+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

Masaż podciśnieniowy Body Shaping z monitoringiem efektów

 

Body shaping jest zabiegiem endermomasażu dedykowanym kobietom i mężczyznom chcącym w skuteczny sposób pozbyć się tkanki tłuszczowej z problematycznych partii takich jak uda, brzuch, pośladki, biodra, czy też plecy, łydki lub ramiona. Body shaping przeznaczony jest dla osób których ciało jest jędrne a tkanka tłuszczowa oporna, zbita i nierównomiernie rozłożona. Najbardziej polecany jest osobom których problem zlokalizowany jest w 1-2 partiach ciała np. brzuch i biodra albo uda i pośladki. Body shaping świetnie rozmasowuje tkankę tłuszczową, upłynnia ją i niweluje cellulit.

Na czym polega zabieg?

Zabieg wykonywany jest przez terapeutę, który przy użyciu specjalnej głowicy masującej opracowuje problematyczne partie odpowiednimi ruchami. Opracowuje je z wykorzystaniem podciśnienia tak, aby doprowadzić do rozbicia komórek tłuszczowych znajdujących się w tkance tłuszczowej podskórnej. Dzięki ruchom drenującym upłynniony tłuszcz odprowadzany jest do węzłów limfatycznych, dlatego też dla uzyskania oczekiwanych efektów konieczne jest spożywanie min. 1,5l wody na dobę w celu oczyszczania organizmu z powstałych metabolitów. Dla uzyskania maksymalnych efektów masaż ten powinien zostać wsparty odpowiednią dietą oraz aktywnością fizyczną albo zabiegami aktywnymi typu elektrostymulacja czy Dream Healther.

 

Przebieg masażu podciśnieniowego Body Shaping:

Przed pierwszym zabiegiem, nasz specjalista wykona pomiary ciała oraz dokumentację fotograficzną, które to zostają zamieszczone w karcie klienta. Dzięki temu razem z Tobą będziemy mogli monitorować postępujące efekty na każdym etapie serii zabiegowej. W pierwszym etapie zabiegu zostaje zabezpieczona Twoja bielizna by uchronić ją przed potłuszczeniem. Następnie rozprowadzona zostaje na partię zabiegową oliwka wyszczuplająca lub antycellulitowa w zależności od przeważającego problemu. Oliwka pozwala na lepszy poślizg głowicy a tym samym na płynność ruchów podczas masażu. Tak przygotowane ciało opracowywane jest w podciśnieniu początkowo głowicą szklaną – przygotowującą ciało do właściwej części zabiegu. Ta zaś wykonywana jest przy użyciu okrągłej głowicy zawierającej kuleczki, które dzięki podciśnieniu skutecznie rozprawiają sią z niechcianym cellulitem oraz depozytami tkanki tłuszczowej.

 

Wskazania do masażu podciśnieniowego Body Shaping:

 • zbita, nierównomiernie nagromadzona tkanka tłuszczowa zlokalizowana w 1-2 partiach ciała
 • cellulit tłuszczowy
 • chęć wymodelowania ciała (zwiększenie taliowania ud, wcięcia w talii, pozbycie się fałdki w górnej wewnętrznej części ud)
 • wygładzenie nierówności i ujednolicenie konsystencji ciała w masowanej partii

 

Przeciwwskazania do masażu podciśnieniowego Body Shaping:

 • wysokie ciśnienie i nadciśnienie (nadmierna skłonność do tworzenia się siniaków, krwiaków i wybroczyn)
 • przerwana ciągłość naskórka w partii zabiegowej
 • żylaki i ostre zapalenie żył
 • popękane naczynka i tendencja do pękania naczynek
 • skłonność do tworzenia się skrzepów
 • choroby powodujące rozrzedzenie krwi takie jak hemofilia
 • niska krzepliwość krwi
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew
 • podwyższona wrażliwość na bodźce
 • nowotwory
 • ciąża
 • stany zapalne skóry w tym trądzik w partii zabiegowej

Cennik zabiegu i rezerwacja on-line

Poniżej znajdziesz cennik poszczególnych zabiegów oraz możliwość umówienia się przez interaktywny system rezerwacji.

Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny z naszą recepcją lub chcesz porozmawiać na temat zabiegu – jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy naszej recepcji: poniedziałek – piątek : 11:00 – 20:00, tel. 695-945-093

NAZWA ZABIEGU
Masaż podciśnieniowy Body Shaping z monitoringiem efektów 20'
CZAS TRWANIA
20 min
CENA
108 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Masaż podciśnieniowy Body Shaping z monitoringiem efektów 30'
CZAS TRWANIA
30 min
CENA
120 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
asaż podciśnieniowy Body Shaping z monitoringiem efektów 40'
CZAS TRWANIA
40 min
CENA
131 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Masaż podciśnieniowy Body Shaping z monitoringiem efektów 50'
CZAS TRWANIA
50 min
CENA
143 zł
REZERWUJ
Gwarancja Satysfakcji

UWAGA!
Zabieg jest objęty gwarancją satysfakcji Punktu Piękności.

Szczegóły programu gwarancyjnego tutaj

Pytania i odpowiedzi do zabiegu terapii mikroigłowej (FAQ)

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu terapii mikroigłowej

Czy podczas zabiegu będę bezpieczna w kontekście wirusa SarsCoV-2? (COVID-19)

Tak. W Punkcie Piękności wdrożone wszelkie niezbędne procedury dotyczące profilaktyki antywirusowej. Pomieszczenia są wietrzone, powierzchnie dezynfekowane. Personel zachowuje odpowiedni dystans, a w trakcie zabiegu przestrzega wszelkich procedur bezpieczeństwa. Klienci umawiani są na konkretne godziny, deklarują gotowość do zabiegu oraz brak symptomów chorobowych, a także potwierdzają, iż nie są objęci nadzorem bądź kwarantanną związaną z chorobą COVID-19. W pomieszczeniach jest dostępny płyn dezynfekujący. Klienci proszeni są o zasłanianie nosa i ust. Staramy się aby dodatkowe wymagania sanitarne nie wpływały negatywnie na Twój komfort oraz przebieg zabiegu.

Jak działa gwarancja satysfakcji ?
Jak mogę umówić się na zabieg ?

W sprawie rezerwacji terminu na Masaż podciśnieniowy Body Shaping z monitoringiem efektów prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją Punktu Piękności (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 20:00), telefon: tel. 74 649 16 50
kom. 695 945 093 lub na adres e-mail: recepcja@punktpieknosci.pl

Można także umówić się przez elektroniczny portal rezerwacji Punktu Piękności klikając [tutaj]

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz innych informacji  – napisz do nas kontaktując się przez poniższy formularz e-mail. Odpowiadamy w dni pracy recepcji w ciągu kilku godzin.

8 + 10 =

Zarezerwuj Swoją wizytę

Jesteśmy po to abyś poczuła się pięknie!

 

Jeśli chcesz pozbyć się rozstępów i blizn, masz problem z wiotką skórą. Chcesz nadać sprężystości i jędrności swojej skórze – zabieg terapii mikroigłowej jest rozwiązaniem Twoich problemów. Zadzwoń 695 945 093, lub umów się przez portal rezerwacji on-line teraz.