+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

Zabiegi > Masaże > Terapeutyczny masaż karku

Terapeutyczny masaż karku z diagnostyką ergonomiczną

 

Masaż karku adresowany jest w szczególności do osób prowadzących siedzący tryb życia, jak również każdego, kto odczuwa ból lub dyskomfort w odcinku szyjnym kręgosłupa. Intensywny ale rozważny masaż rozluźni spięte mięśnie, przynosząc im ulgę i ukojenie. Odpowiednio dobrane kosmetyki o działaniu przeciwbólowym i redukującym napięcie mięśniowe utrwalą efekty wykonanego masażu. U kobiet będących w ciąży masaż karku wykonywany jest w pozycji siedzącej z ramionami opartymi przed sobą, z zastosowaniem całkowicie bezpiecznych technik relaksujących i rozluźniających mięśnie. Do masażu wykorzystywane są tylko bezpieczne oliwki mające na celu nadanie poślizgu.

Przebieg masażu?

Masaż karku i obręczy barkowej poprzedzony jest diagnostyką oraz krótkim wywiadem, aby mieć pewność, że masaż ten jest właściwym masażem do uzyskania oczekiwanych efektów terapeutycznych. Masaż karku wykonywany jest w pozycji leżenia na brzuchu gdzie głowa umieszczona jest w otworze na twarz, a ręce podłożone pod czoło. W niektórych przypadkach masaż wykonywany jest w pozycji siedzącej z rękoma i czołem podpartymi przed sobą. Terapeuta, masażem obejmuje kark, barki, okolice łopatkowe oraz odcinek szyjno-piersiowy kręgosłupa tak, aby uzyskać jak najlepsze efekty terapeutyczne. Do masażu używane są kosmetyki skutecznie znoszące napięcie mięśniowe o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Techniki masażu w zależności od dolegliwości oraz celu masażu mogą ulegać zmianie podczas kolejnych masaży w serii.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • wysoka temperatura ciała
 • krwotoki i tendencje do ich występowania
 • ostre i podostre stany zapalne mięśni, powięzi i ścięgien
 • przerwanie ciągłości skóry w miejscu zabiegowym
 • wczesne okresy po złamaniach, skręceniach, zwichnięciach w miejscu zabiegowym
 • zmiany dermatologiczne w miejscu zabiegowym
 • poważne wady serca
 • zaawansowana choroba nadciśnieniowa
 • ciąża (za wyjątkiem masażu karku dedykowanego dla kobiet ciężarnych)
 • zapalenie żył i tętnic (zwłaszcza szyjnej)
 • nowotwory złośliwe i niezłośliwe
 • choroby narządów wewnętrznych

Cennik zabiegu i rezerwacja

W przypadku tego zabiegu nie ma możliwości umówienia się przez internetowy system rezerwacji, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny z naszą recepcją – jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy naszej recepcji: poniedziałek – piątek : 11:00 – 20:00, tel. 695-945-093

NAZWA ZABIEGU
Terapeutyczny masaż karku z diagnostyką ergonomiczną
CZAS TRWANIA
20 min
CENA
96 zł
REZERWUJ
Gwarancja Satysfakcji

UWAGA!
Zabieg jest objęty gwarancją satysfakcji Punktu Piękności.

Szczegóły programu gwarancyjnego tutaj

Masaż karku - relaks spa

Pytania i odpowiedzi do zabiegu Masażu karku (FAQ)

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu Masażu karku

Czy podczas zabiegu będę bezpieczna w kontekście wirusa SarsCoV-2? (COVID-19)

Tak. W Punkcie Piękności wdrożone wszelkie niezbędne procedury dotyczące profilaktyki antywirusowej. Pomieszczenia są wietrzone, powierzchnie dezynfekowane. Personel zachowuje odpowiedni dystans, a w trakcie zabiegu przestrzega wszelkich procedur bezpieczeństwa. Klienci umawiani są na konkretne godziny, deklarują gotowość do zabiegu oraz brak symptomów chorobowych, a także potwierdzają, iż nie są objęci nadzorem bądź kwarantanną związaną z chorobą COVID-19. W pomieszczeniach jest dostępny płyn dezynfekujący. Klienci proszeni są o zasłanianie nosa i ust. Staramy się aby dodatkowe wymagania sanitarne nie wpływały negatywnie na Twój komfort oraz przebieg zabiegu.

Jak działa gwarancja satysfakcji ?
Jak mogę umówić się na zabieg ?

W sprawie rezerwacji terminu na Terapeutyczny masaż karku z diagnostyką ergonomiczną prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją Punktu Piękności (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 20:00), telefon: tel. 74 649 16 50
kom. 695 945 093 lub na adres e-mail: recepcja@punktpieknosci.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz innych informacji  – napisz do nas kontaktując się przez poniższy formularz e-mail. Odpowiadamy w dni pracy recepcji w ciągu kilku godzin.

10 + 10 =

Zarezerwuj Swoją wizytę

Jesteśmy po to abyś poczuła się pięknie!

 

Boli Cię kark? Masz uczucie jakbyś nosiła worek z ołowiem na swoich barkach? Ten masaż będzie dla Ciebie zbawienny.

Zadzwoń 695 945 093