+48 695 945 093 recepcja@punktpieknosci.pl

Zabiegi > Masaże > Masaż wyszczuplający

Masaż wyszczuplający / antycellulitowy Cell Body Fat z monitoringiem efektów

 

Masaż wyszczuplający (antycellulitowy) jest intensywnym masażem przeznaczonym zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Masaż ten jest bardzo skuteczną metodą likwidowania tkanki tłuszczowej nagromadzonej miejscowo, cellulitu oraz poprawienia sylwetki. Skutecznie wyszczupli Twój brzuch, uda, pośladki, biodra, ramiona a nawet plecy. Zalecany do korzystania w serii min. 5 zabiegów (najczęściej w odstępach tygodniowych).

Na czym polega masaż?

Masaż wyszczuplający powinien być uzupełnieniem każdej kuracji odchudzającej. Intensywne techniki mają za zadanie rozbicie komórek tłuszczowych znajdujących się w tkance podskórnej. Dzięki połączeniu technik wyciskania z ugniataniem i drenażem, masaż ten powoduje 3-5 krotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej z problematycznych partii podczas uprawiania tej samej aktywności i trzymania diety niż bez masażu. W konsekwencji systematycznych zabiegów uzyskujemy utratę wagi, widoczne zmniejszenie obwodów ciała oraz pozbywamy się mało estetycznego cellulitu.

Przebieg masażu wyszczuplającego:

Przed przystąpieniem do pierwszego zabiegu, nasz specjalista wykona pomiary ciała które zostaną odnotowane u klienta w karcie (pomiary objętościowe oraz wagowe) a także dokumentację fotograficzną problematycznej partii. Dzięki temu będziemy mogli wspólnie monitorować efekty zabiegów i działań ukierunkowanych na dany problem. Podczas zabiegu zostanie wmasowany koncentrat wyszczuplający, specjalna ampułka lub inny preparat indywidualnie dobrany do problemu ciała, który wzmocni efekty wyszczuplenia , poprzez zwiększenie metabolizmu wewnątrzkomórkowego. Dzięki indywidualnie dobranym i zastosowanym do problemu technikom masażu, tkanka tłuszczowa i cellulit zostają systematycznie „rozrywane” i upłynniane, co skutkuje szybkim ich spaleniem przez organizm. Intensywność zabiegu zostaje dobrana indywidualnie do Klienta w zależności od reakcji ciała, problemu, liczby odbytych zabiegów i efektów które chcemy osiągnąć.

 

Wskazania do zabiegu:

 • tkanka tłuszczowa nierównomiernie nagromadzona na ciele, np. na brzuchu (otyłość brzuszna) lub na udach (typologia budowy gruszki)
 •  cellulit (wyższe stadia)
 •  wyszczuplenie poprzez ujędrnienie czyli tzw. liftingowanie (dla osób z ciałem z tendencją do utraty jędrności)
 •  zastoje wody w problematycznej partii (masaż drenujący)
 •  modelowanie ciała np. z tkanki tłuszczowej ud powiększyć i podnieść pośladki albo tkankę tłuszczową z pleców „przetłoczyć” do biustu

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • podwyższona temperatura ciała (większa wrażliwość na bodźce)
 • nadciśnienie tętnicze
 • przerwanie ciągłości naskórka (masowanej partii ciała)
 • osteoporoza
 • żylaki i ostre zapalenie żył (dotyczy masażu nóg)
 • niewyrównane wady serca
 • ciąża
 • hemofilia
 • epilepsja
 • kamica nerkowa i wątrobowa
 • wrzody żołądka i dwunastnicy
 • niska krzepliwość krwi
 • nowotwory
 • stany zapalne skóry (poza trądzikiem)
 • stany zapalne stawów i ścięgien

Cennik zabiegu i rezerwacja

W przypadku tego zabiegu nie ma możliwości umówienia się przez internetowy system rezerwacji, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny z naszą recepcją – jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy naszej recepcji: poniedziałek – piątek : 11:00 – 20:00, tel. 695-945-093

NAZWA ZABIEGU
Masaż wyszczuplający/antycelllulitowy 20' Cell Body Fat z monitoringiem efektów
CZAS TRWANIA
20 min
CENA
113 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Masaż wyszczuplający/antycelllulitowy 30' Cell Body Fat z monitoringiem efektów
CZAS TRWANIA
30 min
CENA
126 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Masaż wyszczuplający/antycelllulitowy 40' Cell Body Fat z monitoringiem efektów
CZAS TRWANIA
40 min
CENA
137 zł
REZERWUJ
NAZWA ZABIEGU
Masaż wyszczuplający/antycelllulitowy 50' Cell Body Fat z monitoringiem efektów
CZAS TRWANIA
50 min
CENA
150 zł
REZERWUJ
galeria Masaż wyszczuplający Cell Body Fat
galeria Masaż wyszczuplający Cell Body Fat
galeria Masaż wyszczuplający Cell Body Fat

Pytania i odpowiedzi do zabiegu Masażu wyszczuplającego (FAQ)

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zabiegu Masażu wyszczuplającego

Czy podczas zabiegu będę bezpieczna w kontekście wirusa SarsCoV-2? (COVID-19)

Tak. W Punkcie Piękności wdrożone wszelkie niezbędne procedury dotyczące profilaktyki antywirusowej. Pomieszczenia są wietrzone, powierzchnie dezynfekowane. Personel zachowuje odpowiedni dystans, a w trakcie zabiegu przestrzega wszelkich procedur bezpieczeństwa. Klienci umawiani są na konkretne godziny, deklarują gotowość do zabiegu oraz brak symptomów chorobowych, a także potwierdzają, iż nie są objęci nadzorem bądź kwarantanną związaną z chorobą COVID-19. W pomieszczeniach jest dostępny płyn dezynfekujący. Klienci proszeni są o zasłanianie nosa i ust. Staramy się aby dodatkowe wymagania sanitarne nie wpływały negatywnie na Twój komfort oraz przebieg zabiegu.

Jak działa gwarancja satysfakcji ?
Jak mogę umówić się na zabieg ?

W sprawie rezerwacji terminu na Masaż wyszczuplający / antycellulitowy Cell Body Fat z monitoringiem efektów prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją Punktu Piękności (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 20:00), telefon: tel. 74 649 16 50
kom. 695 945 093 lub na adres e-mail: recepcja@punktpieknosci.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Jeśli masz pytanie lub potrzebujesz innych informacji  – napisz do nas kontaktując się przez poniższy formularz e-mail. Odpowiadamy w dni pracy recepcji w ciągu kilku godzin.

10 + 5 =

Zarezerwuj Swoją wizytę

Jesteśmy po to abyś poczuła się pięknie!

 

Chcesz pozbyć się nagromadzonej nierównomiernie tkanki tłuszczowej na ciele i cellulitu? Chcesz wyszczuplić i wymodelować swoje ciało?

Zadzwoń 695 945 093