+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

LIGHT EYES – mezoterapia okolicy oczu

 

Jest to innowacyjny koktajl rewitalizujący, który jest w stanie równocześnie poradzić sobie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Składniki zawarte w tym koktajlu to wypełniacz, ruszczyk, jagoda, rozmaryn, witamina C i heksapeptydy, które poprawiają mikrokrążenie, zwiększają elastyczność skóry wokół oczu, usuwają cienkie zmarszczki, niwelują cienie pod oczami oraz zmniejszają objętość płynów gromadzonych wokół oczu, odpowiedzialnych za obrzęki. Dla uzyskania jak najlepszych efektów zaleca się serię 3-4 zabiegów co 2-3 tygodnie, następnie w celu podtrzymania efektów 1 zabieg co około 2 miesiące.

Jak wygląda zabieg?

Pierwszym etapem zabiegu jest przeprowadzenie konsultacji lekarskiej w celu doboru odpowiedniego zabiegu oraz wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Następnie nakładane jest znieczulenie i wykonuje się zaledwie kilka mikroiniekcji w okolicę oczu. Na koniec nakłada się kojący żel i wykonuje krótki masaż ostrzykniętego miejsca.

Wskazania do zabiegu:

 • ciemne kręgi wokół oczu
 • obrzęk powiek
 • cienkie zmarszczki wokół oczu
 • utrata elastyczności skóry wokół oczu

 

Przeciwwskazania bezwzględne:

 • zapalenie lub zakażenie skóry
 • alergia na składniki preparatu
 • ciąża i karmienie piersią
 • choroby autoimmunologiczne w okresie aktywnym (reumatoidalne zapalenie stawów, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba Cohna, choroba Gravesa-Basedowa, łuszczyca itd.)
 • leczenie immunoterapeutyczne

 

Przeciwwskazania względne:

 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew (aspiryna, acenokumarol, heparyna itp.)

 

Zalecenia po zabiegu:

 • po zabiegu mogą pojawić się niewielkie siniaczki – aby przyspieszyć ich wchłanianie, Klient dostanie po zabiegu pudełko ze specjalną maścią.
 • po zabiegu zaleca się stosowanie specjalistycznych dermokosmetyków do pielęgnacji domowej w celu utrwalenia i podtrzymania efektów

Cennik zabiegu i rezerwacja on-line

W przypadku tego zabiegu nie ma możliwości umówienia się przez internetowy system rezerwacji, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny z naszą recepcją – jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy naszej recepcji: poniedziałek – piątek : 11:00 – 20:00, tel. 695-945-093

NAZWA ZABIEGU
Zabieg Light Eyes niwelujący m.in. cienie i obrzęki wokół oczu
CZAS TRWANIA
ok. 30 min
CENA
280 zł
REZERWUJ
galeria Light Eyes
galeria Light Eyes
galeria Light Eyes

Pytania i odpowiedzi do zabiegu LIGHT EYES – mezoterapia okolicy oczu (FAQ)

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu LIGHT EYES – mezoterapia okolicy oczu

Czy podczas zabiegu będę bezpieczna w kontekście wirusa SarsCoV-2? (COVID-19)

Tak. W Punkcie Piękności wdrożone wszelkie niezbędne procedury dotyczące profilaktyki antywirusowej. Pomieszczenia są wietrzone, powierzchnie dezynfekowane. Personel zachowuje odpowiedni dystans, a w trakcie zabiegu przestrzega wszelkich procedur bezpieczeństwa. Klienci umawiani są na konkretne godziny, deklarują gotowość do zabiegu oraz brak symptomów chorobowych, a także potwierdzają, iż nie są objęci nadzorem bądź kwarantanną związaną z chorobą COVID-19. W pomieszczeniach jest dostępny płyn dezynfekujący. Klienci proszeni są o zasłanianie nosa i ust. Staramy się aby dodatkowe wymagania sanitarne nie wpływały negatywnie na Twój komfort oraz przebieg zabiegu.

Jak działa gwarancja satysfakcji ?
Jak mogę umówić się na zabieg ?

W sprawie rezerwacji terminu na zabieg Light Eyes – mezoterapia okolicy oczu prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją Punktu Piękności (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 20:00), telefon: tel. 74 649 16 50
kom. 695 945 093 lub na adres e-mail: recepcja@punktpieknosci.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz innych informacji  – napisz do nas kontaktując się przez poniższy formularz e-mail. Odpowiadamy w dni pracy recepcji w ciągu kilku godzin.

1 + 10 =

Zarezerwuj Swoją wizytę

Jesteśmy po to abyś poczuła się pięknie!

 

Jeśli przeszkadzają Ci ciemne kręgi i cienkie zmarszczki wokół oczu. Jeśli chcesz pozbyć się obrzęku powiek. Jeśli Twoja skóra wokół oczu utraciła elastyczność – ten zabieg jest rozwiązaniem Twoich problemów.

Zadzwoń 695 945 093