczenia są wietrzone, powierzchnie dezynfekowane. Personel zachowuje odpowiedni dystans, a w trakcie zabiegu przestrzega wszelkich procedur bezpieczeństwa. Klienci umawiani są na konkretne godziny, deklarują gotowość do zabiegu oraz brak symptomów chorobowych, a także potwierdzają, iż nie są objęci nadzorem bądź kwarantanną związaną z chorobą COVID-19. W pomieszczeniach jest dostępny płyn dezynfekujący. Klienci proszeni są o zasłanianie nosa i ust. Staramy się aby dodatkowe wymagania sanitarne nie wpływały negatywnie na Twój komfort oraz przebieg zabiegu.

Jak działa gwarancja satysfakcji ?
Jak mogę umówić się na zabieg ?

W sprawie rezerwacji terminu na Masaż podciśnieniowy Body Shaping z monitoringiem efektów prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją Punktu Piękności (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 20:00), telefon: tel. 74 649 16 50
kom. 695 945 093 lub na adres e-mail: recepcja@punktpieknosci.pl

Można także umówić się przez elektroniczny portal rezerwacji Punktu Piękności klikając [tutaj]

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz innych informacji  – napisz do nas kontaktując się przez poniższy formularz e-mail. Odpowiadamy w dni pracy recepcji w ciągu kilku godzin.

4 + 8 =

Zarezerwuj Swoją wizytę

Jesteśmy po to abyś poczuła się pięknie!

 

Jeśli chcesz pozbyć się rozstępów i blizn, masz problem z wiotką skórą. Chcesz nadać sprężystości i jędrności swojej skórze – zabieg terapii mikroigłowej jest rozwiązaniem Twoich problemów. Zadzwoń 695 945 093, lub umów się przez portal rezerwacji on-line teraz.