Zabiegi > Zabiegi dla mężczyzn > Elektrostymulacja ciała

Elektrostymulacja ciała z monitoringiem efektów (intensywny trening mięśni)

 

Elektrostymulacja to zabieg polegający na intensywnej pracy mięśni podczas której dochodzi do naprawdę dużego spalania tkanki tłuszczowej. Praca mięśni podczas półgodzinnego zabiegu przypomina 6-godzinny trening na siłowni, jednakże spalanie tkanki tłuszczowej jest tu efektywniejsze. W czasie zabiegu, impulsy elektryczne pobudzają mięśnie w taki sposób, aby w jak największym stopniu spalały tkankę tłuszczową powierzchowną (np oponka na brzuchu) oraz tą ulokowaną głęboko (trzewną np. efekt połkniętej piłki). Zabiegiem obejmuje się całe ciało z naciskiem na problematyczną partię. Elektrostymulacja mimo, że nie jest typowym zabiegiem ujędrniającym, w widoczny sposób napina ciało i zwiększa elastyczność skóry. Spala tłuszcz i wzmacnia mięśnie nie powodując znacznego przyrostu masy mięśniowej. Dla uzyskania maksymalnych efektów wskazane jest aby połączyć elektrostymulację z Elektrosauną. Takie połączenie daje ok. 2-3 razy szybsze efekty w redukcji niechcianego tłuszczu i obwodów. Zabieg elektrostymulacji powinien być wsparty właściwą dietą (najlepiej od dietetyka) oraz masażem wyszczuplającym na problematyczną partię.

Dla kogo jest elektrostymulacja?

 • dla mężczyzn którzy chcą w pewny i skuteczny sposób pozbyć się obwodów i kilogramów (znacznie szybciej niż tradycyjnymi metodami)
 • dla mężczyzn którzy chcą się odchudzić a nie lubią ćwiczyć
 • dla mężczyzn którzy mają tzw. otyłość brzuszną wewnętrzną, niezwykle ciężką do zredukowania innymi metodami (efekt połkniętej piłki)
 • dla sportowców chcących osiągać jeszcze lepsze wyniki sportowe (bardzo duże wzmocnienie mięśni i zwiększenie ich dynamiki bez utraty szybkości)
 • dla mężczyzn posiadających problemy z kręgosłupem lędźwiowym (dyskopatie, przepukliny, wypukliny itp.) w celu zwiększenia stabilnoś ci kręgos łupa poprzez wzmocnienie mię śni przykręgosłupowych

Jak wygląda zabieg?

Zabieg przeprowadzany jest w miłej atmosferze na wygodnym łóżku. Na problematyczne partie ciała zakładane są pasy którymi mocowane są elektrody połączone z urządzeniem. Ciało jest owijane folią i przykrywane elektrosauną, która potęguje efekt chudnięcia i detoksykację. Po wyborze czasu zabiegu, włączony zostaje program spalający tłuszcz i wzmacniający mięśnie. Podczas tego programu impulsy elektryczne wnikają w głąb mięśni powodując ich kontrolowane skurcze i rozkurcze. W czasie zabiegu stopniowo zwiększana zostaje moc impulsów co przekłada się na intensywność i efekty zabiegu. Po zabiegu elektrostymulacji z elektrosauną zapewniany jest w ramach zabiegu prysznic (ręczniki, żel pod prysznic itd.)

 

Przygotowanie do zabiegu:

 • zamykana na kluczyk szafka (zapewniana jest do każdego zabiegu- kluczyk za podpisem pobierany jest w recepcji po wejściu do salonu)
 • bielizna zabiegowa (weź ze sobą zmienną bieliznę do zabiegu lub kąpielówki. Efekty pocenia mogą Ci nie pozwolić na powrót do domu w tej samej bieliźnie:) Dla chętnych, dostępna jest w salonie bielizna jednorazowa męska)
 • czysty szlafrok (zapewniany jest do każdego zabiegu)
 • zdezynfekowane klapki (zapewniane są czyste klapki w różnych rozmiarach stopy)
 • czysty prysznic wraz z ręcznikami, żelem do mycia ciała itp. (prysznic zapewniany jest w opcji Elektrostymulacji z Elektrosauną. Kabina prysznicowa czyszczona i dezynfekowana po każdym kliencie)

