Oferta dla firm

Punkt Piękności – oferta dla firm

 

Spotkania biznesowe „Biznes w Punkt”

 

Kameralne spotkania biznesowe w Strzegomiu

W specjalnie zaaranżowanych pomieszczeniach otwieramy przed Wami nowe możliwości dla organizacji spotkań firmowych. Bez tłumów, kameralnie i dyskretnie. Do Waszej dyspozycji oddajemy kilkadziesiąt metrów eleganckiej powierzchni. By spotkaniom biznesowym nadać nowy wymiar, przerwy w rozmowach i negocjacjach wypełnimy specjalnie przygotowanymi zabiegami, zadbamy też o tematyczny catering.

Pokaż że zależy Ci na budowaniu odpowiednich relacji w biznesie. Zorganizuj spotkanie w miejscu, które już dziś wielu uznaje za kultowe.

Punkt Piękności – Miejsce z duszą dla wymagających

 

 

Pakiety dla pracowników – „Po pierwsze człowiek!”

 

Kluczem są relacje z ludźmi. Większość firm zapomina o nich, uważając nagradzanie za niepotrzebne koszty… Bo przecież pracownicy dostają wynagrodzenia.

Takie myślenie nie pozwala na wiązanie się z ludźmi na lata, na budowanie lojalności opartej o zaufanie. A przecież to podstawa. Odpowiedni PR pracodawcy, to skarb na rynku pracy.

Upiecz dwie pieczenie na jednym ogniu. Daj ludziom coś więcej, budując jednocześnie koszty prowadzenia działalności. W naszej recepcji odbierzesz zaproszenia okazjonalne, albo zamówisz okresowe abonamenty dla pracowników. To najlepszy sposób, by pokazać, że jesteś kreatywnym szefem, dbającym o zdrowe relacje w firmie.

Kręgosłup, bóle głowy, przemęczenie – to najczęstsze powody absencji pracownika. My stawiamy na profilaktykę, a oferowane przez nas zabiegi wyraźnie zmniejszają podatność na te dolegliwości, oraz czas powrotu do pełnej sprawności. Masz jeszcze wątpliwości? Zadzwoń.

DODATKOWE ZALETY NASZEJ OFERTY:
  • zawsze trafiony, dopasowany w 100% do odbiorcy prezent,
  • doskonałym sposobem na pokrycie kosztów związanych z zakupem zaproszeń są środki z funduszu socjalnego lub nagrodowego,
  • wystawiamy faktury vat

 

Zaproszenia do nas są najlepszym pomysłem na nowe relacje i doskonałą zabawę!

0

Your Cart