+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

EPN™ czyli Elektroporacja Mikroigłowa 

 

Jeżeli zauważyłaś, że Twoja cera utraciła jędrność i elastyczność, albo… 

Jeżeli pragniesz widocznie zmniejszyć zmarszczki wyrównując strukturę skóry, lub też… 

Jeżeli chcesz skutecznie pozbyć się przebarwien i zmian pigmentacyjnych… 

To koniecznie zapoznaj się z tym zabiegiem. 

 

 

  EPN™ to pierwsze na świecie urządzenie do automatycznego mikronakłuwania medycznego z równoczesną elektroporacją. Zabieg polega na tworzeniu tysięcy mikrourazów, podczas których dochodzi do przebudowy struktury skóry. W trakcie tego procesu wytwarzane są nowe spirale kolagenowe i elastynowe, dzięki czemu skóra w naturalny sposób odzyskuje sprężystość i gęstość. Efekty w ujędrnieniu i wypłyceniu zmarszczek bronią się same. Elektroporacja podczas mikronakłuwania działająca na zasadzie impulsu elektrycznego, czasowo otwiera błony komórkowe, gwarantując doskonałe przenikanie składników aktywnych do wnętrza komórki. Dlatego też zabieg ten w profilaktyce przeciwstarzeniowej daje efekty porównywalne do lasera frakcyjnego. 

Jak wygląda zabieg? 

 

 • Demakijaż oraz odtłuszczenie skóry
 • Zabezpieczenie miejsc wrażliwych
 • Dezynfekcja skóry. Przed zabiegiem skóra musi być dokładnie zdezynfekowana. Do zabiegu wykorzystujemy jednorazowy, wieloigłowy kardridż, a zabieg wykonywany jest w sterylnych warunkach z wykorzystaniem rękawiczek, koszulki na urządzenie oraz materiałów jednorazowych 
 • Przygotowanie skóry do zabiegu. Nałożenie odpowiednio dobranego peelingu medycznego w celu aktywowania skóry do pracy. 
 • I etap mikronakłuwania. Mikronakłuwanie skóry, na głębokość 0,5mm-0,75mm. Celowo uszkadzamy skórę, aby wywołać w niej procesy naprawcze. Na tym etapie aplikujemy aktywne substancje na bazie peptydów, witamin, minerałów, koenzymów oraz czynników wzrostu.  
 • II etap mikronakłuwania. Mikronakłuwanie z zastosowaniem ELEKTROPORACJI oraz dodatkowej substancji aktywnej, której wybór jest uzależniony od rodzaju istniejącego problemu.  
 • Zakończenie zabiegu. Dla pełnego efektu zabiegowego na koniec nakładany jest preparat w zależności od rodzaju skóry i efektu jaki chcemy uzyskać po zabiegu (intensywność złuszczania skóry). 
 • Nałożenie kremu z filtrem SPF50 w celu zabezpieczenia skóry przed działaniem promieni UV 

Po zabiegu:

Pielęgnacja pozabiegowa wymaga odpowiednio dobranego preparatu nawilżająco-regenerującego, ochrony UV oraz większej dbałości o czystość skóry. Po upływie drugiej doby skóra może się delikatnie złuszczać, obrzęk i zaczerwienienie znika. Pierwszy efekt w postaci wygładzonej, odświeżonej skóry jest widoczny po około tygodniu. Pełny efekt naprawczy w postaci zregenerowanej skóry pojawia się po upływie minimum 3-4 miesięcy.  Zabieg wymaga 6 powtórzeń, w odstępach co 2-4 tygodnie. 

 

Wskazania do zabiegu:

 • Wiotka, cienka skóra 
 • Zmarszczki, bruzdy 
 • Rozszerzone pory 
 • Blizny zanikowe potrądzikowe i pourazowe 
 • Nierównomierna pigmentacja 
 • Blizny 
 • Rozstępy 

Dla osiągnięcia najlepszych efektów zalecana jest seria 6 zabiegów EPN™ w odstępach co 2-4 tygodnie.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • Ciąża i okres laktacji 
 • Choroby nowotworowe 
 • Miejscowe infekcje bakteryjne i wirusowe 
 • Leki przeciwzakrzepowe i przeciwzapalne 
 • Choroby autoimmunologiczne 
 • Epilepsja 
 • Skłonność do bliznowacenia 
 • Spożycie alkoholu przed zabiegiem 

Cennik zabiegu i rezerwacja on-line

Poniżej znajdziesz cennik poszczególnych zabiegów oraz możliwość umówienia się przez interaktywny system rezerwacji.

Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny z naszą recepcją lub chcesz porozmawiać na temat zabiegu – jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy naszej recepcji: poniedziałek – piątek : 11:00 – 20:00, tel. 695-945-093

NAZWA ZABIEGU
EPN twarz
CZAS TRWANIA
90 min
CENA
500 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
EPN twarz + szyja
CZAS TRWANIA
120 min
CENA
650 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
EPN twarz + szyja + dekolt
CZAS TRWANIA
120 min
CENA
800 zł
REZERWUJ
Gwarancja Satysfakcji

UWAGA!
Zabieg jest objęty gwarancją satysfakcji Punktu Piękności.

Szczegóły programu gwarancyjnego tutaj

galeria Endermolift by Endermologie LPG
galeria Endermolift by Endermologie LPG
galeria Endermolift by Endermologie LPG

Pytania i odpowiedzi do zabiegu Endermolift (FAQ)

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu Endermolift

Czy podczas zabiegu będę bezpieczna w kontekście wirusa SarsCoV-2? (COVID-19)

Tak. W Punkcie Piękności wdrożone wszelkie niezbędne procedury dotyczące profilaktyki antywirusowej. Pomieszczenia są wietrzone, powierzchnie dezynfekowane. Personel zachowuje odpowiedni dystans, a w trakcie zabiegu przestrzega wszelkich procedur bezpieczeństwa. Klienci umawiani są na konkretne godziny, deklarują gotowość do zabiegu oraz brak symptomów chorobowych, a także potwierdzają, iż nie są objęci nadzorem bądź kwarantanną związaną z chorobą COVID-19. W pomieszczeniach jest dostępny płyn dezynfekujący. Klienci proszeni są o zasłanianie nosa i ust. Staramy się aby dodatkowe wymagania sanitarne nie wpływały negatywnie na Twój komfort oraz przebieg zabiegu.

Jak mogę umówić się na zabieg ?

W sprawie rezerwacji terminu na zabieg Endermolift prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją Punktu Piękności (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 20:00), telefon: tel. 74 649 16 50
kom. 695 945 093 lub na adres e-mail: recepcja@punktpieknosci.pl

Można także umówić się przez elektroniczny portal rezerwacji Punktu Piękności klikając [tutaj]

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz innych informacji  – napisz do nas kontaktując się przez poniższy formularz e-mail. Odpowiadamy w dni pracy recepcji w ciągu kilku godzin.

7 + 15 =

Zarezerwuj Swoją wizytę

Jesteśmy po to abyś poczuła się pięknie!

 

Ujędrnij skórę, pozbądź się zmarszczek mimicznych, bruzd a także obrzęku okolicy oczu. Zadzwoń 695 945 093, lub umów się przez portal rezerwacji on-line na zabieg Endermolift LPG twarzy teraz.