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • metalowe implanty (nie są przeciwwskazaniem definitywnym ale należy poinformować o posiadaniu implantu przed zabiegiem)
 • rozrusznik serca
 • choroby serca
 • niewyrównane ciśnienie krwi
 • zapalenie żył, duże żylaki, zakrzepy
 • poważne uszkodzenia mięśni
 • nerwica
 • astma (przeciwwskazaniem do zabiegu jest elektrosauna. Zabieg elektrostymulacji bez elektrosauny może zostać normalnie wykonany)
 • epilepsja
 • hemofilia
 • łuszczyca (tylko w partiach objętych chorobą)
 • cukrzyca (nie jest przeciwwskazaniem definitywnym ale należy poinformować o jej posiadaniu przed zabiegiem)
 • choroby nowotworowe i stany po ich operacyjnym usunięciu
 • ropne stany zapalne skóry i tkanek miękkich

Cennik zabiegu i rezerwacja on-line

Poniżej znajdziesz cennik poszczególnych zabiegów oraz możliwość umówienia się przez interaktywny system rezerwacji.

Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny z naszą recepcją lub chcesz porozmawiać na temat zabiegu – jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy naszej recepcji: poniedziałek – piątek : 11:00 – 20:00, tel. 695-945-093

NAZWA ZABIEGU
Elektrostymulacja ciała z monitoringiem efektów bez elektrosauny (intensywny trening mięśni) – 30'
Elektrostymulacja ciała z monitoringiem efektów bez elektrosauny (intensywny trening mięśni) – 40'
Elektrostymulacja ciała z monitoringiem efektów z elektrosauną (intensywny trening mięśni) – 30'
Elektrostymulacja ciała z monitoringiem efektów z elektrosauną (intensywny trening mięśni) – 40'
CZAS TRWANIA
30 min
40 min
30 min
40 min
CENA
79,99 zł
89,99 zł
99,99 zł
109,99 zł
Gwarancja Satysfakcji

UWAGA!
Zabieg jest objęty gwarancją satysfakcji Punktu Piękności.

Szczegóły programu gwarancyjnego tutaj

galeria Elektrostymulacja ciała
galeria Elektrostymulacja ciała
galeria Elektrostymulacja ciała

Pytania i odpowiedzi do zabiegu Elektrostymulacji ciała z monitoringiem efektów (FAQ)

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu Elektrostymulacji ciała z monitoringiem efektów

Czy podczas zabiegu będę bezpieczna w kontekście wirusa SarsCoV-2? (COVID-19)

Tak. W Punkcie Piękności wdrożone wszelkie niezbędne procedury dotyczące profilaktyki antywirusowej. Pomieszczenia są wietrzone, powierzchnie dezynfekowane. Personel zachowuje odpowiedni dystans, a w trakcie zabiegu przestrzega wszelkich procedur bezpieczeństwa. Klienci umawiani są na konkretne godziny, deklarują gotowość do zabiegu oraz brak symptomów chorobowych, a także potwierdzają, iż nie są objęci nadzorem bądź kwarantanną związaną z chorobą COVID-19. W pomieszczeniach jest dostępny płyn dezynfekujący. Klienci proszeni są o zasłanianie nosa i ust. Staramy się aby dodatkowe wymagania sanitarne nie wpływały negatywnie na Twój komfort oraz przebieg zabiegu.

Jak działa gwarancja satysfakcji ?
Jak mogę umówić się na zabieg ?

W sprawie rezerwacji terminu na zabieg Elektrostymulacji ciała z monitoringiem efektów prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją Punktu Piękności (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 20:00), telefon: tel. 74 649 16 50
kom. 695 945 093 lub na adres e-mail: recepcja@punktpieknosci.pl

Można także umówić się przez elektroniczny portal rezerwacji Punktu Piękności klikając [tutaj]

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz innych informacji  – napisz do nas kontaktując się przez poniższy formularz e-mail. Odpowiadamy w dni pracy recepcji w ciągu kilku godzin.

14 + 13 =

Zarezerwuj Swoją wizytę

Jesteśmy po to abyś poczuł się dobrze w swojej skórze!

 

Chcesz pozbyć się obwodów i kilogramów? Chcesz się odchudzić a nie lubisz ćwiczyć? Masz problemy z kręgosłupem lędźwiowym? – ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. Zadzwoń 695 945 093, lub umów się przez portal rezerwacji on-line teraz.