+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

Zabiegi > Zabiegi dla mężczyzn > Endermologia LPG

Endermologia LPG Integral

 

Znienawidzone, krępujące centymetry, czy oporne na kosmetyki rozstępy możesz pokonać, zyskując nową sylwetkę. To rewolucja, która zmieniła życie wielu naszych Klientów. Dajemy Wam ją z radością. Od momentu, gdy LPG wprowadziło na rynek pierwszy model urządzenia do nieinwazyjnej korekcji sylwetki, rozpoczęła się prawdziwa rewolucja. Oto prawdą stało się to, że faktycznie w kilka zabiegów można zlikwidować lokalną tkankę tłuszczową, cellulit, a nawet rozstępy, zmieniając życie osób skrępowanych swoim wyglądem.

Jako doświadczeni terapeuci śledziliśmy rozwój kolejnych urządzeń LPG, badania nad ich skutecznością, jednocześnie porównując je z innymi dostępnymi na rynku aparatami. Dlatego zdecydowaliśmy się, by rozwijając naszą ofertę poszerzyć ją o zabiegi Endermologie, jako wysoce skuteczne oraz w pełni bezpieczne. Te 10 lat, które jesteśmy z Wami zaowocowały wspaniałymi metamorfozami setek ludzi, którzy przychodzac do PP po raz pierwszy, obdarzyli nas ogromnym zaufaniem. Nigdy nie zawiedliśmy Waszych oczekiwań, a dziś wychodzimy naprzeciw tym najbardziej wygórowanym, by dalej spełniać Wasze marzenia o lepszym i zdrowym wyglądzie w każdej sytuacji.

Endermologia LPG Integral to technologia dzięki której zredukujesz 5, 10, 15 lub więcej centymetrów w obwodzie brzucha, uda, bioder i innych partii. Średnia ilość „gubionych” centymetrów po 15-tu zabiegach to 8,5cm w brzuchu oraz 4,8cm w każdym udzie. Oryginalne urządzenie francuskiej firmy LPG wykorzystuje zaawansowaną i opatentowaną technologię która działa nawet na te najbardziej oporne ciała. Zabieg polega na stymulacji tkanek specjalną głowicą. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, bezinwazyjny i bezbolesny, a jego skuteczność jest udowodniona klinicznie na 1500 badanych osobach.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg wykonuje się w specjalnym kostiumie, który każdy Klient dostaje na wyłączność. Kombinezon ten pozwala zachować higieniczność zabiegu, chroni skórę przed powstaniem siniaków i wybroczyn oraz zwiększa skuteczność zabiegu. Po wykonaniu diagnostyki ciała, ustaleniu, na jakie partie wykonywany będzie zabieg i wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań terapeuta przystępuje do wykonania masażu podciśnieniowego. Intensywność zabiegu dobierana jest indywidualnie, a zabieg jest bardzo przyjemny. Zalecane jest wykonanie zabiegu w serii 10-20 zabiegów 2-3x w tygodniu. Przy łączeniu zabiegu z innymi metodami modelującymi sylwetkę w celu przyśpieszenia efektów, częstotliwość może ulec modyfikacji.  W trakcie trwania serii zabiegów konieczne jest picie dużej ilości wody w celu przyspieszenia detoksykacji. Aby uzyskać długotrwałe i spektakularne efekty, nieodzownym elementem terapii jest dieta i aktywność fizyczna lub zabieg spalający tkankę tłuszczową.

 

Wskazania do zabiegu:

  • nadmiar tkanki tłuszczowej
  • nadwaga i otyłość
  • rozstępy
  • utrata jędrności skóry
  • obrzęki, zastój wody w organizmie

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • żylaki i stan po zabiegu usunięcia żylaków
  • nowotwory
  • przepuklina brzuszna i pachwinowa (w przypadku zabiegów na okolice brzucha)

Cennik zabiegu i rezerwacja on-line

Poniżej znajdziesz cennik poszczególnych zabiegów oraz możliwość umówienia się przez interaktywny system rezerwacji.

Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny z naszą recepcją lub chcesz porozmawiać na temat zabiegu – jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy naszej recepcji: poniedziałek – piątek : 11:00 – 20:00, tel. 695-945-093

NAZWA ZABIEGU
Endermologia LPG Integral – kostium do zabiegu
CZAS TRWANIA
CENA
79 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Endermologia LPG Integral 1 zabieg 35 min
CZAS TRWANIA
35 min
CENA
212 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Endermologia LPG Integral 5 zabiegów + kostium GRATIS 35 min
CZAS TRWANIA
35 min
CENA
1016 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Endermologia LPG Integral 5 zabiegów bez kostiumu 35 min
CZAS TRWANIA
35 min
CENA
935 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Endermologia LPG Integral 10 zabiegów 35 min + kostium GRATIS
CZAS TRWANIA
35 min
CENA
1652 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Endermologia LPG Integral 10 zabiegów 35 min bez kostiumu
CZAS TRWANIA
35 min
CENA
1604 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Endermologia LPG Integral 1 zabieg 50 min
CZAS TRWANIA
50 min
CENA
229 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Endermologia LPG Integral 5 zabiegów 50 min + kostium GRATIS
CZAS TRWANIA
50 min
CENA
1057 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Endermologia LPG Integral 5 zabiegów 50 min bez kostiumu
CZAS TRWANIA
50 min
CENA
1029 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Endermologia LPG Integral 10 zabiegów 50 min + kostium GRATIS
CZAS TRWANIA
50 min
CENA
1873 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Endermologia LPG Integral 10 zabiegów 50 min bez kostiumu
CZAS TRWANIA
50 min
CENA
1833 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Endermologia LPG Integral 1 zabieg 15 min
CZAS TRWANIA
15 min
CENA
107 zł
REZERWUJ
Gwarancja Satysfakcji

UWAGA!
Zabieg jest objęty gwarancją satysfakcji Punktu Piękności.

Szczegóły programu gwarancyjnego tutaj

galeria Endermologia LPG Integral
galeria Endermologia LPG Integral
galeria Endermologia LPG Integral

Pytania i odpowiedzi do zabiegu Endermologia LPG Integral (FAQ)

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu Endermologia LPG Integral

Czy podczas zabiegu będę bezpieczna w kontekście wirusa SarsCoV-2? (COVID-19)

Tak. W Punkcie Piękności wdrożone wszelkie niezbędne procedury dotyczące profilaktyki antywirusowej. Pomieszczenia są wietrzone, powierzchnie dezynfekowane. Personel zachowuje odpowiedni dystans, a w trakcie zabiegu przestrzega wszelkich procedur bezpieczeństwa. Klienci umawiani są na konkretne godziny, deklarują gotowość do zabiegu oraz brak symptomów chorobowych, a także potwierdzają, iż nie są objęci nadzorem bądź kwarantanną związaną z chorobą COVID-19. W pomieszczeniach jest dostępny płyn dezynfekujący. Klienci proszeni są o zasłanianie nosa i ust. Staramy się aby dodatkowe wymagania sanitarne nie wpływały negatywnie na Twój komfort oraz przebieg zabiegu.

Jak działa gwarancja satysfakcji ?
Jak mogę umówić się na zabieg ?

W sprawie rezerwacji terminu na zabieg Endermologii LPG Integral dla mężczyzn prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją Punktu Piękności (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 20:00), telefon: tel. 74 649 16 50
kom. 695 945 093 lub na adres e-mail: recepcja@punktpieknosci.pl

Można także umówić się przez elektroniczny portal rezerwacji Punktu Piękności klikając [tutaj]

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz innych informacji  – napisz do nas kontaktując się przez poniższy formularz e-mail. Odpowiadamy w dni pracy recepcji w ciągu kilku godzin.

7 + 4 =

Zarezerwuj Swoją wizytę

Jesteśmy po to abyś poczuła się pięknie!

 

Jeżeli masz wątpliwości czy na pewno ten zabieg jest właściwy dla Ciebie, umów już teraz bezpłatną diagnostykę ciała na której poznamy Twoje oczekiwania i zaproponujemy zabiegi które ZAGWARANTUJĄ doskonały efekt – zadzwoń 695 945 093, lub umów się na zabieg przez portal rezerwacji on-line teraz.