JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

ROK 2007

Rodzi się pomysł na otworzenie małego gabinetu masażu w Strzegomiu. Rozpoczyna się  poszukiwanie lokalu, poznawanie ludzi związanych z branżą beauty. Plany z „małego gabinetu” przeradzają się w….

 

WRZESIEŃ 2008 – POWSTAJE INSTUTUT ZDROWIA I URODY YASUMI ,

czyli ponad 100m2 Salon świadczący usługi kosmetyczne, usługi masażu oraz modelowania i wyszczuplania sylwetki.

Początki to bardzo prężny rozwój, nowe inwestycje, nowe zabiegi w ofercie, nowe sprzęty, grafiki pękające w szwach. Niestety, nie było cały czas tak pięknie i kolorowo…

ROK 2009/2010 – KRYZYS.

Ogólnoświatowy kryzys dotyka także i nas. Dalsze losy gabinetu są pod znakiem zapytania.

LUTY 2010 – POWSTAJE PUNKT PIĘKNOŚCI.

Ruszamy z promowaniem własnej marki.

 

 

ROK 2011

Nawiązujemy współpracę z Dietetykiem Klinicznym Zuzanną Cybulską, do naszego zespołu dołącza również nasza kosmetolog Agata. W marcu 2011 roku Punkt Piękności pojawia się na Facebooku.

LATA 2012-2015

To nowi partnerzy – firma Lafsen świadcząca usługi laserowe oraz firma kosmetyczna Arkana. Do zespołu dołącza również nasza kosmetolog Brygida. Nieustanny rozwój, szkolenia, partnerzy biznesowi oraz setki zadowolonych Klientów sprawiają, że Punkt Piękności staje się marką rozpoznawalną na terenie całej Gminy Strzegom.

ROK 2015 

Uruchamiamy recepcję – do zespołu dołącza Sabina. W maju 2015 uruchamiamy również elektroniczny program do zapisów i finalizacji wizyt.

 

ROK 2016 

Odnosimy SUKCES. Punkt Piękności zostaje laureatem w plebiscycie Arkana spośród 3000 gabinetów w całej Polsce – Kryształowy Gabinet 2016

 

 

ROK 2017 

Rozpoczynamy współpracę z lekarzem medycyny estetycznej lek. med. Martyną Słowik, do naszego zespołu dołącza Klaudia w roli recepcjonistki oraz…. rodzina PP powiększa się 😉

 

ROK 2018 

To rok, w którym przeżywamy REWOLUCJĘ I ZMIANY. To remonty, zmiana kolorystyki uniformów, stworzenie filozofii Punktu Piękności jako rodzinnej, wielopokolenio wej firmy będącej ze swoimi Klientami na każdym etapie ich życia.

ROK 2019…?

Planów jest wiele, ale kilka postanowiliśmy Wam zdradzić: Sabina Hanas wraca po urlopie macierzyńskim na stanowisko kosmetologa. Planujemy  nawiązać współpracę z lekarzami ginekologami i specjalizować się w zabiegach dla kobiet w ciąży i karmiących. Planujemy również pójść z duchem czasu i uruchomić rezerwację online na zabiegi. Co jeszcze…? Zobaczymy 🙂

 

 

Drodzy Klienci Punktu Piękności…
Gdyby nie Wy – nie byłoby nas.
Jesteśmy firmą rodzinną i traktujemy wszystkich klientów jak członków rodziny. Od pierwszego kroku otaczamy Was ciepłem, miłą atmosferą i życzliwością.
Wasze zaufanie, wasz uśmiech, wasze efekty dodają nam motywacji do dalszej pracy.
Dzięki Wam kochamy to, co robimy.
Przez te 10 lat zaufały nam setki osób, dla których wizyta w naszym Salonie była początkiem nowej drogi – drogi do lepszego życia.
Naszą misją jest pomaganie – nie tylko w redukcji zmarszczek, trądziku, bólu pleców, czy centymetrów, ale przede wszystkim w stawaniu się osobami szczęśliwszymi, pewniejszymi siebie, z większą samooceną i odnoszącymi sukcesy prywatnie i zawodowo.
Dziękujemy, że jesteście z nami!