Nowości i promocje

WALENTYNKI W STRZEGOMIU

Coś dla siebie…

Najlepszym sposobem, by zapamiętać ten dzień na długo jest zrobienie czegoś dla Siebie. Podczas, gdy inni umawiają się w kawiarniach, wydając majątek na pluszaki i czerwone serca, Ty zadbaj o Siebie.

Dajemy Ci masaż, który w niepamięć odsunie ból i napięcie pleców. Do tego indywidualnie dobrany zabieg na twarz, który nada blasku i charakteru. Podpowiemy, jak pielęgnować twarz i cało, by w każdej sytuacji czuć się z sobą dobrze. To cała nowa Ty. Wpadnij do nas, czekamy!

Zabiegi:

– terapeutyczny masaż pleców

– indywidualnie dobrany zabieg na twarz

Cena:  250zł   229zł

Czas zabiegów: ok. 2h

 

Z miłości, z szacunku…

Nasza propozycja pozwala wybrać dla ukochanej osoby zabiegi, które dadzą jej nie tylko radość, ale przede wszystkim odprężenie i podkreślenie wyjątkowości jej urody, dodadzą też pewności siebie. Doskonały zabieg na twarz w połączeniu z pielęgnacją ciała i głębokim masażem są najlepszym sposobem, by ktoś bliski zapamiętał ten dzień na długo. Przypominać mu o nim będą zrelaksowane ciało i piękna, rozpromieniona twarz widziana każdego dnia w lustrze. Bo czy można dać komuś coś więcej niż dobre samopoczucie?

Każdy powód jest dobry, by powiedzieć „Kocham” inaczej, oryginalnie.

Zabiegi:

– indywidualnie dobrany zabieg na twarz

– peeling ciała

– relaksacyjny masaż ciała 60min

Cena:  360zł  309zł

Czas zabiegów: ok. 3h

 

Zaproszenia kwotowe – podaruj bliskiej osobie czas tylko dla niej.

Każdego dnia kocham Cię tak samo mocno. Nie za coś, po prostu. Bycie

obok sprawia, że serce mocniej bije, choć nie zawsze mam możliwość, by Ci o tym powiedzieć. Dziś chcę pokazać, jak wiele dla mnie znaczysz, dlatego chcę dać Ci coś wyjątkowego… To czas. To kilka chwil tylko dla Ciebie. Bez telefonów z domu i pracy. Bez pośpiechu. Wiem, że Ty najlepiej zdecydujesz, jak chcesz wykorzystać te chwile.

 

 

 

0

Your Cart

FreshMail.pl